Bollywood yıldızı Aamir Khan Kim Milyoner Olmak İster'e katıldı

16.10.2017 09:55 Magazin

Milyoner'e Katılan Aamir Khan'a yapılan dublaj, sosyal medyayı salladı

Aamir Khan, Kim Milyoner Olmak İster? adlı yarışmaya katıldı. Khan, İzzet Altınmeşe'li soruya doğru yanıt verdi.
Bollywood yıldızı Aamir Khan İstanbul'da
© FOTOĞRAF: DHA
Bollywood yıldızı Aamir Khan, İstanbul'da: Sonunda geldim
5
Gazete Duvar'ın haberine göre, oyuncu ve yönetmen Aamir Khan, ‘Kim Milyoner Olmak İster?' adlı yarışmaya katıldı. Khan'a yayın için Türkçe dublaj yapıldı ve ünlü yönetmeni ses sanatçısı Rıza Karaağaçlı seslendirdi.
Khan'a yarışmada, ‘Awaar Hoon' adlı şarkının Türkçe versiyonunu söyleyen şarkıcının ismi soruldu. Seyirciye sorma joker hakkını kullanan Khan, soruya ‘İzzet Altınmeşe' cevabını verdi.

'TÜRKİYE'DE GÜZEL ZAMAN GEÇİRDİM'

Yarışmanın sunucusu Murat Yıldırım'ın Türkiye'deki izlenimlerinin sorması üzerine. Khan, "Türkiye'de güzel zaman geçirdim. Herkes sıcak kanlı ve sevgi doluydu. Gösterdikleri sevgiden çok etkilendim. Aslında neyle karşılanacağımı bilmiyordum"  yanıtını verdi.

Khan, kazanacağı ödülü Türkiye'deki hayır kurumlarına bağışlayacağını söyledi.


ÖDÜLÜ HAYIR KURUMLARINA BAĞIŞLADI
Ailesi burada olmadığı için ünlü isme Türkiye'den 3 hayranı eşlik etti. Yarışmanın ünlü sunucusu Murat Yıldırım, "Aamir buraya arabasını yenilemek için gelmiş." diyerek espri yaptı. Espriyi gülerek karşılayan Khan, yarışmadan elde ettiği geliri Türkiye'deki hayır kurumlarına bağışlayacağını söyledi.

"GÖSTERİLEN SEVGİDEN ÇOK ETKİLENDİM"
Murat Yıldırım, Aamir Khan'a Türkiye'deki izlenimlerini de sordu. Türkiye'de güzel zaman geçirdiğini belirten Khan soruya "Herkes sıcak kanlı ve sevgi doluydu. Gösterdikleri sevgiden çok etkilendim. Aslında neyle karşılanacağımı bilmiyordum" şeklinde cevap verdi.

İZZET ALTINMEŞE'Lİ SORUYU BİLDİ
Türkiye'deki hayranlarının sabırla beklediği ziyareti gerçekleştirdikten sonra, sosyal yardım amacıyla yarışmaya katılan Aamir Khan, 5 bin liralık soruda, Raj Kapoor'un ''Awaara Hoon'' adlı şarkısının Türkçe versiyonunu söyleyen sanatçının adı soruldu. Seyirci joker hakkını kullanan Khan, soruya "İzzet Altınmeşe" diyerek doğru cevap verdi.

125 BİN LİRALIK SORUDA BIRAKTI
125 bin liralık soruda, kelime dağarcığı en geniş olan muhabbet kuşu Oscar'ın kaç kelime konuşabildiği sorusunda tereddütte kalan Aamir Khan, "Burada kendim için yarışmıyorum, yardım için buradayım" diyerek yarışmadan çekildi ve 60 bin lira kazandı.

Gazete Manşetlerini Oku
Bollywood yıldızı Aamir Khan Kim Milyoner Olmak İster'e katıldı
YORUMLAR

Bağlantılar: Türkiye

Çok Okunan Haberler

Yandex.Metrica 10320