SON DAKİKA

Oyun

2024'te çıkacak oyunlar, çok beklenen 7 oyun

Oyun dünyasının heyecanla beklediği 2024 oyunlarını öğrenmeye hazır mısınız? Sizin için bu yılın en büyük sürprizlerini ve merakla beklenen oyunları derledik.

29 Aralık 2023 14:13
2024'te çıkacak oyunlar, çok beklenen 7 oyun

2023’ü geride bırakırken, oyun dünyasının heyecanla beklediği 2024 oyunlarını öğrenmeye hazır mısınız? Sizin için bu yılın en büyük sürprizlerini ve merakla beklenen oyunları derledik.

Final Fantasy VII Rebirth (Square Enix) – 29 Şubat 2024

Efsanevi JRPG Final Fantasy VII’nin beklenen devamı, Square Enix tarafından baştan aşağı yeniden tasarlanarak geliyor. PS5 için piyasaya sürülecek olan Final Fantasy VII Rebirth, önceki oyunun sunduğundan daha fazla özgürlük ve heyecan vadediyor. Bu muazzam seriyi keşfetmek için önce Remake’i denemenizi öneriyoruz.

Suicide Squad: Kill the Justice League (Warner Bros. Games) – 2 Şubat 2024

Rocksteady Studios’un imzasını taşıyan bu aksiyon dolu oyun, Batman Arkham serisinin yaratıcıları tarafından hazırlandı. Harley Quinn ve ekibinin, renkli görsellerle dolu dev bir şehirde kendi şeytani versiyonlarına karşı mücadelesini konu alıyor. PC, Xbox Series X|S ve PS5 için 2 Şubat 2024’te piyasada olacak.

Tekken 8 (Namco Bandai) – 26 Ocak 2024

Tekken serisinin yeni halkası olan Tekken 8, gelişmiş görsellik ve akıcı oynanışıyla dikkat çekiyor. Kazama ailesinin hikayesine odaklanan bu yapım, tanıdık karakterlerin yanı sıra yeni savaşçıları da içeriyor. Konsol sistemleri ve PC için 26 Ocak 2024’te piyasaya çıkacak.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (GSC Game World) – 2024’ün ilk çeyreği

Kendi kitlesi bulunan S.T.A.L.K.E.R. serisi, uzun bir geliştirme sürecinin ardından ikinci oyunuyla karşımıza çıkıyor. Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle zorlu bir süreçten geçen oyunun, 2024’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Karanlık ve heyecan dolu bir macera için gözlerinizi bu oyuna çevirin.

Metaphor: ReFantazio (Atlus) – Çıkış tarihi belirsiz

Persona 5’e benzerliğiyle dikkat çeken Metaphor: ReFantazio, anime görselliği ile öne çıkıyor. Oyunun konusu henüz netleşmemiş olsa da bir güç mücadelesi etrafında dönecek gibi görünüyor. Konsollar ve PC için çıkacak olan oyunun çıkış tarihi henüz belli değil.

Senua’s Saga: Hellblade II (Ninja Theory) – Çıkış tarihi belirsiz

Sadece Xbox Series X|S ve PC için hazırlanan Senua’s Saga: Hellblade II, atmosferi ve görselliğiyle dikkat çekiyor. Aksiyon ve bulmacaları ustaca harmanlayan oyun, 2024’ün en iyi oyunları arasında olmaya aday. Ancak çıkış tarihi henüz belirsiz.

Star Wars Outlaws (Ubisoft) – 2024

Ubisoft’un devasa dünyalar yaratma konusundaki yeteneğiyle hazırlanan Star Wars Outlaws, serüven dolu bir Star Wars deneyimi sunacak. Oyunun çıkış tarihi konusunda net bir bilgi bulunmasa da, Ubisoft’un bu projede beklentileri yüksek. Umarız 2025’e sarkmaz!

Bu heyecan verici oyunlarla dolu yılın sizin için muhteşem geçmesini dileriz. Oyun dünyasında kalın, yeni maceralar sizi bekliyor!

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım