SON DAKİKA

3 Ocak 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 2 Ocak'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

3 Ocak 2022 09:28
1 KOÇ BURCU 21 Mart - 20 Nisan: 

Sonunda bütün çabalarının karşılığını almaya başlayacaksın. Hayallerinin gerçekleştiğini görmek daha iyi hissetmene yardımcı olacak. Daha fazla keyif almak için arkadaşlarınla daha çok zaman geçirebilirsin.

KOÇ BURCU 21 Mart - 20 Nisan: Sonunda bütün çabalarının karşılığını almaya başlayacaksın. Hayallerinin gerçekleştiğini görmek daha iyi hissetmene yardımcı olacak. Daha fazla keyif almak için arkadaşlarınla daha çok zaman geçirebilirsin.

2 BOĞA BURCU 21 Nisan - 21 Mayıs: 

Ailenden birinin yardımına yetişmek senin için önemli olabilir. Ona hayatını düzene sokmakta yol gösterip yardımcı olmak iyi olacak. Zor zamanlarda bir arada durmak aile bağlarının güçlenmesini sağlayabilir.

BOĞA BURCU 21 Nisan - 21 Mayıs: Ailenden birinin yardımına yetişmek senin için önemli olabilir. Ona hayatını düzene sokmakta yol gösterip yardımcı olmak iyi olacak. Zor zamanlarda bir arada durmak aile bağlarının güçlenmesini sağlayabilir.

3 İKİZLER BURCU 22 Mayıs - 21 Haziran: 

Bugün kendini ifade etmek için yeni yöntemler tercih etmek isteyebilirsin. Senin için farklı olacak ifade şekilleri uzun zamandır anlatamadıklarını ifade etmede yardımcı olabilir. Yeniliklere açık olmalısın.

İKİZLER BURCU 22 Mayıs - 21 Haziran: Bugün kendini ifade etmek için yeni yöntemler tercih etmek isteyebilirsin. Senin için farklı olacak ifade şekilleri uzun zamandır anlatamadıklarını ifade etmede yardımcı olabilir. Yeniliklere açık olmalısın.

4 YENGEÇ BURCU 22 Haziran - 22 Temmuz: 

Yeni şeyler keşfedip yeni insanlar tanımak için daha aktif olmalısın. Sosyal çevreni geliştirerek daha çok fırsatla karşılaşmak kendini geliştirmeni sağlayabilir. Yeni şeylere başlamak için daha istekli olmak iyi olacak.

YENGEÇ BURCU 22 Haziran - 22 Temmuz: Yeni şeyler keşfedip yeni insanlar tanımak için daha aktif olmalısın. Sosyal çevreni geliştirerek daha çok fırsatla karşılaşmak kendini geliştirmeni sağlayabilir. Yeni şeylere başlamak için daha istekli olmak iyi olacak.

5 ASLAN BURCU 23 Temmuz - 23 Ağustos: 

Senin için daha güzel olacak bir geleceğe ilerlemek isteyeceksin. Planlarını yapıp vakit kaybetmeden uygulamaya geçmelisin. Başkalarının ne dediğine aldırmadan istediğin yolda yürümek senin için iyi olacak.

ASLAN BURCU 23 Temmuz - 23 Ağustos: Senin için daha güzel olacak bir geleceğe ilerlemek isteyeceksin. Planlarını yapıp vakit kaybetmeden uygulamaya geçmelisin. Başkalarının ne dediğine aldırmadan istediğin yolda yürümek senin için iyi olacak.

6 BAŞAK BURCU 24 Ağustos - 22 Eylül: 

Bugün tanışacağın insanlar sayesinde hayatında ummadığın yeniliklerle karşılaşabilirsin. İlgini çekecek her şeye zaman ayırmaya özen göstermelisin. Bu sayede kendini geliştirmek için daha çok şans yaratacaksın.

BAŞAK BURCU 24 Ağustos - 22 Eylül: Bugün tanışacağın insanlar sayesinde hayatında ummadığın yeniliklerle karşılaşabilirsin. İlgini çekecek her şeye zaman ayırmaya özen göstermelisin. Bu sayede kendini geliştirmek için daha çok şans yaratacaksın.

7 TERAZİ BURCU 23 Eylül - 23 Ekim: 

Yeni başlangıçlar için hevesli olmakta yarar var. Kariyerin hakkında yeni başlangıçlar düşünmek isteyebilirsin. Hatta yeni meydan okumalar sayesinde kendini daha canlı hissetmek sana iyi gelecek.

TERAZİ BURCU 23 Eylül - 23 Ekim: Yeni başlangıçlar için hevesli olmakta yarar var. Kariyerin hakkında yeni başlangıçlar düşünmek isteyebilirsin. Hatta yeni meydan okumalar sayesinde kendini daha canlı hissetmek sana iyi gelecek.

8 AKREP BURCU 24 Ekim - 22 Kasım: 

Bugün yalnız kalmak yerine etrafında insanların olmasını tercih edebilirsin. Arkadaşlarınla ya da ailenle daha çok birlikte zaman geçirmek daha fazla fırsatla karşılaşmanı sağlayacak. Bu fırsatlar sayesinde bakış açının değişmesi mümkün.

AKREP BURCU 24 Ekim - 22 Kasım: Bugün yalnız kalmak yerine etrafında insanların olmasını tercih edebilirsin. Arkadaşlarınla ya da ailenle daha çok birlikte zaman geçirmek daha fazla fırsatla karşılaşmanı sağlayacak. Bu fırsatlar sayesinde bakış açının değişmesi mümkün.

9 YAY BURCU 23 Kasım - 21 Aralık: 

Ev ile ilgili işlerle daha fazla ilgilenmen gerekebilir. Karşılaşacağın sorunları ertelemekten vazgeçmelisin. Mümkün olan en kısa zamanda çözüme ulaşmak senin için önemli olacak.

YAY BURCU 23 Kasım - 21 Aralık: Ev ile ilgili işlerle daha fazla ilgilenmen gerekebilir. Karşılaşacağın sorunları ertelemekten vazgeçmelisin. Mümkün olan en kısa zamanda çözüme ulaşmak senin için önemli olacak.

10 OĞLAK BURCU 22 Aralık - 20 Ocak: 

Çalışma konusunda daha istekli davranmak gerekebilir. Her zamankinden daha sıkı bir çalışma düzeni içinde bulunmak isteklerine daha kolay ulaşmanı sağlayacak. Programına uymak için daha özenli davranmalısın.

OĞLAK BURCU 22 Aralık - 20 Ocak: Çalışma konusunda daha istekli davranmak gerekebilir. Her zamankinden daha sıkı bir çalışma düzeni içinde bulunmak isteklerine daha kolay ulaşmanı sağlayacak. Programına uymak için daha özenli davranmalısın.

11 KOVA BURCU 21 Ocak - 18 Şubat: 

Bulunduğun ortamı değiştirmek için istekli olacaksın. Yeni insanlarla tanışmak bu konu hakkında atacağın adımların kolaylaşmasını sağlayabilir. Yeni şeylerle karşılaşmaktan çekinmemelisin.

KOVA BURCU 21 Ocak - 18 Şubat: Bulunduğun ortamı değiştirmek için istekli olacaksın. Yeni insanlarla tanışmak bu konu hakkında atacağın adımların kolaylaşmasını sağlayabilir. Yeni şeylerle karşılaşmaktan çekinmemelisin.

12 BALIK BURCU 19 Şubat - 20 Mart: 

Yeni sosyal yeteneklerini keşfettiğini görebilirsin. Bunları kullanmak için daha aktif olmalısın. Karşılaşacağın olayların ya da tanışacağın insanların sana sürekli bir şey kattığını görmek iyi olacak.

BALIK BURCU 19 Şubat - 20 Mart: Yeni sosyal yeteneklerini keşfettiğini görebilirsin. Bunları kullanmak için daha aktif olmalısın. Karşılaşacağın olayların ya da tanışacağın insanların sana sürekli bir şey kattığını görmek iyi olacak.

Yorumlar

 • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım