SON DAKİKA

7 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 7 Aralık'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

7 Aralık 2021 11:25
1 KOÇ BURCU 21 Mart - 20 Nisan:

Gün içinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşıp rahat ve taze bir nefes almak isteyebilirsiniz. Seyahat planları yapıyorsanız, tedbirli davranmayı, aksilikleri göz önüne bulundurmayı ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde görev ve sorumluluklar öne çıkıyor.

KOÇ BURCU 21 Mart - 20 Nisan: Gün içinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşıp rahat ve taze bir nefes almak isteyebilirsiniz. Seyahat planları yapıyorsanız, tedbirli davranmayı, aksilikleri göz önüne bulundurmayı ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde görev ve sorumluluklar öne çıkıyor.

2 BOĞA BURCU 21 Nisan - 21 Mayıs:

Gün içinde ortak maddi konular ağırlığını hissettirebilir. Duygusal stres ve gerginlikten uzak durmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi çok daha özgür, bağımsız hissedebilirsiniz.

BOĞA BURCU 21 Nisan - 21 Mayıs: Gün içinde ortak maddi konular ağırlığını hissettirebilir. Duygusal stres ve gerginlikten uzak durmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi çok daha özgür, bağımsız hissedebilirsiniz.

3 İKİZLER BURCU 22 Mayıs - 21 Haziran:

Gün içinde ilişkiler önemini sürdürüyor. Denge ve uyum daha fazla gözetmek isteyebilirsiniz, karşı tarafı da kendiniz kadar düşünebileceğiniz, önemseyebileceğiniz bir gün. Akşam saatlerinde mücadeleci yönünüz öne çıkıyor.

İKİZLER BURCU 22 Mayıs - 21 Haziran: Gün içinde ilişkiler önemini sürdürüyor. Denge ve uyum daha fazla gözetmek isteyebilirsiniz, karşı tarafı da kendiniz kadar düşünebileceğiniz, önemseyebileceğiniz bir gün. Akşam saatlerinde mücadeleci yönünüz öne çıkıyor.

4 YENGEÇ BURCU 22 Haziran - 22 Temmuz:

Gün içinde odaklanmanız gereken günlük işleriniz ve detaylar olabilir. Çalışkan ve üretken bir gün geçirebilirsiniz. Kaygıları, kuruntuyu bir kenara bırakabilirsiniz daha iyi işler çıkarabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkiler öne çıkıyor.

YENGEÇ BURCU 22 Haziran - 22 Temmuz: Gün içinde odaklanmanız gereken günlük işleriniz ve detaylar olabilir. Çalışkan ve üretken bir gün geçirebilirsiniz. Kaygıları, kuruntuyu bir kenara bırakabilirsiniz daha iyi işler çıkarabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkiler öne çıkıyor.

5 ASLAN BURCU 23 Temmuz - 23 Ağustos:

Gün içinde egolar kişisel beklenti ve istekler siz farkında olmasanız da ön planda olabilir. Kişisel ilgi alanlarınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise detaylar, irili ufaklı işler önem kazanıyor.

ASLAN BURCU 23 Temmuz - 23 Ağustos: Gün içinde egolar kişisel beklenti ve istekler siz farkında olmasanız da ön planda olabilir. Kişisel ilgi alanlarınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise detaylar, irili ufaklı işler önem kazanıyor.

6 BAŞAK BURCU 24 Ağustos - 22 Eylül:

Güneş tutulması ortak maddi konularda, para ve iş konularında, çalıştığınız işle veya ortak olduğunuz işle ya da eşinizin işleriyle ilgili yeni gelişmeleri, başlangıçları, yeni durumları beraberinde getirebilirsiniz. Ortak bir alışveriş yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 24 Ağustos - 22 Eylül: Güneş tutulması ortak maddi konularda, para ve iş konularında, çalıştığınız işle veya ortak olduğunuz işle ya da eşinizin işleriyle ilgili yeni gelişmeleri, başlangıçları, yeni durumları beraberinde getirebilirsiniz. Ortak bir alışveriş yapabilirsiniz.

7 TERAZİ BURCU 23 Eylül - 23 Ekim

Gün içinde iletişimle ilgili konularda dikkatli ve temkinli hareket etmeyi ihmal etmemelisiniz. Konuşmalarınız siz farkında olmasanız da farklı yöne çekilebilir veya gidebilir. Sözleriniz beklemediğiniz etkiler yaratabilir. akşam saatlerinde ise ev ve aile konuları önem kazanıyor.

TERAZİ BURCU 23 Eylül - 23 Ekim Gün içinde iletişimle ilgili konularda dikkatli ve temkinli hareket etmeyi ihmal etmemelisiniz. Konuşmalarınız siz farkında olmasanız da farklı yöne çekilebilir veya gidebilir. Sözleriniz beklemediğiniz etkiler yaratabilir. akşam saatlerinde ise ev ve aile konuları önem kazanıyor.

8 AKREP BURCU 24 Ekim - 22 Kasım:

Gün içinde maddi konulara odaklanabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güveni tazelemek ihtiyacı duyabilirsiniz. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim hızlanabilir.

AKREP BURCU 24 Ekim - 22 Kasım: Gün içinde maddi konulara odaklanabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güveni tazelemek ihtiyacı duyabilirsiniz. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim hızlanabilir.

9 YAY BURCU 23 Kasım - 21 Aralık:

Ay gün içinde burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cesur yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda yönetici ve lider bir tutum sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde lüks ve konfor ihtiyacınız artabilir.

YAY BURCU 23 Kasım - 21 Aralık: Ay gün içinde burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cesur yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda yönetici ve lider bir tutum sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde lüks ve konfor ihtiyacınız artabilir.

10 OĞLAK BURCU 22 Aralık - 20 Ocak:

Gün içinde hayatınız kontrölünüzün dışında akerken siz de her şeyi oluruna veya gidişatına bırakmak isteyebilirsiniz. İhmal, Dalgınlık ve unutkanlığa bugün her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde kendinizi toparlıyor, özgüven kazanıyorsunuz.

OĞLAK BURCU 22 Aralık - 20 Ocak: Gün içinde hayatınız kontrölünüzün dışında akerken siz de her şeyi oluruna veya gidişatına bırakmak isteyebilirsiniz. İhmal, Dalgınlık ve unutkanlığa bugün her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde kendinizi toparlıyor, özgüven kazanıyorsunuz.

11 KOVA BURCU 21 Ocak - 18 Şubat:

Gün içinde sosyal gündeminiz ağırlığını koruyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşlerinizi, fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde duygularınızı göstermekte, paylaşmakta zorlanmayabilirsiniz.

KOVA BURCU 21 Ocak - 18 Şubat: Gün içinde sosyal gündeminiz ağırlığını koruyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşlerinizi, fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde duygularınızı göstermekte, paylaşmakta zorlanmayabilirsiniz.

12 BALIK BURCU 19 Şubat - 20 Mart:

Gün içinde plan, düzen, organizasyon gerektiren işlere odaklanabilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda kararlılık sergileyebilirsiniz. akşam saatlerinde sosyal bir gündem ve arkadaşlıklar sizi bekliyor

BALIK BURCU 19 Şubat - 20 Mart: Gün içinde plan, düzen, organizasyon gerektiren işlere odaklanabilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda kararlılık sergileyebilirsiniz. akşam saatlerinde sosyal bir gündem ve arkadaşlıklar sizi bekliyor

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım