SON DAKİKA

ABD'de yaşayan Aleen N Johnson isimli genç kız, pizza sevgisini farklı bir şekilde gösterdi.

ABD'de yaşayan Aleen N Johnson isimli genç kız, pizza sevgisini binlerce takipçisine kanıtlamak için kalçasına kalp şeklinde pizza dövmesi yaptırıp, bu manidar dövmenin bir de fotoğrafını paylaştı.

2 Haziran 2019 13:26
1 ABD'nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan Aleen N Johnson isimli genç kız, tam anlamıyla bir pizza aşığı.

ABD'nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan Aleen N Johnson isimli genç kız, tam anlamıyla bir pizza aşığı.

2 Johnson'ın ağırlık kaldırma hobisi sayesinde Instagramda epey takipçisi mevcut.

Johnson'ın ağırlık kaldırma hobisi sayesinde Instagramda epey takipçisi mevcut.

3 The Fit Pizza Girl kullanıcı adıyla sosyal medyada epey aktif olan genç kız, en son takipçilerinin 60 bini aştığını görünce, görenleri şaşkına çeviren bir eyleme imza attı.

The Fit Pizza Girl kullanıcı adıyla sosyal medyada epey aktif olan genç kız, en son takipçilerinin 60 bini aştığını görünce, görenleri şaşkına çeviren bir eyleme imza attı.

4 Johnson, kalçasına kalp şeklinde kocaman bir pizza dövmesi yaptırıp fotoğrafını paylaştı.

Johnson, kalçasına kalp şeklinde kocaman bir pizza dövmesi yaptırıp fotoğrafını paylaştı.

5 Kalçasındaki pizza dövmesine binlerce beğeni ve yorum gelen genç kız, ''Her akşam pizza yiyorum. 60 bin takipçiye de ulaşınca dedim ki neden olmasın?

Kalçasındaki pizza dövmesine binlerce beğeni ve yorum gelen genç kız, ''Her akşam pizza yiyorum. 60 bin takipçiye de ulaşınca dedim ki neden olmasın?" diyerek bu çılgın fikrin ortaya çıktığı anı anlattı.

6 Aleen,

Aleen, "Bir şey yapacaksın en büyüğü ve en dikkat çekici olmalı! Bu yüzden şimdi kalçamda kocaman bir dilim pizza var" dedi.

7 Şimdilerde kalçasındaki pizza dövmesiyle sosyal medya fenomenine dönüşen Aleen N johnson, önceden ABD Hava Kuvvetleri'ndeydi. .

Şimdilerde kalçasındaki pizza dövmesiyle sosyal medya fenomenine dönüşen Aleen N johnson, önceden ABD Hava Kuvvetleri'ndeydi. .

8

9

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım