SON DAKİKA

Anna isimli genç kız, sevgilisinin kendisi için elleriyle yaptığı kolyeden çıkan şeyi görünce şaşkına döndü.

1 yıl boyunca boynunda taşıdığı kolyenin içinden çıkanı görünce neye uğradığını şaşırdı!

2 Haziran 2019 13:36
1 Avustralyalı Terry, sevgilisi Anna'ya, Huon çamından bir kolye ucu yapmaya karar vererek kolları sıvadı ve her ayrıntısını elleriyle işlediği kolyeyi, ilişkilerinin 1. yıl dönümünde sevgilisi Anna'ya hediye etti.

Avustralyalı Terry, sevgilisi Anna'ya, Huon çamından bir kolye ucu yapmaya karar vererek kolları sıvadı ve her ayrıntısını elleriyle işlediği kolyeyi, ilişkilerinin 1. yıl dönümünde sevgilisi Anna'ya hediye etti.

2 Anna, sevgilisinin hediye ettiği el yapımı kolyeyi bir yıl boyunca içinde ne olduğunu bilmeden taktı.

Anna, sevgilisinin hediye ettiği el yapımı kolyeyi bir yıl boyunca içinde ne olduğunu bilmeden taktı.

3 Terry, 1 yıl sonra kolyenin içindeki büyük sürprizi Anna'ya göstermek için doğru zamanın geldiğini düşünerek, Anna'yı Kuzey İskoçya'daki Smoo Mağarası'na götürdü.

Terry, 1 yıl sonra kolyenin içindeki büyük sürprizi Anna'ya göstermek için doğru zamanın geldiğini düşünerek, Anna'yı Kuzey İskoçya'daki Smoo Mağarası'na götürdü.

4 Genç adam, Anna'nın yaklaşık 1 yıldır taktığı kolyeyi sevgilisinden istedi ve elindeki bıçakla kolyeyi tam ortadan ikiye ayırdı. Kolyenin içinde bir yüzük vardı...

Genç adam, Anna'nın yaklaşık 1 yıldır taktığı kolyeyi sevgilisinden istedi ve elindeki bıçakla kolyeyi tam ortadan ikiye ayırdı. Kolyenin içinde bir yüzük vardı...

5 Terry, gördüğü şey karşısında şaşkına dönen Anna'ya,

Terry, gördüğü şey karşısında şaşkına dönen Anna'ya, "Özür dilerim sana kolyeni geri vermeyi unuttum" diyerek önünde diz çöktü ve yüzüğü uzattı.

6 Neye uğradığını şaşıran Anna

Neye uğradığını şaşıran Anna "Evet'" diye çığlık atarak Terry'nin boynuna sarıldı...

7 Anna, şaşkınlığını üzerinden atar atmaz sevgilisi Terry'e fırça attı:

Anna, şaşkınlığını üzerinden atar atmaz sevgilisi Terry'e fırça attı: "Ne? Yani o yüzük bunca zamandır kolyenin içinde miydi? Ya kolyeyi kaybetseydim seni aptal!''

8 Sevimli çift, şimdilerde bir ev alıp düğünlerini o evde yapmak için para biriktiriyor.

Sevimli çift, şimdilerde bir ev alıp düğünlerini o evde yapmak için para biriktiriyor.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım