SON DAKİKA

Yerel Haber

Antalya Karayolu Kar Nedeniyle Ulaşıma Kapatıldı

Denizli’de Kar Yağışının Yoğunlaşmasıyla Beraber Denizli-antalya İle Denizli-muğla Karayolu, Teptiren Ulaşıma Kapatıldı. İlerleyen Saatlerde Hava Durumuna Göre Trafiğin Kontrollü Şekilde Sağlanacağı Belirtildi.

2 Mart 2022 20:29
Antalya Karayolu Kar Nedeniyle Ulaşıma Kapatıldı

Denizli’de kar yağışının yoğunlaşmasıyla beraber Denizli-Antalya ile Denizli-Muğla karayolu, tedbiren ulaşıma kapatıldı. İlerleyen saatlerde hava durumuna göre trafiğin kontrollü şekilde sağlanacağı belirtildi. 

Denizli’de sabah saatlerinde başlayan yoğun sis ve kar yağışı, akşam saatlerinde etkisini arttırarak kent merkezinde hayatı olumsuz etkiledi. Denizli - Antalya ve Denizli - Muğla karayolu olumsuz hava şartlarından dolayı ulaşıma kapatıldı. Trafik polisleri Cankurtaran rampasında araçların çıkışına izin vermezken, ilerleyen saatlerde ise hava durumuna göre araçların kontrollü geçişine izin verileceği belirtildi. Ekiplerin yolların açılması için ise tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü kaydedildi. 
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım