SON DAKİKA

Magazin

Aslı Enver aileye girdi!

Ünlü oyuncu Aslı Enver, sevgilisi Önder Öztarhan'ın annesiyle tanıştı. Enver, 'İlişkimiz gördüğünüz gibi çok güzel gidiyor. Önder'in annesiyle daha önceden tanıştık. Önder de benim ailemi tanıyor.' açıklamasını yaptı

9 Nisan 2022 14:37
Aslı Enver aileye girdi!

Oyuncu Aslı Enver, önceki akşam iş insanı sevgilisi Önder Öztarhan ile birlikte Ortaköy'deki bir mekanda yemek yedi. Çifte, Öztarhan'ın annesi de katıldı.

Mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Enver, ilişkisi hakkında açıklama yaptı. Aslı Enver, "Her şey gayet iyi. İlişkimiz de gördüğünüz gibi çok güzel gidiyor." şeklinde konuştu.

"DAHA ÖNCEDEN TANIŞTIK"

Ünlü oyuncu, gazetecilerin, "Önder Bey'in annesi de yemekteydi. İlk defa mı tanıştınız?" sorularına yanıt verdi.

Enver, "Önder'in annesiyle daha önceden tanıştık. Önder de benim ailemi tanıyor." diyerek evlilik sinyali verdi.

Aslı Enver'den hemen sonra annesiyle birlikte restorandan ayrılan iş insanı, soruları yanıtsız bırakarak, hızlıca evinin yolunu tuttu.

"ÇOK MUTLUYUM"
 

Öte yandan Aslı Enver, geçtiğimiz yıl aralık ayında Önder Öztarhan ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Enver, geçtiğimiz haftalarda basın mensuplarının "Hayırlı olsun, ilişkiniz nasıl gidiyor?" şeklindeki sorusunu yanıtsız bırakmamıştı. Öztarhan ile birlikteliği hakkında ilk kez konuşan ünlü oyuncu, "İyi gidiyor. İyiyim, mutluyum. Çok teşekkür ederim, çok sağ olun." demişti.

"ENERJİMİ TOPLADIM"

Alaçatı tatilinden de bahseden oyuncu, "Enerjimi topladım, dediğim gibi mutluyum." ifadelerini kullanmıştı. Enver, gazetecilerin "Yüzünüz gülüyor, ilişki yaradı size galiba." şeklindeki yorumuna ise gülerek, "Çok teşekkür ederim." sözleriyle karşılık vermişti.

AŞKLARI ALAÇATI'DA BELGELENMİŞTİ

Aslı Enver ve Önder Öztarhan, çıktıkları tatilde ilk kez yan yana görülmüştü. Bir mekanda yemek yiyen ikiliyi, hayranları ele vermişti.

BİRLİKTELİKLERİNİ SOSYAL MEDYAYA TAŞIMIŞLARDI

Ayrıca Aslı Enver, ilişkisinin doğrulanmasının ardından birlikteliğini sosyal medyaya taşımıştı. Enver, Instagram'dan sevgilisiyle takipleşmeye başlamıştı. Önder Öztarhan da yakın çevresine çok mutlu olduklarını söylemişti.

''HER ŞEY İLK GÖRÜŞTE OLDU"

Öztarhan, daha önce yaptığı açıklamada, "Evet, bir ilişki başladı. Daha çok yeni. Şu an her şey yolunda, iyiyiz, güzeliz. Her şey ilk görüşte oldu." ifadelerine yer vermişti.

 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım