SON DAKİKA

Yerel Haber

Aydın’da Oto Yıkamacılarda Yoğun Mesai

Aydın'da Taşınan Tozlar Yağmurla Birlikte Çamur Olarak Yağınca Araçları Çamura Bürünen Sürücüler İse Oto Yıkamacıların Yolunu Tuttu. Oto Yıkamacılar Ve Benzinliklerde Yoğunluk Meydana Gelirken, Uzun Araç Kuyrukları Oluştu.

10 Nisan 2022 13:36
Aydın’da Oto Yıkamacılarda Yoğun Mesai

Aydın’da taşınan tozlar yağmurla birlikte çamur olarak yağınca araçları çamura bürünen sürücüler ise oto yıkamacıların yolunu tuttu. Oto yıkamacılar ve benzinliklerde yoğunluk meydana gelirken, uzun araç kuyrukları oluştu. Aydın’da son 1 haftadır etkili olan rüzgarlar nedeniyle yoğun miktarda toz taşınımı gerçekleşti. Çıkan fırtına ile birlikte oluşan toz bulutu, yağan yağmurlarla birleşince adeta gökten çamur yağdı. 

Merkez ilçe Efeler başta olmak üzere birçok ilçede ise park halindeki araçlar adeta çamurla kaplandı. Tozun etkisini yitirmesi ve yağmurun da sona ermesiyle birlikte birçok sürücü oto yıkamacılara akın etti. Hafta sonu olması dolayısıyla da yoğunluk iki katına çıkarken oto yıkamacılar ve benzinlikler de uzun araç kuyrukları oluştu. Araçlarını temizlemek isteyen sürücüler, saatlerce oto yıkama kuyruğu beklerken, çamur yağması ile birlikte oto yıkamacılar da adeta bayram etti. 
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım