SON DAKİKA

Genel

Bağ Kesme ve Affetme Atölyesi

Bağ kesme ve affetme, hemen etkisini gösterebilen çalışmalardır.

16 Haziran 2022 11:20
Bağ Kesme ve Affetme Atölyesi

Bağ kesme ve affetme, hayatımıza girmiş ve çıkmış olan ya da halen hayatımızda olan insanlar ile enerji bağlarımızı kesmek için yapılmaktadır. Ruhani insanlar, biz her ne kadar göremesek de etkileşimde olduğumuz insanlar ile enerji kordonu ile bağlı olduğumuzu söylerler. Bu enerji kordonu, gümüş kordon olarak da bilinmektedir. İster arkadaş, ister aile, ister sevgili, ister iş yerindeki arkadaşlarımız, herhangi birisi ile etkileşime girdiğimizde o kişilerle ister istemez enerji bağları oluştururuz. Bu enerji bağları, birbirimiz ile etkileşimde kalmamızı sağlamaktadır.

Bağ kesme ve affetme, sadece hayatımızdan çıkan insanlar için yapılmamaktadır, aynı zamanda hayatımızda var olan insanlar ile negatif enerjileri bitirebilmek için de bağ kesme ve affetme çalışmaları yapılmaktadır. Bağ kesme ve affetme, sizi kötü enerjilerden kurtaran ve daha iyi ilişkiler kurmanıza yardımcı olan bir enerji çalışmasıdır. Bağ kesme ve affetme çalışması, sevdiğiniz insanlar ile aranızdaki iletişimi bitirmez, sadece aranızda bulunan negatif ve kötü enerjileri ortadan kaldırmaktadır. Bağ kesme ve affetme, hemen etkisini gösterebilen çalışmalardır. Bağ kesme ve affetme sonrasında daha sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz.

Bağ Kesme ve Affetme Nasıl Yapılır?

Bağ kesme ve affetme çalışmalarını herkes tek başına yapabilir. Bağ kesme ve affetme çalışması aşağıdaki gibi yapılmaktadır:

  • İlk olarak, sessiz ve sakin bir ortamda rahat olacağınız bir pozisyonda oturun.
  • Zihninizi ve derinliklerini boşaltın.
  • Karşınızda bağ kesmek ve affetmek istediğiniz kişinin var olduğunu düşünün.
  • O kişiyle göbeklerinizden çıkan ve birbirine bağlı olan bir kordon olduğunu düşünün.
  • Bu kordonu kesin.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma, fazlasıyla etkilidir.

Bağ Kesme ve Affetme Sırasında Söylemeniz Gereken Sözler Nedir?

Bağ kesmek ve affetmek istediğiniz insanın karşınızda olduğunu düşünürken şu sözleri söylemeniz gereklidir:

“Sevgili ….,

Şimdiye kadar isteyerek ya da istemeyerek bana zarar verdiysen seni affediyorum. Eğer isteyerek ya da istemeyerek sana zarar verdiysem, lütfen beni affet. Seninle aramda olan tüm bağlarımı kesiyorum, seni çok seviyorum, yolun hep sevgi ile aydınlansın.”

Hepsi ve daha fazlası için Infinitive Life ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım