SON DAKİKA

Genel

Bioenerji Seansları

Bioenerji seansları, kişinin vücudunu bir bütün halinde ele almaktadır ve vücudun duygusal ve bedensel olarak enerji ayarını yapmaktadır.

16 Haziran 2022 11:32
Bioenerji Seansları

Bieoenerji, insan vücudunda bulunan hücrelerin yarattığı sürekli bir enerji formudur. Hücreler kendi aralarında oluşan iletişimi, düşük voltajlı bir elektromanyetik akım ile gerçekleştirmektedir. Kişinin zihinsel, ruhsal ve fiziksel enerji alanlarının bileşkesi olan bioenerji, kişi için yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Kişinin yaşadığı çevre ve kişisel özelliklerinden dolayı oluşan negatif duygu ve düşünceler, enerji dengesini bozabilmektedir.

Bioenerji seansları, kişinin vücudunu bir bütün halinde ele almaktadır ve vücudun duygusal ve bedensel olarak enerji ayarını yapmaktadır. Bioenerji seansları ile hücrelerde bulunan DNA kodları, yeniden düzenlenir ve evrende bulunan enerji hatları, kişinin bedeninde bulunan enerji hatları ile uyumlanır. Aynı zamanda bioenerji seansları ile vücudun bağışıklık sistemi güçlendirilir ve mevcut hastalıkların iyileşmesi sağlanır. Bioenerji seansları sayesinde evrede bulunan enerji, özel teknikler yardımı ile kişinin bedenine aktarılmaktadır. Bioenerji, bozulan enerji akımının onarılmasını ve yenilenmesini sağlayan, zararsız özel bir uygulamadır.

Bioenerji Seansları Nasıl Yapılır?

Bioenerji çalışmaları, seanslar şeklinde yapılmaktadır. Aynı zamanda bioenerji çalışmaları, belirli aşamalara sahiptir. Bu aşamalar aşağıdaki gibidir:

  • İlk olarak, tedavi olacak olan kişi, özel olarak hazırlanan bir masaya yatırılır.
  • Bioenerji seansları sırasında hastaya fiziksel temas uygulanmaz.
  • Bioenerji seansları, tüm vücuda uygulanmaktadır.
  • Hem psikolojik hem de fiziksel rahatsızlığa sahip olan kişilere rahatlıkla uygulanabilen bioenerji seanslarının hastaya herhangi bir zararı ya da yan etkisi bulunmamaktadır.
  • Herhangi bir ilaç, cihaz, iğne ve alet gerektirmeyen bioenerji seansları, oldukça basit ve rahatlatıcı çalışmalardır.
  • Bioenerji seansları sırasında pozitif enerji, hastanın rahatsızlık duyduğu bölgeden giriş yapar ve giriş yaptığı yerden tüm vücuda dağılır.
  • Vücutta bulunan tüm negatif enerjinin dışarı atılmasını sağlayan bioenerji çalışmaları sayesinde vücut, sinir sistemini yeniler ve düzenler.
  • Bioenerji tedavisi gören kişinin vücudunda ısınma ve titreşim gerçekleşir.
  • Bioenerji seansının hemen ardından iyileşme durumu hissedenler olduğu gibi birkaç bienerji seansının da sonunda farkı hissedenler de olabilir.

Bioenerji Seansları ile Tedavi Edilen Hastalıklar Nelerdir?

Bioenerji seansları ile boyun fıtığı, bel fıtığı, romatizma hastalıkları, halsizlik, bitkinlik, yorgunluk, kısmi felç, migren, sinüzit gibi hastalıklar ve rahatsızlıklar tedavi edilebilir.

Bioenerji seansları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için Infinitive Life ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım