SON DAKİKA

Bir hobi hikayesi daha

Bursada 2007 yılında hobi olarak el emeği ahşap yüzük üretmeye başladıktan sonra gelen talepler üzerine 2015te atölyesini açan Kerem Sertaç Şekür, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından aldığı siparişlere yetişemiyor.

3 Mayıs 2019 10:34
1 Bursada 2007 yılında hobi olarak el emeği ahşap yüzük üretmeye başladıktan sonra gelen talepler üzerine 2015te atölyesini açan Kerem Sertaç Şekür, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından aldığı siparişlere yetişemiyor.

Bursada 2007 yılında hobi olarak el emeği ahşap yüzük üretmeye başladıktan sonra gelen talepler üzerine 2015te atölyesini açan Kerem Sertaç Şekür, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından aldığı siparişlere yetişemiyor.

2 Reklamcılık, prodüksiyon ve satış pazarlama alanlarında İstanbul ve Bursada görev yapan 38 yaşındaki Şekür, 2007 yılında hobi olarak tamamen ahşaptan oluşan yüzük yapmaya başladı.

Reklamcılık, prodüksiyon ve satış pazarlama alanlarında İstanbul ve Bursada görev yapan 38 yaşındaki Şekür, 2007 yılında hobi olarak tamamen ahşaptan oluşan yüzük yapmaya başladı.

3 El emeği, göz nuru yaptığı yüzüklerin çevresindekiler tarafından beğenilmesiyle zamanla bu alanda kendini geliştiren Şekür, asıl işini bırakarak atölye açmaya karar verdi.

El emeği, göz nuru yaptığı yüzüklerin çevresindekiler tarafından beğenilmesiyle zamanla bu alanda kendini geliştiren Şekür, asıl işini bırakarak atölye açmaya karar verdi.

4 Farklı ağaçlara ait ahşabı birleştiren ya da ahşabı altın ve gümüşle buluşturarak yüzük ağırlıklı takılar yapan Şekür, ürünlerini 50 ile bin liraya satışa sunuyor.

Farklı ağaçlara ait ahşabı birleştiren ya da ahşabı altın ve gümüşle buluşturarak yüzük ağırlıklı takılar yapan Şekür, ürünlerini 50 ile bin liraya satışa sunuyor.

5 Ayrıca Şekürün, tek taş pırlantayı ahşapla birleştirerek ürettiği aksesuarlar da büyük ilgi görüyor.

Ayrıca Şekürün, tek taş pırlantayı ahşapla birleştirerek ürettiği aksesuarlar da büyük ilgi görüyor.

6 Şekür, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından aldığı siparişleri bir hafta içinde tamamlayıp meşe palamudu şeklinde tasarlanan özel hediye kutularıyla sahiplerine gönderiyor.

Şekür, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından aldığı siparişleri bir hafta içinde tamamlayıp meşe palamudu şeklinde tasarlanan özel hediye kutularıyla sahiplerine gönderiyor.

7 Kerem Sertaç Şekür yaptığı açıklamada, yüzük, bileklik, kolye ve küpe gibi takıların yanı sıra talep üzerine masa, sehpa, dekoratif ürünler de yaptığını dile getirdi.

Kerem Sertaç Şekür yaptığı açıklamada, yüzük, bileklik, kolye ve küpe gibi takıların yanı sıra talep üzerine masa, sehpa, dekoratif ürünler de yaptığını dile getirdi.

8 Ürünlerini 90 metrekarelik bir atölyede ürettiğini ve bunları satmak için sadece internet sitesi ve sosyal medya platformunu kullandığını anlatan Şekür, Ahşapla başladık. Bir kaç ağaca ait ahşabı tek yüzükte birleştirdik. İki üç ağacın birleştiği modeller var...

Ürünlerini 90 metrekarelik bir atölyede ürettiğini ve bunları satmak için sadece internet sitesi ve sosyal medya platformunu kullandığını anlatan Şekür, Ahşapla başladık. Bir kaç ağaca ait ahşabı tek yüzükte birleştirdik. İki üç ağacın birleştiği modeller var...

9 Sonrasında gıdada kullanılan epoksi malzemesiyle kapladık. Ardından gümüş ve altınla da birleştirmeye başladık. Dileyenlere tek taş pırlantayı ağaçla birleştirdik. Evlilik teklifi yüzükleri de yapıyoruz. dedi.

Sonrasında gıdada kullanılan epoksi malzemesiyle kapladık. Ardından gümüş ve altınla da birleştirmeye başladık. Dileyenlere tek taş pırlantayı ağaçla birleştirdik. Evlilik teklifi yüzükleri de yapıyoruz. dedi.

10 Şekür, her geçen gün ilgi artınca ürün yelpazesini genişlettiğini ifade ederek, Yurt dışından özel desenli, insan vücuduna faydalı olduğunu bildiğimiz ağaç dalları getirtiyorum. Bunun dışında kendi topladığım ağaç parçaları var. İşimizde kendimizi geliştirdik. En son sevgililer gününde siparişlere yetişemedim. diye konuştu.

Şekür, her geçen gün ilgi artınca ürün yelpazesini genişlettiğini ifade ederek, Yurt dışından özel desenli, insan vücuduna faydalı olduğunu bildiğimiz ağaç dalları getirtiyorum. Bunun dışında kendi topladığım ağaç parçaları var. İşimizde kendimizi geliştirdik. En son sevgililer gününde siparişlere yetişemedim. diye konuştu.

11 Ürünlerin yoğun emek istediğini belirten Şekür, Günde en fazla iki çift yüzük ya da küpe yapabiliyoruz. Siparişler verildikten sonra 1 hafta 10 gün içinde adreslere gönderiyoruz. Artık sıradan hediyeler yerine insanlar bu tarz armağanlar istiyor. Fiyatlarımız da her bütçeye uygun. 50 liradan başlayıp bin liraya kadar ulaşabiliyor. ifadesini kullandı.

Ürünlerin yoğun emek istediğini belirten Şekür, Günde en fazla iki çift yüzük ya da küpe yapabiliyoruz. Siparişler verildikten sonra 1 hafta 10 gün içinde adreslere gönderiyoruz. Artık sıradan hediyeler yerine insanlar bu tarz armağanlar istiyor. Fiyatlarımız da her bütçeye uygun. 50 liradan başlayıp bin liraya kadar ulaşabiliyor. ifadesini kullandı.

12 Şekür, ahşap takıların özel yapım cila sayesinde sudan etkilenmediğini de sözlerine ekledi.

Şekür, ahşap takıların özel yapım cila sayesinde sudan etkilenmediğini de sözlerine ekledi.

13

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım