SON DAKİKA

Bir Yeşilçam Dramı Daha Gözler Önünde

Bir zamanlar, erkeklerin ayakkabısından alkol içtiği Yeşilçam yıldızı Serpil Örümcer, parasızlıktan çöp konteynerlerinden kağıt bile topladı. İşte, bir döneme damga vuran Örümcer ve trajik hikayesi...

26 Mayıs 2019 11:11
1 Serpil Örümcer, 1952 tarihinde dünyaya geldi. Serpil Örümcer, bir dönemin ünlü pop sanatçısı Berkant (Bay Samanyolu) ile evlendi.

Serpil Örümcer, 1952 tarihinde dünyaya geldi. Serpil Örümcer, bir dönemin ünlü pop sanatçısı Berkant (Bay Samanyolu) ile evlendi.

2 Beşiktaş’ta bir çay bahçesinde başlayan aşkları nikah masasında sonlanmıştır. Bu arada, Berkant'ın çalıştığı gece kulübünde sahne almaya başlayan Örümcer, zaman içerisinde şöhret olmuştur.

Beşiktaş’ta bir çay bahçesinde başlayan aşkları nikah masasında sonlanmıştır. Bu arada, Berkant'ın çalıştığı gece kulübünde sahne almaya başlayan Örümcer, zaman içerisinde şöhret olmuştur.

3 Aşkları sadece 1 yıl sürmüş ve Örümcer, kızı Fulya'ya hamileyken, eşi Berkant'tan, çok alkol kullandığı gerekçesiyle ayrıldı. Serpil Örümcer daha sonra müziğe başlamış ve 5 albüm ve 7 tane 45'lik çıkarttı.

Aşkları sadece 1 yıl sürmüş ve Örümcer, kızı Fulya'ya hamileyken, eşi Berkant'tan, çok alkol kullandığı gerekçesiyle ayrıldı. Serpil Örümcer daha sonra müziğe başlamış ve 5 albüm ve 7 tane 45'lik çıkarttı.

4 Örümcer, daha sonra, 4 eşi daha bulunan Batmanlı iş adamı Hasan Ölük'le evlendi.

Örümcer, daha sonra, 4 eşi daha bulunan Batmanlı iş adamı Hasan Ölük'le evlendi.

5 İzmir Fuarı'nda 1969'da en büyük parayı alan sanatçıdır.

İzmir Fuarı'nda 1969'da en büyük parayı alan sanatçıdır.

6 1990'larda cilt kanserine yakalanan ve büyük maddi sıkıntılar içinde olan Örümcer, yaşam mücadelesi vermektedir.

1990'larda cilt kanserine yakalanan ve büyük maddi sıkıntılar içinde olan Örümcer, yaşam mücadelesi vermektedir.

7 2010 yılında kötü durumda olan evi bir televizyon programı tarafından yenilenmiş ve iyi hale getirilmiştir.

2010 yılında kötü durumda olan evi bir televizyon programı tarafından yenilenmiş ve iyi hale getirilmiştir.

8

9

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım