SON DAKİKA

Magazin

Birkan Sokullu Latin Amerika'da 'En İyi Erkek Oyuncu' seçildi

Birkan Sokullu Latin Amerika'nın en prestijli ödülü aldı

4 Aralık 2021 22:01
Birkan Sokullu Latin Amerika'da 'En İyi Erkek Oyuncu' seçildi

Reyting rekorları kıran 'Masumlar Apartmanı' dizisi bir süre önce Latin Amerika'da yayınlanmaya başlayarak gündeme oturdu. Dizide 'Han' karakteriyle sergilediği  performansıyla adından sıkça bahsettiren genç oyuncu, televizyon sektörünün en prestijli ödüllerinden Produ Awards'a aday olarak gösterildi.

Dizide 'Han' karakterine hayat ve sergilediği başarılı oyunculuğu ile  adından sıkça bahsettiren genç oyuncu, televizyon sektörünün en prestijli ödüllerinden Produ Awards'a aday olarak gösterildi.

Başarılı oyuncu Sokullu, 2 Aralık perşembe günü video konferans yoluyla Miami'de gerçekleşen törene katılarak; "Han'ı oynamak benim için çok derin ve anlamlı bir yolculuk. Bu yolculuğu sizinle paylaştığım için çok mutluyum."  şeklinde konuştu.

 Tüm jüri üyelerine, İspanya2da ve Latin Amerika'da diziyi izleyen tüm seyircilere teşekkür eden Sokullu, "Bu performansta emeği geçen katkısı olan yönetmenlerime, senaristlerime, yapımcılarıma, tüm ekip ce değerli oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım