SON DAKİKA

Ulusal Haber

Bolu’da sağanak yağış hayatı felç etti

ANA YOLLARDA SÜRÜCÜLER GÜÇLÜKLE İLERLERKEN ALT GEÇİTLER POLİS VE ZABITA EKİPLERİ TARAFINDAN ARAÇ TRAFİĞİNE KAPATILDI.BOLU’DA, ŞİDDETİNİ ARTIRAN SAĞANAK YAĞIŞ VE RÜZGAR SEBEBİYLE ALT GEÇİTLER SUYLA DOLARKEN, METRELERCE YÜKSEKLİKTEKİ AĞAÇLAR DEVRİLDİ.BOLU’DA, ÖĞLE SAATLERİNDEN İTİBAREN HAFİF ŞEKİLDE DEVAM EDEN SAĞANAK YAĞIŞ AKŞAM SAATLERİNDE ŞİDDETİNİ ARTIRDI.POLİS EKİPLERİNİN SÜRÜCÜLERİ ALTERNATİF YOLLARA YÖNLENDİRMESİYLE BİRLİKTE SU BİRİKİNTİSİ BULUNAN AL GEÇİTLERDE BELEDİYE EKİPLERİ ÇALIŞMA BAŞ

12 Haziran 2022 13:17
Bolu’da sağanak yağış hayatı felç etti

Bolu’da, şiddetini artıran sağanak yağış ve rüzgar sebebiyle alt geçitler suyla dolarken, metrelerce yükseklikteki ağaçlar devrildi. 

Bolu’da, öğle saatlerinden itibaren hafif şekilde devam eden sağanak yağış akşam saatlerinde şiddetini artırdı. Yağışın şiddetini artırmasıyla birlikte kentte bulunan alt geçitler suyla doldu. Ana yollarda sürücüler güçlükle ilerlerken alt geçitler polis ve zabıta ekipleri tarafından araç trafiğine kapatıldı. Polis ekiplerinin sürücüleri alternatif yollara yönlendirmesiyle birlikte su birikintisi bulunan al geçitlerde belediye ekipleri çalışma başlattı. 

Sağanakla birlikte kuvvetli rüzgarın da etkili olduğu kent merkezinde metrelerce yükseklikteki bir ağaç kökünden yola devrildi. Park halindeki araçlara da çarpan ağaç maddi hasara sebep olurken, herhangi bir yaralanma ya da can kaybı yaşanmadı. 
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım