SON DAKİKA

Ulusal Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sarılarak ağlayan çocuklar İHA’ya konuştu

Van’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ının programına katılan çocuklar, sevgilerini gözyaşlarıyla anlattı.

12 Haziran 2022 12:09
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sarılarak ağlayan çocuklar İHA’ya konuştu

Çeşitli programlara katılmak üzere Van’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beşyol Meydanı’nda toplu açılış programına katıldı. Burada halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra açılış kurdelesini kesti. Kurdele kesimi sırasında 3 küçük kız çocuğu da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile konuşma fırsatı buldu. Cumhurbaşkanı’na sarılan Ayşegül Oflas isimli kız çocuğu, mutluluktan göz yaşlarına hakim olamadı. Cumhurbaşkanıyla görüşme fırsatı bulan kız çocukları İhlas Haber Ajansına (İHA) konuştu. 

"Hayatımda bu kadar mutlu olmamıştım" 
Sevincini gözyaşlarıyla anlatan Ayşegül Oflas, sevinç dolu olduğunu, Cumhurbaşkanıyla görüşme hayali olduğunu ve bu hayalinin de gerçekleştiğini belirtti. Böyle bir şey olacağını tahmin etmediğini ve çok mutlu olduğunu ifade eden Oflas, “Hayatımda bir kere bile bu kadar mutlu olmadım. Çok mutluyum, çok. Cumhurbaşkanını mutluluktan duymadım. Onu çok seviyorum. Allah başımızdan eksil etmesin” dedi. 
Rümeysa Gümüşlü isimli kız çocuğu da Cumhurbaşkanını gördüğü için çok mutlu olduğunu dile getirdi. 
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım