SON DAKİKA

Genel

“Cumhurbaşkanını Sevdiğimi Açık Açık Söylediğim İçin Sektörden Bana Tavır Var”

Hakan Ural, “Ben Cumhurbaşkanını Sevdiğimi Açık Açık Söylediğim İçin 8-9 Seneden Beri Sektörden Bana Tavır Var. Yanında Olduğunu Söylemeye Korkanlar Var. Linç Ediliyorlar” Dedi.

9 Haziran 2022 16:19

Hakan Ural, “Ben Cumhurbaşkanını sevdiğimi açık açık söylediğim için 8-9 seneden beri sektörden bana tavır var. Yanında olduğunu söylemeye korkanlar var, linç ediliyorlar” dedi. 

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında Hakan Ural, dizi ve film sektörü hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Yaşadıklarını anlattı. 

Oyuncu olarak sektöre giriş yapan Hakan Ural, “Ben Cumhurbaşkanını sevdiğimi açık açık söylediğim için 8-9 seneden beri sektörden bana tavır var. Yanında olduğunu söylemeye korkanlar var. Linç ediliyorlar. Bu kişiler küçümsenirler, dışlanırlar, aşağılanırlar. Çekeceğim kadar film, dizi çektim. Ama ne acı bir şeydir başka bir ülkede yaşasaydım bu tecrübe ve bu fizikle benim 5 yılım dizi ve film çekimleriyle dolu olurdu” dedi. 
 


“Cumhurbaşkanını Sevdiğimi Açık Açık Söylediğim İçin Sektörden Bana Tavır Var” “Cumhurbaşkanını Sevdiğimi Açık Açık Söylediğim İçin Sektörden Bana Tavır Var”

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım