SON DAKİKA

Magazin

Dilan Çiçek Deniz sette talihsiz bir kaza geçirdi

Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi Kiracı'nın hazırlıkları sürüyor. Sette çekimler için bulunan Dilan Çiçek Deniz, talihsiz bir kaza geçirdi.

6 Nisan 2022 06:09
Dilan Çiçek Deniz sette talihsiz bir kaza geçirdi

2014 yılında elde ettiği güzellik derecesi ile oyunculuğa adım atan 27 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz, bir süredir işleri değil aşk hayatı ile gündeme geliyor. İrlandalı sevgilisi Thor Saevarsson ile geçtiğimiz aylarda nişanlanan Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz geçen hafta Bebek’ta kameralara yansımış ve özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

Saçlarını sık sık değiştirmesi hakkında konuşan Deniz, "Yeni halimi seven de var sevmeyen de... Önümüzdek, günlerde yeni projenin çekimleri başlıyor" dedi. Dilan Çiçek Deniz "Düğün tarihiniz belli oldu mu?" sorusuna ise, "Bugün sonunda birkaç planlama yaptık.

Birkaç ay içerisinde ama iş durumuna bağlı gelinlik provası yapacağım. Çok heyecanlıyım” yanıtını vermişti. Dilan Çiçek Deniz, şimdi ise üzücü bir haberle gündeme geldi. Dilan Çiçek Deniz ilk set gününde talihsiz bir kaza geçirdi. Sette kafasını sert bir zemine vuran Dilan Çiçek Deniz’e iki dikiş atıldı.

 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım