SON DAKİKA

Dümdüz bir karina sahip olmak istiyorsaniz 14 gün boyunca bu içecegi tüketin!

Bütün kis kalin kiyafetler sayesinde ustalikla gizlediginiz göbeginiz, yaz aylarinin gelmesiyle büyük bir derde mi dönüstü? Endiselenmeyin, hindistan cevizi suyunu 14 gün düzenli tükettiginiz takdirde, dümdüz bir karina kavusmak hayal degil.

3 Haziran 2019 13:15
1 Göbek bölgesinde olusan yaglanma, yok edilmesi zor bir kilo alma çesidi oldugu için birçok insanin ortak sorunudur.

Göbek bölgesinde olusan yaglanma, yok edilmesi zor bir kilo alma çesidi oldugu için birçok insanin ortak sorunudur.

2 Ancak göbek bölgesindeki yaglara savas açacak mucizevi bir içeçek var: Hindistan cevizi suyu!

Ancak göbek bölgesindeki yaglara savas açacak mucizevi bir içeçek var: Hindistan cevizi suyu!

3 Oldukça düsük bir kaloriye sahip olan Hindistan cevizi suyu, ögünlerinizden yarim saat önce tükettiginiz ve çok az yemek yediginiz takdirde, sizi hayal ettiginiz düz karina kavusturuyor. Ayrica, hindistan cevizi suyunu tükettiginiz süreçte sekerli ve asitli içeceklerden uzak durmaniz gerektigini belirtmekte fayda var.

Oldukça düsük bir kaloriye sahip olan Hindistan cevizi suyu, ögünlerinizden yarim saat önce tükettiginiz ve çok az yemek yediginiz takdirde, sizi hayal ettiginiz düz karina kavusturuyor. Ayrica, hindistan cevizi suyunu tükettiginiz süreçte sekerli ve asitli içeceklerden uzak durmaniz gerektigini belirtmekte fayda var.

4 Düzenli olarak tüketildiginde cilt problemleriyle de savasan hindistan cevizi suyu, hazimsizlik ve ishal sorunlarinin da önüne geçer.

Düzenli olarak tüketildiginde cilt problemleriyle de savasan hindistan cevizi suyu, hazimsizlik ve ishal sorunlarinin da önüne geçer.

5 Hindistan cevizi suyunu elde etmek için ise; 4 bardak su, 2 bardak rendelenmis hindistan cevizi ve 1 çay kasigi esmer seker gerekiyor.

Hindistan cevizi suyunu elde etmek için ise; 4 bardak su, 2 bardak rendelenmis hindistan cevizi ve 1 çay kasigi esmer seker gerekiyor.

6 Rendelediginiz Hindistan cevizini suya ilave edin ve bu karisimi yarim saat bekletin. Yarim saat sonra sekeri ilave edin ve eriyene kadar karistirin.

Rendelediginiz Hindistan cevizini suya ilave edin ve bu karisimi yarim saat bekletin. Yarim saat sonra sekeri ilave edin ve eriyene kadar karistirin.

7 Seker eridikten sonra suyu süzün ve cam sisede saklayin. Yemeklerden yarim saat önce 1 bardak içebilirsiniz.

Seker eridikten sonra suyu süzün ve cam sisede saklayin. Yemeklerden yarim saat önce 1 bardak içebilirsiniz.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım