SON DAKİKA

Oyun

En İyi 5 Korku Oyunu

Korku severler için en iyi 5 korku oyununu bir arada topladık.

10 Aralık 2021 10:50
En İyi 5 Korku Oyunu

The Thing

2000'lerin başında, The Thing video oyunu, John Carpenter'ın The Thing filminin devamı olarak çıktı. The Thing video oyunu, kahraman Blake olarak oynamanızı sağlıyor. Blake, mürettebatın filmden kayboluşunu araştırmak için gönderilir. Oyuncular, Antarktika'nın donmuş tundrasında hayatta kalma ve parazit uzaylılarla savaşma görevine sahiptir. Kahraman ekibinin diğer üyelerine de parazitler bulaşabilir, bu yüzden çok geç olmadan onlara da bakmanız gerekir.

Dead Rising 4

Dead Rising, zombi hayatta kalma oyun türünün çoğu hayranının oynadığı ve keyif aldığı inanılmaz derecede popüler bir zombi oyunudur. Oyun korku temalı ama komedi türüne de benziyor. Dead Rising 4, zombileri Noel Baba'nın elfleri gibi giydirmenize veya düşmanları öldürmek için şeker kamışı tatar yayı kullanmanıza izin veren bir DLC genişlemesine sahiptir.

Minimum Sistem Sistemleri: 
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit 
İşlemci: Intel i5-2400 veya AMD FX 6300 
Bellek: 6 GB RAM 
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 (2 GB) veya AMD Radeon HD 7850 (2 GB) 
DirectX: Sürüm 11 
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı 
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan 
 

Önerilen Sistem Sistemleri: 
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit 
İşlemci: Intel i7-3770 veya AMD FX 8350 
Bellek: 8 GB RAM 
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB) veya AMD Radeon R9 290 (4 GB) 
DirectX: Sürüm 11 
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı 
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan 

Silent Hill: Shattered Memories

Oyun öncelikle terapistin odasında başlıyor ve soru sorulduğunda yapacağınız seçimler oyunun geri kalan hikayesinin nasıl devam edeceğini belirliyor. Daha sonrasında, korkunç ve soğuk bir kasaba kasabada dolaşıp, küçük bulmacaları yol boyuncu çözeceksiniz. Silent Hill: Shattered Memories size ipuçları vererek ve bulduğunuz şeye göre oynanışı değiştirerek çevrenizi dikkatli bir şekilde gözlemlemenizi teşvik ediyor.

Kholat

Kholat, oyuncuyu bu trajedinin yaşandığı bölgeye götürür. Oyunun kahramanı, bunun nasıl olduğunu araştırmak için dağlara seyahat ediyor, sonra parlayan ayak izleri ve gökyüzündeki ışıklar gibi garip doğaüstü olayları hızla keşfediyorlar. Oyun ilerledikçe, gerçekte ne olduğuna dair daha fazla ipucu ortaya çıkıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri: 
İşletim Sistemi: Windows 7 32 bit SP1 
İşlemci: Intel Core i3 
Bellek: 4 GB RAM 
Ekran Kartı: GeForce GTX 470 
DirectX: Sürüm 10 
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı 
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Granny

Granny oyununda, oyuncu ilk önce bir eve yaklaşır sonra Granny, oyuncuyu beyzbol sopasıyla vurup oyuncuyu eve kitler. Daha sonra oyun başlar. Bu evden kaçmak için 5 gününüz vardır (bonus gün ile 6). Bu oyundaki tek amacınız Granny'e yakalanmadan evden kaçmanız. Evden kaçmak için gerekli eşyaları ve aletleri bulmanız lazım. Granny yaptığınız her sesi duyar, o yüzden dikkatli olmanız gereklidir. Eğer son günde de yakalanırsanız, oyun biter.

Minimum Sistem Gereksinimleri: 

İşletim Sistemi: Windows 7,8,10 
İşlemci: Intel Core TM i5 750 
Bellek: 4 GB RAM 
Ekran Kartı: Sapphire Radeon HD 5770 1GB 
Depolama: 700 MB kullanılabilir alan 

Yorumlar (1)

  • İSİMSİZ

    Ben niye korkmadım. Karkusuz muyum?

    22.12.2021 15:32
  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım