SON DAKİKA

Dünya

EXO’dan Sehun ve Chanyeol Alt Birim Çıkışlarına Duydukları Güvenden Bahsetti

EXO’dan Sehun ve Sehun yakında resmi olarak gerçekleştirecekleri çıkışları hakkında düşüncelerini paylaştılar.

26 Haziran 2019 18:08
EXO’dan Sehun ve Chanyeol Alt Birim Çıkışlarına Duydukları Güvenden Bahsetti

İki EXO üyesi daha önce geçen yıl ikili olarak SM STATION şarkısı “We Young”da güçlerini birleştirmiş olsalarsa Temmuz ayında resmi olarak alt birim çıkışlarını gerçekleştirecekler.


W Korea dergisinin son fotoğraf çekiminden sonra kendileri ile yapılan röportajda hem Sehun hem de Chanyeol, yeni şarkıları için heyecanlı olduklarını belirtti. Chanyeol, “Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, çıkışımdan beri şu ana kadar üzerinde çalıştığım müziklerden daha fazlası üzerinde çalıştım. Bizi mutlu edecek müzikler sunmak istedik ancak aynı zamanda [yeni] müziğimizin kalitesiyle de gurur duymak istiyoruz.” dedi.

Sehun’da, “Yeni albüm çıkardığımızda, hayranlarımızın müziğimizi beğenmesi bizim için en önemli önceliktir. Ama eminim ki [yeni müziklerimiz] fandomumuzu da aşacak ve yaygın kullanımı ile halka da hitap edecek.” diyerek yakında yayınlanacak olan şarkılarına güvendiğini gösterdi.

Yorumlar (2)

 • MİSAFİR

  Tam da exo’dan beklendiği gibi. EXO SARANGHAJA

  1.07.2019 14:06
 • MİSAFİR

  Harika bir albümle gelecekler kesinlikle!!

  26.06.2019 23:45
 • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım