SON DAKİKA

Teknoloji

FIFA 20 için çıkış tarihi belli oldu!

Uzunca zamandır PES ile kıyasıya rekabet içinde olan FIFA’dan yeni oyun için müjdeli haber geldi.

8 Haziran 2019 16:58

E3 2019 Fuarı’mda tanıtılması beklenen FIFA 20 için çıkış tarihi belli oldu. İşte FIFA 20 çıkış tarihi ve diğer detaylar!

FIFA 20 çıkış tarihi belli oldu!

EA SPORTS resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlanan kısa bir video ile oyunun çıkış tarihinin 27 Eylül olarak belirlendiği resmi olarak açıklandı. Böylece her yıl olduğu gibi bu yılda oyun Eylül ayında resmiyet kazanacak.

Bugün yapılacak EA Play canlı yayınında oyunun gösterilmesi bekleniyor. Bu yıl oyuna eklenen bir diğer yenilik olarak açıklanan özellik manuel savunma yapma özelliği oldu. Otomatik top kapma çabası içindeyken arada uygulanacak manuel bir komut ile topu alma ihtimaliniz daha da yükselecek.

Bunun haricinde yapılan duyurulara göre yapay zekâ için iyileştirmeler ve düzeltmelerde oyunda işlenmiş. Henüz kısa bir süre içinde onaylanan oyun hakkında bu kadar detayın anında ortaya çıkması heyecan verici bir unsur.

Türkiye saatiyle akşam 20.00’de başlayacak olan EA PLAY YouTube canlı yayınında oyunun detaylarını daha yakından öğreneceğiz.

Sizce bu yılki oyunda ne gibi farklıklar ve detaylar olacak? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

FIFA 20 için çıkış tarihi belli oldu!

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım