SON DAKİKA

Filipinler'den En Renkli Festival Görüntüleri

Filipinler'de Tanay Hane Festivali renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. Bölgenin tarımsal ürünlerini ve sürdürülebilir çevre çalışmalarını göstermeyi hedefleyen Taney Hane Festivali görsel şöleniyle katılımcıları büyüledi.

23 Nisan 2019 13:31
1 Bir eko turizm, sanat ve kültür festivali olan Tanay Hane Festivali, bölgenin tarımsal ürünlerini, sağlıklı ve sürdürülebilir çevre çalışmalarını ve zengin sanatlarını göstermeyi de hedefliyor.

Bir eko turizm, sanat ve kültür festivali olan Tanay Hane Festivali, bölgenin tarımsal ürünlerini, sağlıklı ve sürdürülebilir çevre çalışmalarını ve zengin sanatlarını göstermeyi de hedefliyor.

2 Adını Filipinler'in turistik bölgesi Tanay'dan alan festivalde, dans grupları geleneksel kıyafetleriyle gösteriler yaptı.

Adını Filipinler'in turistik bölgesi Tanay'dan alan festivalde, dans grupları geleneksel kıyafetleriyle gösteriler yaptı.

3

4

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım