SON DAKİKA

Magazin

Hadise Reza Zarrab aşkında bomba iddia !

Hadise takım elbisesinin faturasını Reza Zarrab'a ödetmiş

17 Kasım 2021 22:31
Hadise Reza Zarrab aşkında bomba iddia !

Hafta içi her gün Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali, ünlü şarkıcı Hadise hakkında bomba bir iddiada bulundu. Hadise'nin yıllar önce "Amerika'dan aldım" dediği takım elbisenin faturasının Reza Zarrab adına kesildiği iddia edilirken bu olayı da hala O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan ünlü bir ismin de bildiği öne sürülüyor.

Bircan Bali yine  bomba etkisi yaratacak bir iddia ile gündemde deprep etkisi yarattı!  iddiaya göre; Hadise'nin üzerindeki marka takımın beğenilmesi üzerine "Amerika'dan aldım" diyen Hadise'nin alışveriş faturasına ulaşan muhabirler, kesilen faturanın Reza Zarrab'a ait olduğu bilgisine ulaşıyor.

Öte yandan bu olayı Hadise'nin jüri arkadaşının da bildiği konuşulurken,  aylar önce yasak aşk ile gündeme düşen Hadise Reza ilişkisi de bu  fatura ile patlak veriyor. Bu olay karşısında Hadise ise hala sessizliğini koruyor. 
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım