SON DAKİKA

Instagram fenomeni Daisy Keech kalçasının dolgu olmadığını ispat etti

Ünlü instagram fenomeni, kalçasının gerçek olduğunu kanıtlamak için akla zarar bir yol seçti!

5 Mayıs 2019 12:27
1 19 yaşındaki Instagram fenomeni Daisy Keech, kalçasının estetik olduğunu iddia eden takipçilerine gerçeği kanıtlamak için akla zarar bir yönteme başvurdu.

19 yaşındaki Instagram fenomeni Daisy Keech, kalçasının estetik olduğunu iddia eden takipçilerine gerçeği kanıtlamak için akla zarar bir yönteme başvurdu.

2 Instagram'da 1 milyon takipçisi olan genç fenomen, her paylaşımında fiziğiyle gurur duyduğunu belirtmekten çekinmiyor.

Instagram'da 1 milyon takipçisi olan genç fenomen, her paylaşımında fiziğiyle gurur duyduğunu belirtmekten çekinmiyor.

3 Ancak takipçileri Daisy'nin kalçasının gerçek olmadığını, muhakkak bir estetik operasyon geçirdiğini öne sürüyor.

Ancak takipçileri Daisy'nin kalçasının gerçek olmadığını, muhakkak bir estetik operasyon geçirdiğini öne sürüyor.

4 Doğallıktan yana olduğunu defalarca dile getiren Daisy ise her fırsatta bu iddiaları reddediyor.

Doğallıktan yana olduğunu defalarca dile getiren Daisy ise her fırsatta bu iddiaları reddediyor.

5 Daisy'nin takipçilerine gerçeği kanıtlamak için seçtiği yol ise duyanları şaşkına çevirdi.

Daisy'nin takipçilerine gerçeği kanıtlamak için seçtiği yol ise duyanları şaşkına çevirdi.

6 Genç fenomen, kalçasında hiçbir müdahale olmadığını herkese göstermek için kilometrelerce yol katederek, birçok Hollywood yıldızının da sık sık ziyaret ettiği estetik cerrah Dr. Ashkan Ghavami'ye giderek kendisini muayene ettirdi.

Genç fenomen, kalçasında hiçbir müdahale olmadığını herkese göstermek için kilometrelerce yol katederek, birçok Hollywood yıldızının da sık sık ziyaret ettiği estetik cerrah Dr. Ashkan Ghavami'ye giderek kendisini muayene ettirdi.

7 Doktor Ashkan'ın, kalçası hakkında tüm söylediklerini videoya çekip, sosyal medya hesabından paylaşan Daisy, ''Dr. Ghavami ile tarih yazmak. Takipçilerime kalçamın gerçek olduğunu ve sertifikalı ilk gerçek kalça sahibi olduğumu göstermemde yardımcı olduğun için teşekkür ederim Dr. Ghavami!'' notunu düştü.

Doktor Ashkan'ın, kalçası hakkında tüm söylediklerini videoya çekip, sosyal medya hesabından paylaşan Daisy, ''Dr. Ghavami ile tarih yazmak. Takipçilerime kalçamın gerçek olduğunu ve sertifikalı ilk gerçek kalça sahibi olduğumu göstermemde yardımcı olduğun için teşekkür ederim Dr. Ghavami!'' notunu düştü.

8 Doktor Ashkan'ın Daisy'nin kalçası hakkında söyledikleri ise şöyle,

Doktor Ashkan'ın Daisy'nin kalçası hakkında söyledikleri ise şöyle, "Çok sayıda nedenden ötürü gerçek olduğunu kanıtlayabilirim. Yaşı genç ve hiç çocuğu olmamış, kalçası oldukça sıkı ve hacimli. Yapay bir enjekte olduğunu gösteren herhangi bir cilt değişikliği görmüyorum ve yağ transferi olduğunu gösteren herhangi bir küçük kesikler de görmüyorum.

9 19 yaşında sıkı bir deriye sahip ve kalçası da oldukça sıkı. Et ile besleniyor, dengeli bir diyet düzeni var ve kas yapmak için spor yapıyor. Bütün bunlar gösteriyor ki kalçası tamamen gerçek!

19 yaşında sıkı bir deriye sahip ve kalçası da oldukça sıkı. Et ile besleniyor, dengeli bir diyet düzeni var ve kas yapmak için spor yapıyor. Bütün bunlar gösteriyor ki kalçası tamamen gerçek!"

10 Kalçasının gerçek olup olmadığını kanıtlamak için kilometrelerce yol aşarak, duyanları şaşkına çeviren Daisy Keech, 12 Ağustos 1999 yılında ABD'de doğdu.

Kalçasının gerçek olup olmadığını kanıtlamak için kilometrelerce yol aşarak, duyanları şaşkına çeviren Daisy Keech, 12 Ağustos 1999 yılında ABD'de doğdu.

11

Yorumlar (2)

 • CEM

  Bende inanamadım, kontrol etmem lazzım

  9.05.2019 08:36
 • YORUMCU

  Ben inanmadım gercek değiller kesinlikle

  5.05.2019 12:55
 • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım