SON DAKİKA

Güncel

İstanbul Sabahı Şiddetli Yağmur ile Uyandı

İstanbul için yapılan son uyarıların ardından kent genelinde etkili olan gök gürültülü sağanak yağış, vatandaşlara zor anlar yaşatıyor.

24 Mayıs 2019 09:38
İstanbul Sabahı Şiddetli Yağmur ile Uyandı

Kent genelinde kara bulutlar gökyüzünü kaplarken, çakan şimşekler ise etrafı aydınlatıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden, gece saatlerinden başlamak üzere gün boyu gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapılmıştı. Sabahın ilk anlarından itibaren etkili olan gök gürültülü sağanak yağış, işe ve okula giden vatandaşlara zor anlar yaşattı. Uyarılara rağmen şemsiyesiz dışarı çıkan vatandaşların bazılarının koşarak saçak altlarına girmesi, bazıların ise elerindeki poşetlerle yağmurdan korunmaya çalışması dikkat çekti.

Sağanak yağışla birlikte bazı bölgelerde dolu yağışı da görülürken, kara bulutlar nedeniyle kararan gökyüzünü ise çakan şimşekler aydınlattı. Yağışın gün boyu aralıklarla devam etmesinin beklendiği öğrenildi. 

 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım