SON DAKİKA

Magazin

İstismara uğradığını söyleyen Aleyna Tilki'den şok açıklama!

Aleyna Tilki'den Elmalı davasındaki karara videolu tepki

17 Kasım 2021 11:03
İstismara uğradığını söyleyen Aleyna Tilki'den şok açıklama!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki gündem yaratan elmalı davasında alınan karara tepki göstererek ""Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak söylüyorum. Bu insanlar ceza almalı. Yalvarırım alsınlar" dedi.

Yaptığı çıkışlarla dikkat çeken güzel şarkıcı, bir dönem kendisinin de istismara uğradığını iddia etti. Ülkeyi ayağa kaldıran  Elmalı Davası'nda anne ve üvey baba dahil tüm sanıklara beraat kararı verilmesine tepki gösteren genç şarkıcı, "Bu çocuk tacizi, sübyancılık gibi ağır olaylar yaşayan bu çocuklar, eğer karşılığında o kişi bir ceza almazsa hakkaniyeti ve adaleti tanıyamaz. Adaleti bulamazlarsa kendi celladına dönüşebilirler. Bunu kendi sevgilisine, arkadaşına, çevresine yapabilir. Kötü bir insana dönüşebilir. Bu insanlar ceza almalı. Yalvarırım alsınlar" ifadelerini kullandı.

Öte yandan yıllar önce kendisinin de benzer bir olay yaşadığını itiraf eden Tilki; bu istismarcıları serbest bırakanların aynı şeylerin yaşanmasını sağladıklarını söyleyerek " Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak, şu çocukların (Elmalı) davasındaki adam ceza almazsa, ben bir gün onlardan birini bulacağım." şeklinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.


 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım