SON DAKİKA

Japon Basınının Derbi Yorumları!

Nagatomo ve Kagawa'nın karşılaşması Japon basınının bir hayli ilgisini çekti.

6 Mayıs 2019 11:54
1 NAGATOMO KAGAWA'YA ÜSTÜN GELDİ'

Japonya'nın önde gelen spor yayın organlarından Nikkan Sports, maç haberini 'Nagatomo'nun Galatasaray'ı, Kagawa'nın Beşiktaş'ına üstün geldi' başlığıyla yayınladı. Galatasaraylı futbolcunun sol kanatta çok önemli bir görev üstlendiği ve galibiyette önemli pay sahibi olduğu; Kagawa'nın ise ikinci yarı gidişatı değiştirsin diye oyuna alınmasına karşın gol atamadığı aktarıldı.

NAGATOMO KAGAWA'YA ÜSTÜN GELDİ' Japonya'nın önde gelen spor yayın organlarından Nikkan Sports, maç haberini 'Nagatomo'nun Galatasaray'ı, Kagawa'nın Beşiktaş'ına üstün geldi' başlığıyla yayınladı. Galatasaraylı futbolcunun sol kanatta çok önemli bir görev üstlendiği ve galibiyette önemli pay sahibi olduğu; Kagawa'nın ise ikinci yarı gidişatı değiştirsin diye oyuna alınmasına karşın gol atamadığı aktarıldı.

2 TERİM'DEN JAPONLARA ŞAPKALI POZ

Dev derbiye 20'nin üzerinde Japon gazeteci akredite olurken, Fatih Terim maçın ardından kendileriyle özel olarak ilgilendi. Mixed zone'a gelen deneyimli teknik adam burada Nagatomo ile birlikte Japon basın mensuplarına, başında şapkasıyla fotoğraf verdi.

TERİM'DEN JAPONLARA ŞAPKALI POZ Dev derbiye 20'nin üzerinde Japon gazeteci akredite olurken, Fatih Terim maçın ardından kendileriyle özel olarak ilgilendi. Mixed zone'a gelen deneyimli teknik adam burada Nagatomo ile birlikte Japon basın mensuplarına, başında şapkasıyla fotoğraf verdi.

3 GALATASARAY TARAFTARIYLA KAYNAŞTI

Karşılaşmayı izlemek için Tokyo'dan gelen Teppei Saitoh üzerinde Galatasaray, elinde Shonan Bellmare takımının formasıyla tribünlerde sarı-kırmızılı taraftarlar ile fotoğraf çekildi. Fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşırken,

GALATASARAY TARAFTARIYLA KAYNAŞTI Karşılaşmayı izlemek için Tokyo'dan gelen Teppei Saitoh üzerinde Galatasaray, elinde Shonan Bellmare takımının formasıyla tribünlerde sarı-kırmızılı taraftarlar ile fotoğraf çekildi. Fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşırken, "Nagatomo ve Kagawa'yı gördüğüm için çok mutluyum. Türkiye'deki son günümde çok güzel zaman geçirdim. Türkler kibar insanlar" diye yazdı.

4 J LEAGUE YÖNETİCİSİ: MÜTHİŞ ATMOSFER

Japonya Milli Takımı'nın efsane golcüsü ve eski teknik direktörü Hiromi Hara da Türk Telekom Stadyumu'nda karşılaşmayı izleyenler arasındaydı. Japonya futbol ligi J League direktörü olan Hara, 113 bin takipçili twitter hesabında Galatasaray tribünlerinin fotoğraflarını yayınlayarak 'Müthiş atmosfer' yorumunu yaptı.

J LEAGUE YÖNETİCİSİ: MÜTHİŞ ATMOSFER Japonya Milli Takımı'nın efsane golcüsü ve eski teknik direktörü Hiromi Hara da Türk Telekom Stadyumu'nda karşılaşmayı izleyenler arasındaydı. Japonya futbol ligi J League direktörü olan Hara, 113 bin takipçili twitter hesabında Galatasaray tribünlerinin fotoğraflarını yayınlayarak 'Müthiş atmosfer' yorumunu yaptı.

5 'BU GECEYİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM'

GS Store'dan 55 numaralı Nagatomo forması alarak stada giren Ken Utsumi,

'BU GECEYİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM' GS Store'dan 55 numaralı Nagatomo forması alarak stada giren Ken Utsumi, "İstanbul derbisi ölmeden önce görülmesi gereken derbilerden bir tanesi. Japonya'dan çok uzaklarda Kagawa ve Nagatomo burada karşı karşıya geliyor. Türkiye'de taraftarlar çok ateşli. Bu geceyi hiç unutmayacağım" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım