SON DAKİKA

Genel

Kanca Sistem Kasası

Kanca sistem kasası, vinç üzerine alınabilen, indirilebilen ve kamyon hareket halindeyken vinç tarafından sabitlenebilen bir kasa çeşididir.

16 Haziran 2022 09:51
Kanca Sistem Kasası

Kanca sistem kasası, vinç üzerine alınabilen, indirilebilen ve kamyon hareket halindeyken vinç tarafından sabitlenebilen bir kasa çeşididir. Kanca sistem kasaları, elektro - pnümatik valfler ile kumanda edilmektedir. Şoför kabininde bulunan elektrikli kumanda paneli ile kasa üzerinde vinç sayesinde tüm hareketler yapılabilir. Bu sayede, şoför araçtan inmeden kasayı aracın üzerine alıp, yere bırakabilir.

Genel olarak, ürün toplama sektöründe vinçler sayesinde 20 kanca sistem kasası yönetilebilmektedir. Bu kasa sistemleri, çok değişik amaçlar içinde kullanılabilmektedir. Kanca sistem kasalarının satın alma ve bakım maliyetleri oldukça düşüktür.

Kanca Sistem Kasası Modelleri

Kanca sistem kasaları, 4 model olarak üretilmektedir. Bu modeller aşağıdaki gibidir:

  • DKV8: DKV8 kanca sistem kasaları, genel olarak çok küçük ya da çok büyük model kamyonetler için üretilmektedir. Ağırlıkları yaklaşık olarak 8 tondur. Bu kanca sistem kasaları, kâğıt ve ambalaj sektöründe sıklıkta kullanılmaktadır.
  •  DKV10: DKV10 kanca sistem kasaları, genel olarak Ford 2520 ve muadili araçlar için uygundur. Ağırlıkları yaklaşık olarak 10 tondur. DKV10 kanca sistem kasaları, genel olarak kâğıt ve daha düşük yoğunluklu ya da daha düşük kapasite gerektiren eylemler için kullanılmaktadır.
  •  DKV20: DKV20 kanca sistem kasaları, Ford 2520 ve muadili araçlar için oldukça uygundur. Bu kasaların ağırlıkları, yaklaşık olarak 20 tondur. DKV20 kanca sistem kasaları, kâğıt toplama sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır.
  •  DKV30: DKV30 kanca sistem kasaları, Ford 2530, Mercedes ve muadili araçlar için uygun kasalardır. Bu sistem kasalarının kaldırma kapasitesi, yaklaşık olarak 30 tondur. DKV30 kanca sistem kasaları, genel olarak metal ve hurda toplama sektöründe kullanılmaktadır.

Kanca Sistem Kasası Fiyatları

Kanca sistem kasası fiyatları, modellere değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, DKV10 kanca sistem kasası fiyatı ile DKV30 kanca sistem kasasının fiyatları aynı değildir. Bu sebepten ötürü kanca sistem kasası fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Kanca sistem kasası fiyatları hakkında daha net ve daha ayrıntılı bilgi için Aydın Karoser ile iletişime geçebilirsiniz ve gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım