SON DAKİKA

Asayiş

Maltepe’de duş sapığı yakalandı! Evinde duş alan kadını izledi, kocasının gazabından kaçamadı.

İstanbul Maltepe'de evinde duş alan kadını camdan seyreden tacizci adama, kadının eşi meydan dayağı attı. Tacizci, gözü dönen kocanın elini öperek

8 Haziran 2022 15:39
Maltepe’de duş sapığı yakalandı! Evinde duş alan kadını izledi, kocasının gazabından kaçamadı.

İğrenç olay, İstanbul'un Maltepe ilçesinde yaşandı. Bir kadın evinde duş aldığı esnada sapık adam evin penceresini zorlayıp açarak seyretmeye başladı. Kadının durumu anlaması üzerine evde bulunan koca ile tacizci arasında kovalamaca başladı..

"AKLIM BAŞIMDA DEĞİL"

Gözü dönene koca, tacizciye meydan dayağı atarken tacizci "Abi elini ayağını öpeyim, vallahi aklım başımda değil, yemin ediyorum. Abi ne olur polise verme abi" diye yalvardı.

"CAM BÜYÜK OLSA GİRMEYE ÇALIŞACAK"

Tacizci olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı. Olay sonrası konuşan koca Ramazan K. "Sinekliğimizi yırtmış. Cama zorlama yapıyor. Girmesi mümkün değil ama zorluyor yani. Cam daha büyük olsa girmeye çalışacak" dedi.

MEYDAN DAYAĞINDAN KAÇAMADI

Olay, geçtiğimiz gün sabahın erken saatlerinde Maltepe'de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre apartmanın bodrum katındaki dairesinde duş alan kadının penceresini zorlayıp açarak izleyen taciz şüphelisi şahıs, banyo yapan kadın tarafından fark edildi. Kadının durumu kocasına haber vermesi üzerine, evden çıkan öfkeli koca ile taciz şüphelisi şahıs arasında kovalamaca yaşandı. Tacizci şahsı sokakta yakalayan koca, öfke patlaması sonucu tacizci şahsa sokak ortasında tokatlar atarak meydan dayağı attı.

 

"EVDE BEN OLMASAM NE OLACAK"

Tacizci şahıs, öfkeli kocanın elini öperek, "Abi elini ayağını öpeyim, vallahi aklım başımda değil, yemin ediyorum. Abi ne olur polise verme abi " diye yalvardı. Eşinin tacizci şahıs tarafından izlenmesine sinirlenen koca, "Bırak, evde ben olmasam ne olacak, eşime mi saldıracaksın. Kıpırdama burada ağzını yüzünü kırarım" diye tepki gösterdi.

 

GÖZALTINA ALINDI

Kocanın haber vermesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından kocanın şikayetçi olması üzerine taciz şüphelisi şahsı polis merkezine götürüldü.

 

ÜZERİNDEN ÇIKANLAR ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Şüphelinin yapılan üst aramasında ceplerinde kadın iç çamaşırları bulundu. Polis olay yerinde yaptığı incelemede ise yerde içinde kimlik bulunan bir cüzdan buldu. Cüzdanın sahibine ulaşan polis, şüphelinin üzerindeki iç çamaşırlarının cüzdan sahibinin eşine ait olduğu ortaya çıktı.

Yapılan sorgulamada Muhammed Ç.'nin iç çamaşırlarını sokaktaki çöp kutusundan aldığını söylediği öğrenildi. Yapılan işlemlerinin ardından Kartal Anadolu Adliyesi'ne sevk edilen Muhammed Ç. tutuklanarak cezaevine gönderildi..

"BENİ POLİSLERE VERMEYİN, BİR DAHA YAPMAYACAĞIM "

Olay sonrası konuşan koca Ramazan K., "Sabah 07.00-07.30 civarlarında bizim burası lavabomuz. Eşim içerideyken vatandaşın birisini buradan gözetleme yaparken yakaladık. Sonra emniyet güçlerimize teslim ettik. Sinekliğimizi yırtmış. Cama zorlama yapıyor. Girmesi mümkün değil ama zorluyor yani. Cam daha büyük olsa girmeye çalışacak. Daha kötü şeyler yapmaya çalışacak. Ben gördüm, arkasından seslenince bu taraftan kaçtı. Ben de koşarak yakaladım. 'Ağabey beni polislere vermeyin, bir daha yapmayacağım.' gibi şeyler söylüyordu. Emniyetimizin daha çok önlem almasını isteriz. Bunlar yarın başkasının başına da gelebilir. Küçük çocuklara olabilir, büyüklere olabilir. Bugün yakalandı ama yarın yakalanamayabilir. Daha başka şeyler de yapabilir" dedi.

"EVDE DUŞ ALAN KADINI DİKİZLEMİŞ"

İlker Kadir Akyayla, "Olay, sabah saatlerinde meydana geldi. Tacizci bir şahıs, evde duş alan kadını dikizlemiş. Kadın kocasına haber verince, kocası şahsı kovalayarak burada yakalayıp olayın siniriyle tekme tokat darp etti. Polis ekipleri tacizci şahsı götürdü. Yetkililerden bu tacizci şahısın gerekli cezayı almasını istiyorum" diye konuştu.

 

DUŞ SAPIĞININ İFADESİ ORTAYA ÇIKTI ''ÇÖP TEN ALDIM''

Muhammed Ç.'nin iç çamaşırlarını sokaktaki çöp kutusundan aldığını söylediği öğrenildi.

 

"GEÇERKEN SU SESİ DUYDUM"

Şüpheli Muhammed Ç. emniyetteki ifadesinde olay günü işe gitmek için evden çıktığını ve bir binanın önünden geçerken su sesi duyduğunu söyledi.

 

''BİR AN KENDİMİ KAYBETTİM''

Binanın önünde durakladığını ve sesin zemin kattaki daireden geldiğini söyleyen Muhammed Ç. "Banyo penceresi yere yakın olduğu için pencerenin dibine kadar yaklaştım ve su sesinin buradan geldiğine emin oldum. Daha sonra bir an kendimi kaybettim ve eğilerek banyo penceresinden içeri baktım. Banyo penceresi yarım açık vaziyetteydi. Bir süre pencereden içeri baktım ancak içerisi görünmediği için içerideki kişiyi göremedim" dedi.

 

''İLK DEFA YAPTIM PİŞMANIM''
Bu sırada arkasından bir kişinin yanına koşarak geldiğini gördüğünü ve panikleyerek kaçmaya başladığını anlatan Muhammed Ç. şöyle devam etti:

"Bir iki sokak kaçtıktan sonra ismini sonradan Ramazan K. olarak öğrendiğim ve içeriye baktığım dairenin sahibi olan kişi beni yakaladı. Daha sonra beni yakaladığı sokağa polisler geldi. Banyo penceresinin sinekliğini yırtmadım. Ben pencereden bakarken sineklik yırtıktı. Pencereden içeri bakarken banyoda bulunan ismini sonradan öğrendim kadının kendisini ya da evini daha önce gözetlemedim. Böyle bir olayı ilk defa yaptım. Pişmanım.''

 

TUTUKLANDI
Yapılan işlemlerinin ardından Kartal Anadolu Adliyesi'ne sevk edilen Muhammed Ç. "Özel hayatın gizliliğini ihlal etme" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi..

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım