SON DAKİKA

Prenses Diana sarayın bulaşıklarını yıkadı

1989 ve 2000 yılları arasında Kensington Sarayı'nda aşçılık yapan Carolyn Robb, Prenses Diana'nın özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

24 Mayıs 2019 10:21
1 1989 ve 2000 yılları arasında Kensington Sarayı'nda aşçılık yapan Carolyn Robb, Prenses Diana'nın özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

1989 ve 2000 yılları arasında Kensington Sarayı'nda aşçılık yapan Carolyn Robb, Prenses Diana'nın özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

2 Bir dönem Britanya veliahtı Prens Charles ile yaşadığı talihsiz evlilikle tüm dünyaya adını duyuran Prenses Diana, ölümünün üzerinden 22 yıl geçmesine rağmen hala kendisinden söz ettiriyor.

Bir dönem Britanya veliahtı Prens Charles ile yaşadığı talihsiz evlilikle tüm dünyaya adını duyuran Prenses Diana, ölümünün üzerinden 22 yıl geçmesine rağmen hala kendisinden söz ettiriyor.

3 Britanya Kraliyet Ailesi'nin resmi ikamet yeri olan Kensington Sarayı'nda, 1989 ile 2000 yılları arasında aşçılık yapmış olan Carolyn Robb, milyonların hayran olduğu Prenses Diana'yı anlattı.

Britanya Kraliyet Ailesi'nin resmi ikamet yeri olan Kensington Sarayı'nda, 1989 ile 2000 yılları arasında aşçılık yapmış olan Carolyn Robb, milyonların hayran olduğu Prenses Diana'yı anlattı.

4 Şimdilerde 53 yaşında olan sarayın eski aşçısı Robb, Sunday Times gazetesine verdiği röportajda, Diana'nın yemek pişirmek konusunda çok maharetli olduğunu söyleyerek, mutfak çalışanlarından salata, sufle gibi basit yiyecekler istediğini belirtti.

Şimdilerde 53 yaşında olan sarayın eski aşçısı Robb, Sunday Times gazetesine verdiği röportajda, Diana'nın yemek pişirmek konusunda çok maharetli olduğunu söyleyerek, mutfak çalışanlarından salata, sufle gibi basit yiyecekler istediğini belirtti.

5 Öyle ki, bazen mutfaktaki bulaşıkları bile yıkamaya yardım eder, ayakkabılarını çıkarıp çalışanlarıyla sohbet ederdi.

Öyle ki, bazen mutfaktaki bulaşıkları bile yıkamaya yardım eder, ayakkabılarını çıkarıp çalışanlarıyla sohbet ederdi.

6 Kensington Sarayı'nda görev yapan ilk kadın şef olan Carolyn Robb, Prens Charles tarafından işe alınmıştı.

Kensington Sarayı'nda görev yapan ilk kadın şef olan Carolyn Robb, Prens Charles tarafından işe alınmıştı.

7 1981 yılında Britanya tahtının veliahtı Prens Charles ile evlenen Diana, Prens Charles'a iki erkek çocuğu verdi.

1981 yılında Britanya tahtının veliahtı Prens Charles ile evlenen Diana, Prens Charles'a iki erkek çocuğu verdi.

8 Fakat eşi Prens Charles'ın gençlik aşkı Camilla Parker Bowles'u unutamaması yüzünden, oldukça sancılı bir evlilik yaşadı.

Fakat eşi Prens Charles'ın gençlik aşkı Camilla Parker Bowles'u unutamaması yüzünden, oldukça sancılı bir evlilik yaşadı.

9 1996 yılında eşi Prens Charles'tan resmi olarak boşanan Diana, zengin bir ailenin oğlu olan Dodi El Fayed ile aşk yaşamaya başladı.

1996 yılında eşi Prens Charles'tan resmi olarak boşanan Diana, zengin bir ailenin oğlu olan Dodi El Fayed ile aşk yaşamaya başladı.

10 Fakat, Paris'te gazetecilerin takibinden kurtulmaya çalışırken trafik kazası geçiren çift, oracıkta hayatlarını kaybetti.

Fakat, Paris'te gazetecilerin takibinden kurtulmaya çalışırken trafik kazası geçiren çift, oracıkta hayatlarını kaybetti.

11 Güzeller güzeli Diana, 1997 yılında hayatını kaybettiğinde henüz 36 yaşındaydı...

Güzeller güzeli Diana, 1997 yılında hayatını kaybettiğinde henüz 36 yaşındaydı...

12

13

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım