SON DAKİKA

Genel

Sanatseverleri Bekliyor.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Kapsamında Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım Ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü İle Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Öğrencilerinin Çalışmalarından Oluşan “Temas” Başlıklı Sergi, Ziyaretçilerin Beğenisine Sunuldu.

18 Mayıs 2022 13:47
Sanatseverleri Bekliyor.

''TEMAS” başlıklı sergi, ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. 


19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dahilinde Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü ile Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü öğrencilerinin çalışmalarından oluşan “TEMAS” başlıklı sergi, ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. 


Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mihri Müşfik Sanat Galerisi ile Müfide Kadri Sanat Galerisi’nde gerçekleşen sergide; her iki üniversiteden öğrencilerin yaptıkları resimleri ile enstelasyon, fotoğraf ve video gibi farklı disiplinlerde ürettikleri çalışmalar, 22 Mayıs 2022 Pazar gününe kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak. 
 


Sanatseverleri Bekliyor.
Sanatseverleri Bekliyor.
Sanatseverleri Bekliyor.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım