SON DAKİKA

Seda Akgül Sosyal Medyadan Sert Tepki Gösterdi

Seda Akgül sosyal medyadaki paylaşımları ile gündemden düşmeyen sunucu, sosyal medyada sert tepki gösterdi

22 Nisan 2019 11:41
1 Ünlü sunucu Seda Akgül, bir süredir Tayland'da bulunuyor.

Ünlü sunucu Seda Akgül, bir süredir Tayland'da bulunuyor.

2 Phuket'ten paylaştığı videolar ve fotoğraflarla takipçilerin ilgisini çeken Akgül, aynı zamanda hemcinslerinin paylaşımlarına yaptığı bazı yorumlara da bir hayli kızgın.

Phuket'ten paylaştığı videolar ve fotoğraflarla takipçilerin ilgisini çeken Akgül, aynı zamanda hemcinslerinin paylaşımlarına yaptığı bazı yorumlara da bir hayli kızgın.

3 Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve çıktığı egzotik tatile dair çok sayıda paylaşıma imza atan Seda Akgül bu defa hemcinslerine göndermede bulundu.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve çıktığı egzotik tatile dair çok sayıda paylaşıma imza atan Seda Akgül bu defa hemcinslerine göndermede bulundu.

4 Yaptığı paylaşımları kıyasıya eleştiren kadınlara çektiği bir selfie üzerinden seslenen Seda Akgül paylaşımının altına şu notu düştü:

Yaptığı paylaşımları kıyasıya eleştiren kadınlara çektiği bir selfie üzerinden seslenen Seda Akgül paylaşımının altına şu notu düştü:

5 Yukarıdan selfie çekince zayıf ama kısa çıkıyor. Tercih sizin! Örümcek beyinlilere örümcekli mesaj… Gariptir ki çoğu kadın! Siz kadınlıktan emekli olun, ben ölene kadar kendimi sevip beğeneceğim.

Yukarıdan selfie çekince zayıf ama kısa çıkıyor. Tercih sizin! Örümcek beyinlilere örümcekli mesaj… Gariptir ki çoğu kadın! Siz kadınlıktan emekli olun, ben ölene kadar kendimi sevip beğeneceğim.

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım