SON DAKİKA

Genel

Vali Aksoy’dan Şehitler İçin Taziye Mesajı

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Bingöl’de Meydana Gelen Patlamada Ağır Yaralanarak Şehit Olan 2 Özel Harekat Polis İçin Başsağlığı Mesajı Paylaştı.

22 Mart 2022 20:01
Vali Aksoy’dan Şehitler İçin Taziye Mesajı

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Bingöl’de meydana gelen patlamada ağır yaralanarak şehit olan 2 özel harekat polis için başsağlığı mesajı yayımladı. 

Bingöl’de Özel Harekat Şube Müdürlüğü içerisinde eğitim esnasında meydana gelen patlamada ağır yaralanan 2 özel harekat polisi şehit oldu. Şehitlerden bir tanesinin Aydın’ın Çine ilçesi nüfusuna kayıtlı Necati Aygün olduğu öğrenilirken, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, şehitler ile ilgili paylaşım yaparak başsağlığı diledi. 

Vali Aksoy mesajında, “Bingöl Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli ve bugün şehit olan polis memurlarımız Aydın/Çine’li Necati Aygün ve Erzurum/Aziziye’li Birol İli’ye Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere, Emniyet Teşkilatımıza ve Milletimize sabır ve başsağlığı dilerim. Mekanları cennet olsun” ifadelerine yer verdi. 
 

Vali Aksoy’dan Şehitler İçin Taziye Mesajı
Vali Aksoy’dan Şehitler İçin Taziye Mesajı

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım