SON DAKİKA

Magazin

Victoria’s Secret televizyona veda ediyor

Televizyon şovlarını bitirme kararı aldığını duyurdu

13 Mayıs 2019 15:51
Victoria’s Secret televizyona veda ediyor

Her yıl merakla beklenen defilelere imza atan Victoria's Secret, televizyon şovlarını bitirme kararı aldığını duyurdu. Yıllardır yılbaşı geceleri televizyonda yayınlanan Victoria’s Secret defilesi için yapılan açıklamada "Moda sürekli değişen bir dünya. Biz de büyümek için evrilmeli ve değişmeliyiz" denildi

Dünyanın en merak ettiği defilelerden biri olan, gerek şovları gerekse melekleriyle dikkatleri üzerine toplayan Victoria's Secret'ın televizyon yayınlarında sona gelindi. Marka televizyon şovlarını bitirme kararı aldığını bildirdi.

Victoria's Secret'ın bağlı olduğu ana firma L Brands Genel Müdürü Leslie Wexner yaptığı açıklamada "Geleneksel Victoria's Secret moda şovunu tekrar düşünmeye karar verdik. İleriye dönük düşündüğümüzde, televizyonun doğru tercih olmadığına inanıyoruz" dedi.

Marka, "Moda sürekli değişen bir dünya. Biz de büyümek için evrilmeli ve değişmeliyiz" mesajıyla değişim mesajı verdi. Wexner, Victoria's Secret'ın farklı platformlarda yer alabileceğinin sinyalini verdi. 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım