Katolog basım nedir? Katalog basım ücretlendirme hakkında önemli bilgiler

25.9.2017  09:32 Katalog Basım
Katolog basım nedir? Katalog basım ücretlendirme hakkında önemli bilgiler


Dergi baskı, katalog fiyat hesaplama ve katalog basımı hakkında bilinmesi gerekenler

Türkiye’nin tüm illerine 5 renkli baskı makinesi ile dergi basımı, katalog basımı, kitap basımı ve tüm matbaa basım, hizmeti vermektedir. Fiyatlandırma talebinizi ve baskı özelliklerini bildirdiğinizde en kısa sürede fiyat teklifi geçeriz. Uzman dergi tasarımcılarımızla tasarladığımız dergi, katalog, kitap ve tüm matbaa işlerinizi onayınıza müteakip baskıya vermekteyiz. Baskıdan çıkan matbaa baskı larınızı paketleyip sevkiyata hazır hale getirmekteyiz. Matbaa işleriniz, tasarım ve baskı aşamalarında müşteri memnuniyeti çerçevesinde sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Türkiye’nin en iyi dergi baskı firması olmak için verdiğimiz çabalar müşteri memnuniyetini sağlamak içindir.

DERGİ BASIM FİYATLARI


Favori Basım Yayın ve Reklamcılık San. Tic. Ltd. Şti.

+90 (216) 324 98 25

www.favoribasim.com.tr

DERGİ BASIM KAMPANYA FİYATI

16 Sayfa / 1000 Adet  


20 x 28 cm.  /   135gr.

Fiyat bilgisi için arayın  (216) 326 94 86 

BROŞÜR BASKI KAMPANYA FİYATI

10.000 Adet 130 gr. Çift Yön   

A4 (21 x 29,7 cm.)

Fiyat bilgisi için arayın  (216) 326 94 86 


Dergi basımı, konunuzda tüm detayları müşterilerinize ve hedef kitlenize birlikte sunabileceğiniz an kapsamlı Matbaa baskılarındandır. İstediğiniz özeliklerde ve sayıda uygun fiyat ile kısa zamanda teslim alabilirsiniz. Dergi baskı fiyatları nı almak için lütfen arayınız.

DERGİ BASIM FİYATLARI


Dergi tasarımı, tamamen sizin yapacağınız bilgilendirme neticesinde, deneyimli grafikerlerimizin beğeninize sunacağı özgün taslak çalışmaları ile başlar. Devamında onayladığınız taslaktan en şık ve fonsiyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar ile dergi tasarımı sizin beğendiğiniz şekilde tamamlanır. Kendi tasarımlarınızın çalışma dosyalarını verdiğiniz taktirde hemen baskıya geçilebilir.

DERGİ ÇEŞİTLERİ

İplik dikişli dergi, Tel dikişli dergi, Amerikan ciltli dergi

DERGİ ‘DE NELER OLMALI


dergi basımı, dergi basım, dergi baskı, dergi baskı fiyatları, matbaacılık, matbaa ofset, ofset matbaacılık, dergi matbaa

KATALOG BASKI

Türkiye çapında adını duyurmuş birçok markanın kataloglarında hem grafik tasarım aşamasında hem matbaa baskı aşamasında ön plandadır. Katalog çalışmalarında sıradışı grafik çalışmaları ve yüksek kaliteli baskı parkurumuzla her geçen gün müşteri portföyümüzü geliştirmekteyiz.

Katalog baskı tecrübemiz ve uzmanlığımız ile en doğru renklere ve en iyi kaliteye sahip katalog basımı yapmaktayız. Tamamen bünyemizde bulunan kendi makinelerimizde üretilen kataloglar, katalog tasarımı ve katalog baskı aşamasına kadar her aşamada kontrolden geçer. Siz değerli müşterilemizi katalog baskı örneklerimizi görmeniz için ofisimize bekleriz.

KATALOG BASIM FİYATLARI


Katalog tasarımı, tamamen sizin yapacağınız bilgilendirme neticesinde, deneyimli grafikerlerimizin beğeninize sunacağı özgün taslak çalışmaları ile başlar. Devamında onayladığınız taslaktan en şık ve fonsiyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar ile katalog tasarımı sizin beğendiğiniz şekilde tamamlanır.

KATALOG ÇEŞİTLERİ

İplik dikişli katalog, Tel dikişli katalog, Omega tel dikişli katalog, Amerikan ciltli katalog, İplik dikişli sıvama kapaklı katalog, Spiralli katalog

KATALOG STANDARTLARI 


Katalog da, ürün ve hizmetlerinizin tüm detayları yer almalıdır. Katalog çeşitleri, katalog ebatları, kullanılan malzemeler ve yerler, referanslar, katalog ürün görselleri ve kataloğu destekleyecek olan genel tanıtım görselleri ve firma bilgileri yeralmalıdır.

KATALOG ARAMA KELİMELERİ

 

Dergi Tasarımı Nasıl YapılırKatalog Baskı nedir?

Kitap Tasarımı Nasıl Yapılır

Dergi Baskı Fiyatları, Katalog Basım Ölçüleri

Kitap Baskı Fiyatları

Dergide Neler Olmalı?  Katalog Basımı Çeşitleri

Kitap’ta Neler Olmalı?


Bağlantılar: Türkiye Reklam Katalog Basım

Çok Okunan Haberler

Yandex.Metrica 10159