Mehmet Demirkol: Quaresma ülkeyi terk etmek zorunda kalabilirdi

25.9.2017  09:32 Spor
 Mehmet Demirkol: Quaresma ülkeyi terk etmek zorunda kalabilirdi


Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında futbol gündemini değerlendirdi. Demirkol, Ricardo Quaresma ile ilgili sert sözler sarfetti.

Beşiktaş Bursaspor'u 2-0 yendiği maçı değerlendiren Mehmet Demirkol, "Beşiktaş'ın rakipleri Atiba'nın üzerinden oynuyor. Ancak Beşiktaş, Atiba olmadan da korku veren bir takım oldu. Şenol Güneş'in elindeki kadro birçok teknik adamın hayal edemeyeceği bir kadro. Beşiktaş'ın oyun planını artık herkes çözdü" dedi.

 Cenk'i oyuna alıyorsun. Quaresma'yı kırmızı kart riskiyle ikinci yarı oynatıyorsun" dedi.

Quaresma ile ilgili Demikol, Quaresma'nın 3 tane kırmızı kartı var. Ama çok belirgin. Sırtına bastı, kırmızı. Bak sadece bir pozisyon. 30. dakikada Bilal'in bileğine basmaya çalıştı. Neyse ki basamadı, Bilal'in futbolculuk hayatı bitebilirdi. Çünkü yaşı itibariyle... Quaresma muhtemelen Türkiye'yi terk etmek zorunda kalabilirdi, neden? Çünkü normal şartlarda 3 maç ceza alması gerekirdi. Ama bizimkiler onu tabii şöyle bir yarım maça indirirlerdi. Ama orada kaçacak bir şampiyonlukta ipler kopar. Şampiyonluk kaçmazsa bir şey olmaz. Unutulur. Bülent Yıldırım bunları çok güzel idare etti" dedi.

YORUMLAR

Bağlantılar: Türkiye

Çok Okunan Haberler

Yandex.Metrica 10261