Merkezi Süpürge Sistemlerinde Dünya Markası

13.11.2017 14:27 Reklam
Merkezi Süpürge Sistemlerinde Dünya Markası


"Kolaylıkla satabileceğimizi değil, daima doğru olanı tavsiye ediyoruz"1994 Yılında faaliyetlerine başlayan POLİVAC-POLAT İNŞ. SAN. Ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. bu tarihten itibaren yüzlerce konut, işyeri ve villanın ısıtma-soğutma-tesisat sistemlerini başarı ile tamamlamıştır. Sektörün önde gelen firmaları ile bayilik anlaşmaları yapmıştır. Kurulduğu tarihten itibaren özellikle villa ve iş merkezleri için mekanik sistem çözümleri oluşturmakta olan firmamız her geçen gün gelişen yeni çözüm olanakları ile sektörün en iyisi olmaya çalışmakta; bulunduğu sektörde kazandığı güveni ve itibarı geleceğe taşımak arzusundadır. 

Kaliteli ürünler ve ciddi çalışma anlayışımız sayesinde, şirketimiz kısa süre içinde sektörün lider firması haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda  olduğu firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla aynı titizlik ve tecrübeli mühendis kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

Geniş ürün yelpazemiz, uygun fiyatlarımız ve güncel stoklarımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Misyon

POLİVAC'ın misyonu; koşulsuz müşteri memnuniyeti, verimlilik, takım oyunu, sürdürülebilir stratejiler, yenilikçilik, çevreye duyarlılık, kurumsal sosyal sorumluluk ve istikrarlı büyümedir.

Vizyon

POLİVAC'ın vizyonu, içinde bulunduğu sektörlerde; müşteri ihtiyaçlarına cevap veren, fark yaratan ürün ve hizmetler sunan, üst düzey sonuçlarıyla sürekli takip edilen, asla taviz vermediği değerleri örnek alınan, sosyal ve kültürel hayata katkı sağlayan, yerelden başladığı ticari yolculuğunu uluslararası piyasalara taşıyan bir organizasyon olmaktır.

Olay Şöyle #1 Videosunu İzle
YORUMLAR

Bağlantılar:

Çok Okunan Haberler

Yandex.Metrica 10324