Kartal Oto Rapor Ekspertiz

26.6.2018  17:55 Reklam
Kartal Oto Rapor Ekspertiz


Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve asla taklit olmayan, Konusunda yetkili servislerden bile daha etkili, 2. El araçlara, tarafsız ve garantili ekspertiz raporu düzenleyen bir ekspertiz şirketiyiz.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve asla taklit olmayan, Konusunda yetkili servislerden bile daha etkili, 2. El araçlara, tarafsız ve garantili ekspertiz raporu düzenleyen bir ekspertiz şirketiyiz.

OTORAPOR KARTAL SANAYİ OTO EKSPERTİZ Her marka ve model aracın aynı çatı altında bakılabildiği, bunun için gerekli teknolojiyi kullanan, Binlerce araca ekspertiz yapmış “Uzmanlaşmış Kadrosuyla sürekli gelişen ve ekibini sürekli büyüten. Alıcı ve satıcının, iki tarafında birlikte gönül rahatlığıyla güven duyduğu ve kimsenin mağdur edilmediği, Sözünün ve raporunun maddi manevi arkasında duran, Böylesine riskli ve servislerin dahi yapmaktan çekindiği bir işlemi kurumsal anlamda kendisine meslek edinmiş ve bunu başarmış, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve asla taklit olmayan, Konusunda yetkili servislerden bile daha etkili, 2. El araçlara, tarafsız ve garantili ekspertiz raporu düzenleyen bir ekspertiz şirketiyiz.

Anadolu yakası araç ekspertiz için kartal sanayi oto ekspertiz otorapor firması bünyesindeki bayiliklerinden biri olan OTORAPOR KARTAL OTO EKSPERTİZ sanayi içerisinde bulunan  profesyonel  oto  ekspertiz için akla gelen ilk  oto expertiz firmaları arasındadır. Çevrenize oto ekspertiz tavsiye edeceğiniz firmalar arasında en iyi firmalar içerisindeyiz. Herkes oto ekspertiz firması kurabilir ama herkes en iyi şekilde bu işi yapamaz oto ekspertiz servisimiz ile araçlarınıza oto check yani ön muayene yaparak ön bilgi alıp sonrasında detaylı expertiz yapıp raporlayıp aracınız ile ilgili her şeyi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz araç almak önemli bir yatırımdır sağlıklı bir alışveriş için oto expertiz yaparak gönül rahatlığı ile aracınızı alabilirsiniz.


Kartal Oto Sanayi Ekspertiz

Kartal Oto Sanayi Ekspertiz için OTORAPOR’u tercih ederek profesyonel ekspertiz hizmeti almış olacaksınız. OTORAPOR, Kartal Oto sanayi ekspertiz firmaları arasında hiçbir galeri veya satıcı firma ile bağlantısı olmadığı için aracınızda olmayan bir arızayı bulmaz, olan arızayı gizlemez, Kartal Oto sanayi de barınabilmek adına art niyetli firmalarla anlaşmaya, uzlaşmaya ihtiyaç duymaz. Hem alıcıyı hem satıcıyı mağdur etmez. Test cihazlarının ve Türkiye’nin en uzman ustalarının tespit ettiğini oto ekspertiz formunda sizlere dijital kare kodlu rapor eder. Aracınız burada emin ellerde Kartal Oto sanayi Ekspertiz ihtiyaçlarınızda güvenilir oto ekspertiz için bizi tercih edebilirsiniz. Kartal Oto test Oto Expertiz sanayi ekspertiz firması.

YORUMLAR

Bağlantılar: Türkiye

Çok Okunan Haberler

Yandex.Metrica 11339