Papazın Kızı: Tanrının Verdiği Vücudu Göstermekten Neden Çekineyim?

11.10.2016 09:01 Magazin

Papazın kızı 23 yaşındaki model Lucia Rubio, Playboy dergisine kapak oldu

Arjantin'in Córdoba kentindeki yoksul bir mahallede bir papazın kızı olarak dünyaya gelen 23 yaşındaki model Lucia Rubio, Playboy dergisinin kapak kızı oldu. Rubio, babasına da "Tanrının verdiği vücudu göstermekten neden çekineyim?" açıklaması yaptığını duyurdu.

KAPAK KIZI OLDU

Sputnik'in haberine göre Bir papazın kızı olarak dünyaya gelen Lucia Rubio'nun hayatı, Córdoba'da bir modellik ajansındaki seçmelerde fark edildikten sonra değişti. Jorge Zonzini'nin fark ettiği ve menajerliğini yaptığı Rubio, ülkesinin birçok yerinde defilelerde ve televizyon kanallarında boy gösterdi.

''NEDEN ÇEKİNEYİM?''

23 yaşındaki Rubio, ünlü erkek dergisi Playboy ve İspanyolca yayın yapan Interviu dergisinde de kapak kızı oldu. Rubio böylece aynı anda iki dünyaca ünlü derginin kapağında yer alan ilk Arjantinli model olma başarısını elde etti. Rubio, papaz babasına erkek dergilerinde kapak kızı olacağını nasıl açıkladığı konusuyla ilgili de şunları söyledi: "Kapak kızı olmamla ilgili ona 'Tanrı bana böyle bir vücut verdiyse, onu göstermekten neden çekineyim?' dedim."


Papazın Kızı: Tanrının Verdiği Vücudu Göstermekten Neden Çekineyim?
YORUMLAR

Bağlantılar:

Çok Okunan Haberler

Yandex.Metrica 7804