Taksici Kadına Sahte Para Verip Ağlatan Turistler Bulundu

25.10.2018 09:24 Güncel

Taksici kadına sahte 100 lira verip Taksim Meydanı'nda hüngür hüngür ağlamasına neden olan İranlı turistler bulundu. Turistler, paranın sahte olduğunu bilmediklerini söyleyerek özür diledi.

"ABLA BİZ SANA PARA VERELİM"

Aşık'ın ağladığını gören çevredeki gençler, "Abla ağlama biz sana para verelim" teklifinde bulundu. Gençlerin teklifini duyduğunda gözyaşlarına hakim olamadığını söyleyen Aşık yaşadıklarını anlattı.

"O GÖZYAŞLARI BİR DUYGU PATLAMASIYDI"

Günde 10 saat direksiyon salladığını belirten Nurşen Aşık, "Sahte para verilmesini gururuma yediremedim.
  
Kızım öğretmen. Bin lira aylık kira verdiğim bir evde tek başıma hayat mücadelesi veriyorum. Taksi plakam ve araç kiralık. Günde 100 lirayı zor kazanıyorum. Kimsenin kötülüğünü istemedim. Bana da yapılmasını hiç istemem. Böyle bir durumla karşılaşınca açıkçası çok üzüldüm. Namusumla evime ekmek götürmeye çalışıyorum. Kimseye yük olmadan, zarar vermeden. O gözyaşları bir duygu patlamasıydı" şeklinde konuştu.

Taksici Kadına Sahte Para Verip Ağlatan Turistler Bulundu

KIZLARLA HELALLEŞTİK

Görüntülerin sosyal medyada yayılması üzerine çok sayıda taksici ve vatandaştan telefon aldığını belirten Aşık, "Türkiye'ye ve Türk insanına kurban olurum. Vicdan sahibi insanlar. Taksiye binen kızları bulmuşlar. İran'lı kızlar, 'Biz sahte olduğunu bilmiyorduk' diyerek benden özür dilediler. Helalleştik turist kızlarla" dedi.

Olay Şöyle #1 Videosunu İzle
Taksici Kadına Sahte Para Verip Ağlatan Turistler Bulundu
YORUMLAR

Bağlantılar: Türkiye

Çok Okunan Haberler

Yandex.Metrica 11345