Yemyeşil Bir Bahçe, Eşsiz Bir Dekorasyona Hazır mısınız?

25.9.2017  09:32 Reklam

Beyler Garden Paradise sizin için doğru seçim

Pendik Göçbeyliğinde şehre inat bir cennete var mısınız? Sizi, ailenizi, dostlarınızı ve iş arkadaşlarınızı eşsiz bir rüyaya davet ediyoruz. Havuz başında 250 kişilik restaurantımız, 1500 kişilik bahçemiz ile siz değerli misafirlerimize eşsiz bir heyecan vaad ediyoruz. Yağmurda açılır kapanır şemsiyeleri, Alkolsüz hizmet veren müessesemizde otopark ve çocuk oyun alanları ile siz değerli konuklarımıza kusursuzu yaşatmak önceliğimiz.

Profesyonel hizmet anlayışı ile Kır ve Salon düğünlerinde, profesyonel hizmet kalitemizi siz değerli konuklarımıza yaşattığımız gibi organizasyonlarınız ve toplu yemeklerinizdede sizlere ev sahipliği yapıyor, sizleri bambaşka bir tecrübeye davet ediyoruz.

Hayatınızın En Güzel Günü... En özel anlarınızda, kalitesi ve tecrübesiyle size ev sahipliği yapan Beyler Garden Paradise , zevkinize uygun masa sandalye konseptleri ve enfes menü seçenekleri ile size ayrıcalığı yaşatıyor.
En mutlu gününüzde unutulmaz anlar için Beyler Garden Paradise...
Sizin de hayallerinizi bir kır düğünü süslüyorsa, Beyler Garden Paradise sizin için doğru seçim.

Hayatınızın en anlamlı, en özel gününde her şey kusursuz ve muhteşem olmalı, unutulmamalı.

Profesyonel ekibimizle sizin için her şeyi düşünüp tasarlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey "evet" demek ve doğanın tüm renkleriyle bezenmiş, yemyeşil bitki örtüsüne sahip düğün bahçemizde, çok özel ziyafet menüleri eşliğinde unutulmaz anlar yaşamak...
 
Beyler Garden Paradise; İstanbul’un trafik keşmekeşinden uzak, ulaşım konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz, yeşilin ve doğal olanın korunduğu Pendik Göçbeyli Köyü içerisinde hizmet vermektedir. Ulaşmak isteyenler için açık adres; Göçbeyli Mahallesi Atayurt Caddeesi. Hasyurt Sokak' hizmet vermektedir. İrtibal telefon numarsı; (216) 436 10 30. Ayrıca detaylı bilgi için web adresini ( www.beylergardenparadise.com ) ziyaret edebilirsiniz.Yemyeşil Bir Bahçe, Eşsiz Bir Dekorasyona Hazır mısınız?
YORUMLAR

Bağlantılar:

Çok Okunan Haberler

Yandex.Metrica 10288