Yeni Gelişme Murat Boz’u ilginç görüntüleri! Murat Boz biyografisi, kimdir?, Boyu, Murat Boz’un manitası kim?

30.3.2016  08:28 Magazin
Yeni Gelişme Murat Boz’u ilginç görüntüleri! Murat Boz biyografisi, kimdir?, Boyu, Murat Boz’un manitası kim?


işte son dakika magazin gelişmesi. […]


Yeni Gelişme Murat Boz’u ilginç görüntüleri! Murat Boz biyografisi, kimdir?, Boyu, Murat Boz’un manitası kim? işte son dakika magazin gelişmesi. 
Kardeşim Benim filminde başlayan aşk hikayesi, 14 Şubat tarihinde Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğrafla resmiyete döken Murat Boz ve Aslı Enver çifti'nin evlilik tarihleri belli oldu. Aslı Enver 1 hafta önce Murat Boz'un evine taşındı …

Kaynak:Murat Boz’u ilginç görüntüleri! Murat Boz biyografisi, kimdir?, Boyu, Murat Boz’un manitası kim? – İnternet Ajans
Murat Boz’u ilginç görüntüleri! Murat Boz biyografisi, kimdir?, Boyu, Murat Boz’un manitası kim? haberi hakkında diğer aramalar, detaylar ve daha fazlası için Son Haberler Türkiye tıklayın

Kardeşim Benim filminde başlayan aşk hikayesi, 14 Şubat tarihinde Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğrafla resmiyete döken Murat Boz ve Aslı Enver çifti’nin evlilik tarihleri belli oldu. Aslı Enver 1 hafta önce Murat Boz’un evine taşındı. Evdeki bütün eşyaları kendi zevkine göre değiştirdi. Yaklşık 100 Bin TL’lik masraf yapıldı. Şimdi ise akıllardaki tek soru; Murat Boz ve Aslı Enver ne zaman nerede evlenecek sorusu? Murat Boz ve Aslı Enver’in evlilik tarihi haberimizde…

Murat Boz ve Aslı Enver’in evlilik tarihleri belli oldu.

Oyuncu Aslı Enver geçen yaz rol aldığı ‘Kardeşim Benim’ filminde popçu Murat Boz ile oynamış, sette başlayan tanşıklık kısa sürede aşka dönüşmüştü.

Murat Boz ile Aslı Enver birlikte olduklarını 1.5 ay önce Instagram’dan ilan etti. Kısa bir süre önce Yeniköy’den bir ev tuttular.Murat Boz Dekorasyon için 100 bin TL masraf yapıp eşyalarını A’dan Z’ye değiştirdi. Aslı Enver de 1 hafta önce sevgilisinin yanına taşındı. Çift şimdi de evlilik kararı aldı. Düğünü Haziran ayının ilk haftasında yapacaklar.

Aileler de buluşacak

Murat Boz ve Aslı Enverin aileleri düğün yeri ve tarihine karar vermek için önümüzdeki günlerde bir araya gelecek. Haziran ayında evlenmeyi düşünen çift ailelerinden de onay alacak.

Aslı Enver 3 yıl evli kaldığı oyuncu Birkan Sokullu ile geçen Ağustos’da boşanmıştı. Murat Boz ise 8 yıl birlikte olduğu Eliz Sakuçoğlu ile 2008’de Almanya’da nikah masasına oturup 2012’de Diyarbakır-Hazo’da boşanmıştı.

Ebil Kafe’de dostlarıyla buluşan çiftin kahvaltı keyfi yaklaşık dört saat sürdü. Mekan çıkışı sevgilisiyle beraber habercilere gülümseyerek poz veren Boz, evlilik planları yaptıklarına dair söylentilerle ilgili “Her şey nasip kısmet” dedi.

Sürpriz aşklarıyla magazin dünyasının en gözde çiftleri arasına giren Aslı Enver ile Murat Boz, önceki akşam Kuruçeşme’deki Marina Balık’taydı. Mekandan erken ayrılan popçu, soluğu Nişantaşı’ndaki stüdyoda aldı. Güzel oyuncu Aslı Enver de yaklaşık 1 saat sonra sevgilisinin yanına gitti. Stüdyodan gece yarısı 03.30’da el ele ayrılan ikili, kısa süreli gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Murat Boz, klibini soran gazetecilere “Bana değil Aslı’ya sorun” dedi. Popçu geçtiğimiz günlerde “Ben Aslı’yı 10 saat beklerim” sözü hatırlatılınca da “Evet 10 saat beklerim, her zaman beklerim. Ben Aslı’yı bir ömür beklerim” diyerek aşkını bir kez daha herkesin önünde ilan etti. Boz’un bu tavırları ise, “Aslı Murat’ı Kerem’e çevirdi” dedirtti.

Oldukça mutlu görünen çift, sürekli birbirine aşk dolu bakışlar attı. Özellikle Aslı Enver’in Murat Boz’a bakışı oldukça romantikti…

Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabı Instagram’da Aslı Enver dışında herkesi silip takip etmeyi bıraktığı haberlerini yalanladı.

Boz, “Ben zaten kimseyi takip etmiyordum. Bu konu yanlış anlaşıldı galiba. Ve böylelikle açıklık getirmiş oldum” dedi. Alışverişin ardından Boz, spor salonuna giderek form tuttu.

Murat Boz ve Aslı Enver’in aşkı birlikte rol aldıkları “Kardeşim Benim” filmiyle başladı.

Yakın dönemde pek çok beraberlik, nişan ve evlilik haberleri aldık. Kıvanç Tatlıtuğ ve Mahsun Kırmızıgül evlendi. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal evlilik kararı aldı. Murat Boz ve Aslı Enver’in film setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüştü.

Magazinin bu hareketli gündemi anket mecralarında da yerini buldu. Bir kullanıcı “Şu sıralar magazin gündemini meşgul eden çiftler içinde en yakıştırdığınız hangisi?” diye sordu. Binlerce kişinin oy kullandığı anketten açık ara Murat Boz-Aslı Enver çifti çıktı. Oy kullananların yüzde 64’ü en yakışan çift onlar dedi.
Peki nasıl oluyor da genç ve yakışıklı/güzel magazin figürlerini kimselere yakıştırmayan hayranları Murat Boz ve Aslı Enver’e iltimas geçti. Kıskançlık yerini beğeniye nasıl bıraktı? Bu çifti bize bu kadar çabuk ve fazlasıyla sevdiren ne oldu?

EN SEMPATİK ÇİFT

Murat Boz magazin dünyasına ilk adım attığı günden bu yana sempatik ve gerçek biri olarak bilindi. Aynı algı Aslı Enver için de geçerli. Doğallığı ve samimiyetinin sembolü içten gülümsemesi… Bir araya geldiklerinde de bu doğal ve samimi enerjiyi bize hissettiriyorlar.

İkilinin, bu kadar çabuk benimsenmesinin en önemli nedenlerinden biri de ilişkilerini saklamamaları. Aynı anda, aynı fotoğrafı paylaşarak beraberliklerini kamuoyuna ilan etmeleri; gösterişten uzak, samimi ve tatlı bir davranıştı. Özellikle kadınlara “böyle erkekler de var” dedirten, imrendiren, gözlerinden kalpler çıkartan bir şey daha var; Murat Boz Instagram’da sadece bir kişiyi takip ediyor. Sevgilisi Aslı Enver’i…

Aslı Enver-Murat Boz çifti bu kadar güzel görünüp, herkes tarafından beğenilirken bizim aklımıza bir soru daha geliyor. Belki daha çok erken olduğunu düşünenler olacaktır ama kabul edelim hepimizin aklından bu soru geçiyor.

Aslı Enver önceki gün 36’ncı yaşına basan sevgilisine sürpriz doğum günü partisi yaptı.

Sevgilisi Murat Boz ile mutluluk fotoğrafı paylaşan güzel oyuncu altına; ‘Bazen sadece iyi ki dersin… Sen ne değerlisin, Muratçemsin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın’ mesajını yazdı.

Sevgilisin bu jestine karşılık veren Murat Boz da sosyal medyadan ‘ En güzel hediyemsin… Sensin’ mesajını paylaştı.

Ünlü oyuncu Aslı Enver’in anneannesi rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Oyuncu ve popçu sevgilisi Murat Boz hastaneye koştu. Boz, bu vesileyle Aslı Enver’in ailesiyle tanışmış oldu.

Aslı Enver’in anneannesi acile kaldırıldı. Apar topar hastaneye koşan Murat Boz, bu vesileyle sevgilisinin ailesiyle tanıştı.

Akşam’dan Mazlum Aydın’ın haberine göre Murat Boz ile Aslı Enver, her zamankinin aksine bu kez farklı yerde görüntülendi. İkili, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin acilinde objektiflere takıldı.
Sevgililer, Enver’in anneannesinin rahatsızlanması nedeniyle hastaneye koştu. Çift, doktorların iyi haber vermesiyle rahat bir nefes aldı. Boz için telaşlı bir akşamın yanı sıra heyecanlı bir gece oldu. Çünkü sevgilisinin aile büyükleriyle ilk kez tanıştı. Arada sırada hava almak için el ele dışarıya çıkan âşıklar, hastaneden gece yarısı ayrıldı.

Murat Boz’la yaşadığı aşk ve ‘Kış Güneşi’ dizisiyle adından söz ettiren Aslı Enver, L’oréal Paris’in güzellik elçisi oldu. Reklam çekimleri için Yunanistan’da kamera karşısına geçen güzel oyuncu, önceki gün basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Enver, “Bu yıla birçok projeyle girdim. Yeni dizim başladı, gayet iyi gidiyor. Hayatımda hep güzel şeyler oluyor. 2016 benim için şanslı bir yıl olacak” dedi. Aslı Enver, sevgilisi Murat Boz’la ilgili soruları “Konuşmak istemiyorum” diyerek yanıtsız bıraktı.

 Murat Boz , önceki akşam yine sevgilisi için ‘ağaç oldu’. Aslı Enver ’in İstinye Enka Koleji’ndeki tiyatro oyununun çıkışında bekleyen Boz, habercileri görünce gizlendi. Enver “Murat Bey kapıda sizi bekliyor, neden kaçıyorsunuz?”soruları üzerine “Yok kaçmıyoruz. İlişkimiz iyi gidiyor” dedi.
Boz, sevgilisini tiyatronun ardından başrolünde oynadığı ‘ Kış Güneşi ’ dizisinin yemeğine götürdü. “Geçen gün sette 4 saat, bu gece de 2 saat Aslı Hanım’ı beklediniz” diyen muhabirlere Boz’un yanıtı centilmence oldu: “Ben Aslı’yı 4 değil 10 saat de beklerim.”

Öğle saatlerinde sevgilisinin yanında olan Boz, soğuk havaya rağmen dört saat boyunca Enver’i bekledi. Verilen arayı fırsat bilen oyuncu, sevgilisinin yanına gitti.

Kısa bir aranın ardından kamera karşısına geçen Enver’i açık havada beklemeye başlayan Boz, üşüyünce otomobilinin yolunu tuttu. Şarkıcı, kostüm değiştirmek için karavana giden sevgilisinin beline sarılarak, çekim mekanına kadar eşlik etti. Çift, dört saatin ardından araçlarına binerek setten ayrıldı.

SHOW TV’de bu akşam saat 20.00’de izleyiciyi ekranlara bağlayacak yeni bir dizi başlıyor: ‘Kış Güneşi’… Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği ve Murat Onbul’un yönettiği ‘Kış Güneşi’nde, başrolleri Şükrü Özyıldız, Aslı Enver, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Hakan Boyav, Başak Parlak, Hakan Gerçek, Berrak Kuş, Gamze Süner Atay ve Mehmet Esen paylaşıyor.

Kaybolan bir benlik hikâyesinin ekranlara taşınacağı ‘Kış Güneşi’nde Şükrü Özyıldız, yıllardır birbirini görmeyen Mete ve Efe adlı iki kardeşi canlandırarak kariyerinde bir ilke imza attı. Kardeşlerden birinin eşi Nisan’ı canlandıran Aslı Enver ise içinde bulunduğu başarılı dönemi ‘Kış Güneşi’ ile taçlandırdı. Özyıldız ile Enver, HT Magazin’e ‘Kış Güneşi’nin izleyiciyi ekranlara neden bağlayacağı samimi açıklamalarda bulundu.

‘SÜRÜKLEYİCİ BİR HİKAYEMİZ VAR’
-‘Kış Güneşi’nin hangi özellikleri size ‘Ben bu işte varım’ dedirtti?
Aslı Enver: Hikâyenin güzelliği, yönetmenimiz Murat Onbul’un ‘Ulan İstanbul’dan sonra bir dram çekiyor olması, kadronun çok iyi olması, yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlenmesi. Ekip iyi olunca oyuncu için de o işin içinde olmak çok keyifli.

-‘Kış Güneşi’nin kariyerinize nasıl bir etkisi olmasını dilersiniz?

Aslı Enver: İçinde yer aldığım her proje benim için değerli. Şu anda uzun zamandır ön hazırlıkla beraber üzerinde çalıştığımız bir işin yayınlanıyor olmasının heyecanını yaşıyorum diyebilirim. ‘Kış Güneşi’nin kariyerime birçok değer katacağını düşünüyorum.

-Nisan için nasıl bir hazırlık dönemi geçirdiniz?
Aslı Enver: Sete başlamadan yaklaşık bir ay öncesinde yönetmenimiz ve oyuncu koçu Çetin Sarıkartal’la karakter üzerine çalıştık. Karakter üzerine çalışacak vaktimin olması beni çok rahatlattı. Sete başladığımızda kafamda Nisan ile ilgili hiçbir soru işareti kalmamıştı.

-Dizinin konusu olan ‘Kaybolan bir benlik, imkânsız bir aşk ve sırlarla dolu bir geçmiş…’ sizce izleyiciye ne hissettirecek?

Aslı Enver: Bu akşam ilk bölüm yayınlanacağı için bu soruya net bir cevap verip sürprizleri bozmak istemiyorum açıkçası. Ama Efe ve Mete’nin geçmişle yüzleşmelerinin ardından Nisan’ı da içine alan olayların izleyiciyi etkileyeceğini düşünüyorum.

‘ZOR OLAN KARAKTERLERİ SEVİYORUM’
-‘Kış Güneşi’nin hangi özellikleri size ‘Ben bu işte varım’ dedirtti?

Şükrü Özyıldız: Kış Güneşi’nde canlandırdığım rol daha önce hiç deneyimlemediğim, benim açımdan iddialı ve zor olan bir karakterdi. Bu beni heyecanlandırdı bunun benim oyunculuğum adına bir şans olduğunu düşündüm. Zor olan karakterleri seviyorum…

-‘Kış Güneşi’nin kariyerinize nasıl bir etkisi olmasını dilersiniz?
Şükrü Özyıldız: Kariyer dediğin yolculuk zaten kümülatif bir yolculuk yani sürekli üzerine koyarak gidiyorsunuz. Bu sadece ‘Kış Güneşi’ için değil benim dahil olduğum bütün projelerdeki ana unsur beni çıktığım bu yolda bir adım öteye taşıması, yani ‘Kış Güneşi’nin de beni bir adım öteye taşımasını umuyorum.

-Efe ve Mete için nasıl bir hazırlık dönemi geçirdiniz, birbirine zıt iki karakteri canlandırmak için özel bir çalışma yaptınız mı?
Şükrü Özyıldız: Tabii ki özel bir çalışma yaptım. Zaten çok çalışmanız gereken bir dramatik yapısı var projenin. Bir bedenden iki tane bağımsız karakter çıkarmam gerekiyor. Her karakter birbirinden bağımsızdır. O yüzden karaktere çalışırken diğerini baz almak veya diğeriyle kıyas yapmak bence hiç doğru değil. Bu durum bir oyuncu olarak sizi kârdan çok zarara uğratır diye düşünüyorum. Bu proje için Bahar Kerimoğlu ve Çetin Sarıkartal ile çalıştım. İkisi de birbirinden tamamen farklı oyunculuk metotları olan çok iyi koçlar.

‘SEVDİĞİM PROJELERİ TERCİH EDİYORUM’
-7 televizyon dizisi, 2 sinema filmi… Iskaladığınız yapımlar oldu mu?
Aslı Enver: Hepsinin ayrı bir yeri var. Sinema çok farklı bir alan. Dizi ayrı bir durum ancak canlandırdığım karakterler açısından değerlendirirsek, farklı karakterle bir projenin içerisinde yer almam benim için pek keyifli. Sinema, dizi dışında tiyatro da bu yıl ilk defa yer aldığım bir alan benim için, onun da yaşattığı duygu bambaşka…

-Kariyerinizin hangi döneminde olduğunuzu düşünüyorsunuz?
Aslı Enver: Ben keyif aldığım, içinde olmaktan mutluluk duyduğum ve inandığım projelerde yer aldım. Sinema, dizi veya tiyatro olarak düşünürsek hepsinin benim mesleğime ve bana kattıkları değerler var. Kariyerimle alakalı keyifli bir dönemdeyim. Sevdiğim projelerde olmayı tercih ediyorum. Bu zamana dek yaptığım her işi sevdim.

-Oyunculuk size ne ifade ediyor?
Aslı Enver: Oyunculuk benim mesleğim öncelikle. Sevdiğim mesleği yaptığım için şanslıyım. İşimi aşkla yapıyorum. Bu belki çok klişe bir cümle ama gerçekten bizim mesleğimiz gönül verilmeden yapılamaz. Çünkü bu kadar yorgunluk, uykusuzluk ve kendinize ayıracağınız zamanlarınızdan ödün vererek çalışmak ancak aşkla olur.

‘HEPİMİZİN AMACI BİR ADIM ÖTEYE GİTMEK’
-İki karakteri canlandırmanın oyunculuk açısından zorlukları nelerdir, keyifli yanları nelerdir?
Şükrü Özyıldız: Efe ile Mete’yi oynamak bir oyuncu için bulunmaz bir fırsat. Çünkü içerik olarak çok zengin. Çok oyuncaklı, oynaması, hazırlığı çok zor ama aldığım geri dönüş ve verimler açısından çok keyif verici. Bu nedenle her şeye değer. Bence zaten hepimizin amacı bir adım öteye gitmek. Umarım izleyici de beğenir.

-Dizinin konusu ‘Kaybolan bir benlik hikâyesi…’ Bu konu sizce izleyiciye neler hissettirecek?
Şükrü Özyıldız: Bize oyuncu olarak her zaman şu nasihat edilir: Sen seyirciye ne hissetmesi gerektiğini söyleyemezsin, sen bir şey hissedersin ve seyirci senden feyz alır. O yüzden benim umudum seyircinin tamamen karakterin hissettiği şeyleri hissetmesi ki zaten seyre değer olan şey budur.
-Sizin aşk tanımınız nedir?

Şükrü Özyıldız: Aşkın tam bir tanımı olsaydı sizce üzerine şiirler, şarkılar, filmler yapmaya gerek kalır mıydı?
-Balıkçılıkla ilgili özel bir çalışma yaptınız mı?

Şükrü Özyıldız: Efe karakteri balıkçı ve midye işinde. Midye biraz farklı bir şeymiş balık tutmaktan, bunun için tabii ki denize çıktık oradaki balıkçı arkadaşlar çok yardımcı oldular. Nasıl yapıldığını gösterdiler.

‘İNSAN KENDİNİ MUTLU ETMELİ’
-Hayatınızın bu bölümüne kadar edindiğiniz en önemli öğreti nedir?
Aslı Enver: Bence insan önce kendini mutlu etmeli… Bunu bencil bir bakış açısı olarak düşünmüyorum. Daha realist bir yaklaşım olduğunu düşünüyorum. İnsan çevresindekileri ya da yaşadığı şeyleri mutlu bir şekilde yaşamak istiyorsa önce kendisini mutlu etmeli… İnsanın kendi mutlu olmazsa kimseye hayrı dokunmaz.

-Mesleğiniz hakkında edindiğiniz en önemli öğreti nedir?
Aslı Enver: Sabır :)

-Televizyon dizilerine ve sinema filmlerine gösterilen ilginin devam etmesi için siz oyunculara nasıl sorumluluklar düşüyor?
Aslı Enver: Başarı tamamen bir ekiple elde edilir. Dolayısıyla oyuncu dışında ekibin her parçası işini en iyi şekilde yaptığı sürece ortaya da başarılı sonuçlar çıkıyor.

‘YOĞUN AMA MUTLUYUM’
-Başarılı bir dönemde beğeni rekoru kıran aşk da yaşıyorsunuz. Kendinizi nasıl hissediyorsunuz?
Aslı Enver:  Şu anda yoğun bir dönemdeyim ama mutluyum.

ÖZEL GÖSTERİMDE BULUŞTULAR
Aralarında Şükrü Özyıldız ile Aslı Enver’in de bulunduğu ‘Kış Güneşi’nin oyuncuları ve yönetmeni Murat Onbul, dizinin ilk bölümünü Kanyon Cinemaximum’da gerçekleştirilen ön gösterimde izledi. İzleme sonrası ortak görüş şu oldu: ‘İyi bir iş çıkardık, sonuçtan memnunuz.’

KAYBOLAN BİR BENLİK HİKAYESİ

Yıllardır birbirini görmeyen Mete ve Efe adlı iki kardeşe aynı anda hayat veren Şükrü Özyıldız ve kardeşlerden birinin eşi Nisan’ı canlandıran Aslı Enver’in yanı sıra Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Hakan Boyav, Başak Parlak, Hakan Gerçek, Berrak Kuş, Gamze Süner Atay ve Mehmet Esen’in de aralarında olduğu birbirinden güçlü oyuncuların rol aldığı ‘Kış Güneşi’, kaybolan bir benlik hikayesi… 

GENEL HİKAYE

Üç iş ortağı Harun, Yakup ve Mazhar kurdukları Harmazya Şirketi için dönüm noktası olacak bir karar vermek zorundadır. Harun Demircan’ın ikizlerinin 7. doğum günüdür ve bunu kutlamak için Demircanlar’ın evinde toplanılır. Bahçede saklambaç oynayan Efe bütün hayatını değiştirecek bir olaya şahit olur. Gördükleri ile sarsılan ve babasının otomobiline gizlenen Efe o gece bilmeden, babası için kurulan tuzağa düşer. Harun Demircan’ın otomobili uçuruma yuvarlanır ve Harun ölür. Efe’den ise geride kalan tek şey ise montudur… Yirmi yıl sonra Harmazya şirketi büyük bir holding olmuş, Efe’nin ikizi Mete Demircan babasının ortaklığını devam ettirmiş ve çocukluk arkadaşı Nisan ile evlenmiştir. Anneleri Leyla ise eşinin eski ortağı Mazhar’la evlidir. Ancak yıllar öncesinden gelen gizemli biri, sadece saklanan büyük sırrı değil, 20 yıl önceki kazada cesedi bile bulunamayan Efe’yi de ortaya çıkartacaktır! Mete ve Efe, iki kardeş, yeniden birbirlerine kavuştuklarında, kaderin kendilerine oynayacağı yeni ve çok daha tehlikeli bir oyunun henüz farkında değillerdir. Ve bu oyunun 3 kuralı vardır: Kimseye güvenme! Merhamet duyma! Ve Asla aşık olma! 

EFE (Şükrü Özyıldız): 20’li yaşlarının sonunda. Yakışıklı, çalışkan, ahlaklı, zeki, meraklı, vefalı ve vicdan sahibi biri… Geçmişine dair hiçbir şey hatırlamıyor. Ona, ailesinin boğularak öldüğü söylenmiş. 7 yaşından bu yana birlikte yaşadığı aileyi kendi ailesi benimsemiş. Onu büyüten Fatma’yı öz annesi, Nadide’yi öz kız kardeşi bellemiş. Balıkçılık yaparak hayatını kazanıyor. Bütün aileye kol kanat geriyor. 

METE (Şükrü Özyıldız): 20’li yaşlarının sonunda. Yakışıklı, bencil ve kibirli biri. Çocuk yaşta babasını ve ikizini bir trafik kazasından kaybetmiş. Bir süre sonra annesi, babasının ortağıyla evlenmiş. Bu durum henüz kazanın etkisini atlatamamış olan Mete de daha da travmatik bir duruma yol açmış ama dışarıdan bakıldığında, durumu kabullenmiş gibi görünüyor. İnsanlara karşı her zaman mesafeli ve sert. Aynı zamanda çocukluk arkadaşı olan eşi Nisan’ı aldatıyor fakat evliliği sonlandırmaktan korkuyor, çünkü bunun işle ilgili sorun yaratacağını düşünüyor. 

NİSAN (Aslı Enver): Sumru ve Yakup’un kızı. Mete’nin eşi. 25 yaşlarında, duru, zarif, çok güzel bir kız. Bugüne kadar sorgulamayıp, kabullenmeyi annesinden, duygularını belli etmemeyi ise babasından öğrenmiş. Babasının ortağının oğlu olan Mete ile çocukluk arkadaşı. Mete’nin bir ikizi olduğunu, babasını ve kardeşini feci bir trafik kazasında kaybettiğini hayal meyal hatırlıyor. Bu yüzden Mete’ye karşı sevgiyle karışık bir şefkat duyuyor. 20’li yaşlarının başında ailelerin telkiniyle evlenmişler ancak çok mutsuz bir evlilik. Nisan sade, samimi bir hayat ve mutlaka çocuk sahibi olmak istiyor.

Son zamanlarn en flaş aşkı haliyle Murat Boz ile Aslı Enver arasında yaşanıyor Yılbaşı O Ses Türkiyeye konuk olan Aslı o günden sonra Murat ile aşk mı yaşıyordu soruları gelmeye başladı.Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan son olarak jüri olarakkarşısımıza çıkan Murat Boz ile kavak Yellerinin güzeli Aslı Enver aşkı resmen başladı Murat Boz’dan akılalmaz hamle geldi.Aşk yaşadıkları öğrenilen ve sosyal medya hesaplarından kendilerin ele veren Aslı Enver Hiç aklımda yokken yaşadığım harika şeyler karşısında kendime hep şunu söylerim: Bu benim bir hayalim olabilirmiş ve şu anda gerçek oldu. Başıma gelen güzel şeyleri hayatın bana sürprizleri gibi kabul ediyorum. Bunun mutluluğu bir başka.” sözlerinde bulundu. 


Aslı Enver sevgilisi Murat Boz hakkında konuştu!Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Murat Boz ile aşk yaşadıklarını ilan eden Aslı Enver, sevgilisi Murat Boz ile ilgili konuştu. Aslı Enver ve Murat Boz şu an aşklarının tadını çıkarıyorlar. Murat Boz ile aşk yaşadıklarını geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden paylaştıkları birlikte çekilmiş bir fotoğraf ile açıklayan Aslı Enver bir dergiye röportaj verirken, aşkı ile ilgili bazı ipuçları verdi.

ükrü Özyıldız kimdir, Şükrü Özyıldız, 1988 yılında İzmir‘de doğmuştur. Çocukluğu İzmir’de geçmiştir. Annesi Rum, babası Karadenizli’lidir. 9 yaşında annesini kaybetti. Bir kız kardeşi vardır.

İTÜ Gemi Makineleri Mühendisliği’ni kazanıp İstanbul‘a geldi. Bir sene okuyup yeniden sınava girdi ve Ege Üniversitesi’nde işletme okumaya başladı.

Erasmus öğrenci değişim programı için Portekiz‘e gitti. Küçüklüğünden beri Muay Thai ve Jiu-Jitsu yapıyordu. Orada kafes dövüşlerine katıldı. Kafes dövüşünü daha sonra bıraktığını belirten Şükrü Özyıldız hiperaktifliğini setlerde bastırdığını belirtti.

Yurtdışında bir workshopa katılmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Tiyatro oyunlarında, reklamlarda ve dizilerde rol aldı.

Davul ve perküsyon kullanmakta ustadır.

Şükrü Özyıldız Kimdir 

2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan “Benim Hala Umudum Var” dizisinde başrollerini Gizem Karaca ve Berk Oktay ile paylaşmıştır.

Cool bir stil; tişört, gömlek, deri ceket ve altına da jean giyindiğini söyleyen Şükrü Özyıldız, çekimlerde de kolundan çıkarmadığı bilekliğini çok seviyor. Bir de kemer takmadan ve yazın güneş gözlüğü olmadan dışarı çıkmaz. Ayrıca; deri ceketsiz bir kış geçirmeyeceğini de ifade etmektedir.

2013 yılında ilk sinema filmi “Neva” da başrol oynadı.

Filmleri :
2011 – Derin Sular (Toprak)
2012 – Uçurum (Avukat Tolga)
2013 – Benim Hala Umudum Var (Ozan)
2013 – Neva (sinema filmi)

Murat Boz ve Aslı Enver aşkı hayranlarından tam not aldı!
Aslı Enver: “Hiç aklımda yokken yaşadığım harika şeyler karşısında kendime hep şunu söylerim: Bu benim bir hayalim olabilirmiş ve şu anda gerçek oldu. Başıma gelen güzel şeyleri hayatın bana sürprizleri gibi kabul ediyorum. Bunun mutluluğu bir başka.”diye konuştu. Enver’ in bu sözlerinden Murat Boz ile aşklarının dolu dizgin gittiği anlaşılıyor. 

Son zamanlarn en flaş aşkı haliyle Murat Boz ile Aslı Enver arasında yaşanıyor Yılbaşı O Ses Türkiyeye konuk olan Aslı o günden sonra Murat ile aşk mı yaşıyordu soruları gelmeye başladı.Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan son olarak jüri olarakkarşısımıza çıkan Murat Boz ile kavak Yellerinin güzeli Aslı Enver aşkı resmen başladı Murat Boz’dan akılalmaz hamle geldi.Genç kızların sevgilisi Murat’dan aşk itirafları döküldü Boz,Acun Ilıcalı kanalındaki O Ses Türkiye de jüri üyeliği yapan Murat Boz ile Hadise aşkı var yok derken Aslı Enver ile Aşk kokusu geldi.Aslı Enver’le aşkını ilan eden Murat Boz 14 Şubat’ta güzel oyuncuya balonlu jest yaptı. Boz instagram’da da tek bir kişiyi o da sevgilisini takibe aldı.Çiçeği burnunda çift yeni aşka yelken mi açılıyor açıklamasına kaçamak sorularla geçiştirdiler.

 güzel oyuncu Aslı Enver’le aşkını sosyal medyadan ilan edince olay yarattı. Gözler ise dün ilk kez 14 Şubat’ı kutlayan aşıklardaydı. Murat Boz, instagram’dan paylaştığı kareyle Aslı Enver’e kalpli balonlarla jest yaptığını gözler önüne serdi. Bu fotoğraf, özellikle Boz’un kadın hayranlarını kıskandırdı. 

FİLMLE DOĞAN İLİŞKİ… 

Dün tüm gününü güzel sevgilisiyle bir arada geçiren Murat Boz’dan Aslı Enver’e bir jest daha geldi. İnstagram’da yaklaşık 3 milyon 800 bin takipçisi olan yakışıklı popçu, bugüne kadar kimseyi takibe almamıştı. Murat Boz, dün Aslı Enver’i takip etmeye başlayarak da güzel oyuncunun hayatındaki önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Bu arada Enver ile Murat Boz, birlikte rol aldıkları ve halen vizyonda olan ‘Kardeşim Benim’ filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Son zamanların en flaş aşk haberi geldi O Ses Türkiye de jüri üyeliği yapan Murat Boz ile Hadise aşkı var yok derken Aslı Enver ile Aşk kokusu geldi.KanalD de yayınlanan Kavak Yelleri dizisindeki performansı ile bir anda yıldızı parlayan güzel oyuncu Aslı Enver yakışıklı oyuncu Murat Boz ile aşk yaşıyor Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan söylediği şarkılar ile genç kızların yürekleri hoplatan son olarak tv8 de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Jüri üyeliği yapan Murat Boz ile kardeşim benim filminde Burak Özçivit ile rol alan Aslı Enver ile aşk yaşamaya başladığı iddiaları günden güne artmaya başlarken sosyal medya üzerinden geln o poz herşeyi ortaya çıkardı.Murat Boz, ardından da Aslı Enver, birlikte samimi poz verdikleri fotoğrafı Instagram’dan kalp çizerek paylaştılar.

Kardeşim Benim” filminin Berlin, Amsterdam, Bursa gibi birçok şehirde yapılan özel gösterimleri için birlikte sık sık seyahat eden ve baş başa vakit geçirme fırsatı yakalayan ikilinin bu anlarda yakınlaştığı iddia edilmişti.

Aslı Enver, Birkan Sokullu’yla üç yıllık evliliğini geçtiğimiz 28 Ağustos’ta bitirmişti. “Kardeşim Benim” filminin çekimleri de geçtiğimiz yaz start almıştı.
Film setinde başlayan dostluklarının aşka dönüştüğü konuşulan Murat Boz ve Aslı Enver, aşklarını, Instagram’dan paylaştıkları bir fotoğrafla dosta düşmana duyurdu! Aslı Enver ile Murat Boz’dan ‘Aşığız’ pozu! Oyuncu Aslı Enver ile şarkıcı Murat Boz, samimi bir şekilde poz verdikleri fotoğrafı Instagram’dan paylaştı. INSTAGRAM ÜZERİNDEN KALPLİ POZ Oyuncu Aslı Enver’in, Birkan Sokullu ile üç yıllık evliliğini bitirmesinin ardında, Murat Boz’la yaşadığı aşk olduğu iddia ediliyordu. Aslı Enver-Murat Boz aşkı, bu fotoğrafla kesinleşmiş oldu. MURAT BOZ DA ASLI ENVER DE PAYLAŞTI İkiliden önce Murat Boz, ardından da Aslı Enver, birlikte samimi poz verdikleri fotoğrafı Instagram’dan kalp çizerek paylaştılar.

 Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan son olarak Burak Özçivit ile beraber kardeşim benim filminde rol alan şarkıcı Murat Boz bakın neden isyanlara geldi. Star Tv ekranlarının büyük bir beğeni ile izlenen dizilerinden biri olan Kara Sevda dizisinde Kamel karakterini canlandıran Burak Özçivit ile Kardeşim Benim filmini vizyona taşıyan O Ses Türkiye Jürisi Murat Boz gündeme yaptığı açıklamalar ile geldi. Kendisi hakkında yalan yanlış haberlerde bulunanlara seslenen Murat Boz “Üzerimden propaganda yaptırmam” sözlerinde bulundu.Sosyal medyada yer alan fotoğraflarını kendisinden izinsiz bir şekilde kullanarak yine kendisine ait olmayan sözlerle propaganda yapıldığını söyleyen Murat Boz, konuyla ilgili hukuki süreci başlattığını söyledi.Burak Özçivit’le birlikte başrolünde oynadığı Kardeşim Benim filmiyle oyunculukta da iddialı olduğunu ispatlayan Murat Boz, şimdilerde bir hukuku mücadelesi yürütüyor. Sosyal medyada yer alan fotoğraflarını kendisinden izinsiz bir şekilde kullanarak yine kendisine ait olmayan sözlerle propaganda yapıldığını söyleyen Murat Boz, konuyla ilgili hukuki süreci başlattığını söyledi.

Aslı Enver’in bir süre önce Küçükçekmece Aile Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla açtığı boşanma davası sonuçlandı.

Enver’in “şiddetli geçimsizlik nedeniyle evliliğin temelden sarsıldığı, ayrıca son dönemde karşılıklı fikir uyuşmazlığı yaşadıkları” gerekesiyle açtığı dava, önceki gün karara bağlandı. Duruşmada söz alan Aslı Enver, boşanma konusunda anlaştıklarını ve birbirlerinden herhangi bir tazminat, nafaka ya da mal rejimine dayalı menkul ve gayrimenkul taleplerinin olmadığını belirtti. Avukat tutmayan ve duruşmaya yalnız gelen Sokullu da Enver ile anlaştıklarını ifade etti.,

Sokullu, yaklaşık 70 gün önce çekilen bu fotoğrafı ‘Bahçeye dalan var’ notuyla sayfasında yayınlamıştı.
Mahkeme hakimi son söz olarak taraflara “Boşanmakta kararlı mısınız?” diye sordu. Aslı Enver ve Birkan Sokullu’nun boşanmak istediklerini tekrarlaması üzerine mahkeme anlaşmalı olarak boşanmalarına karar verdi.

Birkan Sokullu eşinin doğum gününde çekilen bu fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşmıştı

İki ünlü oyuncu konuyla ilgili sessiz kalmayı tercih ederken, açıklama Aslı Enver’in avukatı Bahar Varol Tüfekçioğlu’ndan geldi: “Davayı birlikte açtık. Taraflar arasında ortak bir anlaşmazlık yok. Anlaşmalı boşanma, her iki tarafın da ortak verdiği bir karar. Böylesinin kendileri için daha iyi olduğunu düşündüklerinden boşanma kararı aldılar.”

Aslı Enver ile Birkan Sokullu, 2012 yılında Bahçeköy Event Garden’da evlenmiş, düğün sonrası da balayı için Tayland’ın Phuket Adası’na gitmişti.

FOTOMONTAJLARA İNANMAYIN

Yapılanlara çok kızdığını söyleyen Murat Boz, şu sözlerle isyan etti. “Uzun süredir sosyal medyada aleyhimde bir takım propagandalar yapılıyor fotoğraflarım üzerinden. İnternet ortamından benim fotoğraflarımı elde ederek, fotomontaj yapılarak altına bir takım şeyler yazılıyor ve iftira atılıyor. Buradan seven, sevmeyen herkese bu yapılan propagandaya inanmamalarını rica ediyorum. Benimle hiç alakası olmayan, bana ait olmayan sözler fotoğraflarımın altına yazılarak internet ortamında yayılıyor. İtibar etmeyin rica ediyorum. Bu kara propagandayı yapanlar hakkında da hukuksal tüm haklarımı başlattım.”

O Ses Türkiye jürilerinden birisi olan Murat Boz ile Kara Sevda dizisinde rol alan Burak Özçivit’in oynadığı kadın oyuncu olarak Aslı Ünver rol aldığı Kardeşim Benim Nihayet vizyona giriyor.Ekranların sevilen simalarından birisi olan şarkıcı Murat Boz ile Oyuncu Burat Özçivit yeni filmlerinin o muhteşem galası yapıldı.Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştıkları ‘Kardeşim Benim’ filminin galası önceki akşam Kanyon Cinemaximum Sinemaları’nda yapıldı. Gösterim öncesi basın mensuplarının karşısına geçen üçlüden Murat Boz, “Benim için farklı bir deneyim oldu. Filme başlangıç noktamız, Burak’la arkadaşlığımız ve dostluğumuzdur” dedi. 


Kara sevda dizisinde gösterdiği performans ile zirveye çıkan Burak Özçivit Murat Boz ile kamyon kasasında buluştu Ekranların sevilen şarkıcılarından birisi olan son olarak Tv8 de yayınlanan O Ses Türkiye’de Jürilik Yapan Murat Boz Kamyon Kasasında Bakın Ne Yapıyor.Senaryo gereği bir kamyonun kasasında yapılan çekimlerde müzisyenlerle bir araya gelen Boz, settekilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Darbuka çalan şarkıcı, ‘A Be Kaynana’ şarkısını seslendirirken Özçivit de ona eşlik etti.

Birbirleriyle küs olan iki kardeşin, babalarının vasiyeti üzerine barışmalarını konu alan filmin setinde eğlenceli anlar yaşandı. Senaryo gereği bir kamyonun kasasındaki çekimlerde müzisyenlere Murat Boz da katılınca set bir anda eğlenceye boğuldu. Eline darbukayı alan Boz, müzisyenlerle birlikte ‘vur patlasın çal oynasın’ tadında anlara imza attı. Film için ‘A Be Kaynana’ isimli şarkıyı seslendiren Murat Boz’a Burak Özçivit de eşlik etti. Şarkılarıyla milyonları peşinden sürükleyen Murat Boz’un, film için yorumladığı ‘A Be Kaynana’ya bir de klip hazırlandı. Film görüntülerinden derlenen klip, bugün itibariyle televizyonlarda ve internet ortamında yayınlanıyor. ‘Kardeşim Benim’ filminin senaryosu Zafer Külünk’e ait. Yönetmen koltuğunda ise Mert Baykal oturuyor.

 O ses Türkiye’nin yakışıklı jürisi Murat Boz ateşinin yükselmesiyle hastanelik oldu.ünlü popçunun en büyük destekçisi ise Hadise oldu. Ancak Hadise yakın çevresine Murat benim dostum tabii ki onun yanında olacağım dedi. Doktorların ünlü popçu Murat Boz’un sağlık durumu iyi olduğunu açıkladı.

Enfeksiyon kapan Boz, ateşinin yükselmesiyle hastaneye gitti. Burada 2 gece tedavi gören ünlü popçunun en büyük destekçisi ise Hadise oldu.
Hastaneye demir atan şarkıcı, Murat Boz için hastaneye en sevdiği meyve olan yeşil elma götürdü.Hadise, Boz’un en sevdiği filmleri de alıp hastanenin yolunu tuttu. Murat Boz’a en sevdiği şarkıları da söyleyen popçu, çıkan aşk iddialarını böylece yine alevlendirdi. Ancak Hadise, yakın çevresine “Murat benim dostum, tabii ki onun yanında olacağım” dedi. 

Gösterim öncesi kırmızı halıda bir araya gelen film ekibi, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Çekimlerin çok eğlenceli geçtiğini söyleyen Murat Boz, “Setten dönmek istemedik. Benim için çok farklı bir deneyim oldu.Bizim bu filme başlangıç noktamız, Burak (Özçivit)’la arkadaşlığımız ve dostluğumuz oldu” şeklinde konuştu.Özçivit ise, “Filmi izleyince siz de göreceksiniz zaten o sıcaklığı. Herkes kendinden bir şey bulacak, tam bir kardeşlik hikayesi” dedi.Senaryoyu okumadan kabul ettiğini söyleyen Boz, “Burak’ın olduğu işe her zaman ‘Evet’ derim. Burak’la kimyamız tutuyor. Sette anlaşmamamız gerekiyordu, o bizi bayağı zorladı” şeklinde konuştu. Özçivit ise, “Aradaki sıcaklığı izleyenler görecek. Herkes kendinden bir şey bulacak. Tam bir kardeşlik hikayesi anlatıyoruz” açıklamasını yaptı.

Başrollerde geniş hayran kitleleri olan, özellikle televizyonda beğenilen, sevilen yakışıklı genç adamlar ve güzel genç kadınlarsa olmazsa olmaz. Bir de son dönem sinemamızın en başarılı olduğu alanlardan film müzikleri de eklenince, projemizin yolu açık olsun demek için yeterli koşulları sağlıyoruz. Bu formüle çok uyan bir yeni film, ‘Kardeşim Benim’ bugün vizyonda. Burak Özçivit ve Murat Boz’u bir araya getiren film, duyulduğu ilk andan beri merakla bekleniyor. 
Yakışıklı olmalarının yanında, yer aldıkları başarılı projelerle de gözde olan ikiliye, genç kuşağın sevilen isimlerinden Aslı Enver eşlik ediyor. 

Nihayetinde ortaya hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak naif bir film çıkıyor. Özçivit, Boz, Enver ve yönetmen Mert Baykal’la sohbetimden ise aklımda şu notlar kalıyor:

Burak Özçivit ve Murat Boz epey zamandır tanışıyorlar, arkadaşlıkları eskiye dayanıyor.

Aynı zamanda filmin yapımcılarından olan Burak Özçivit, Boz koşulsuzca teklifini kabul ettiği ve “Sen varsan ben de varım” dediği için bu filmi çekmeye karar veriyor. “Murat Boz olmasaydı, bu film olmazdı” diye anlatıyor.

Filme karar verdikten sonra çok hızlı hareket etmek zorunda kalmışlar. Özçivit’in diziye başlaması onları zorlamış. Filmin hazırlık süreci, oyuncu seçimi dahil 10 günde tamamlanmış. Hal böyle olunca, işin zor kısmı genç yönetmen Mert Baykal’a kalmış. 

Burak Özçivit, jön olarak belirlenen oyunculuk kariyerine rağmen bu filmde komediye göz kırpıyor, komedide daha iyi olabileceğini bile söylüyor.

Murat Boz oyunculuğa giderek ısınıyor. Bundan sonra sadece sinema filmleriyle değil, dizilerden gelecek tekliflere de açık olduğu hissediliyor.

Yine de müziğiyle Boz, özleyenler için yeni albümünün yolda olduğunu müjdeliyor. 

Ses Türkiye, birçok ülkede The Voice adı ile yayınlanan ve 10 Ekim 2011’de Türkiye’de Show TV’de yayınlanmaya başlanan, 2012–2013 sezonu için Star TV ile anlaşan ve 2013–2014 sezonunda Acun Ilıcalı’nın satın aldığı tv8 kanalında yayın hayatına devam eden yapımcılığını Acun Medya’nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, şarkı yarışması programıdır.

Kör Seçmeler: Yarışmanın birinci turudur. Jüri üyeleri adayları sahneye arkası dönük bir şekilde dinler. Eğer adayın sesini beğenirse butona basar ve bulunduğu koltuk sahneye doğru döner. Şarkı bittikten 3 saniye sonrasına kadar tüm jüriler butona basabilir. Eğer bir yarışmacıyı birden fazla jüri beğenip butona basarsa bu kez yarışmacı ekibine katılmak istediği jüri üyesini seçer ve seçtiği jürinin ekibine katılır. Her jüri üyesinin belirli bir kontenjanı vardır ve seneye göre değişir. 3. sezonda her jürinin 32, 4. sezonda 53 ve 5. sezonda 65-70 ses vardı.
İkinci Tur: Yarışmanın ikinci turudur. Bu tur ilk 4 sezonda bulunmamaktadır. İlk defa 5. sezonda bu formata eklenmiştir.
Grup Turu: Her takımdaki yarışmacılar 5-6 kişilik gruplar oluştururlar ve Kör Seçmeler’deki performanslarını kamera arkasında koçlarının önünde bir kez daha sunuyorlar. Grup birincisi doğrudan düello turuna çıkmaktadır. İkinci ve üçüncüler İkinci Şans Eşleşmesi’ne katılırken geri kalanlar doğrudan elenmiştir.
İkinci Şans Eşleşmesi: Her gruptan iki kişi birebir düello yaparak farklı şarkılar söylediler. Sonucunda koç düellolara kimleri çıkaracağını karar verir. İki kişiden biri üst tura çıkar diğeri elenir.
Düello: İlk 4 sezonun ikinci; 5. sezonun üçüncü turudur. Her bir jüri üyesi ekibindeki yarışmacıları ikişerli veya üçerli eşleştirerek sahnede yarıştırır. Yarışmacılar aynı şarkıyı söyleyerek birbirleriyle düet yaparlar. Sonucunda koç yarışmaya kiminle devam edeceğini seçer. Kazanan üst tura geçer.
Transfer: İlk 2 sezonda bulunmamaktadır. İlk defa 3. sezonda formata girdi. Düellolarda elenenler belirlendikten sonra elendiği takımın koçu dışındaki diğer 3 koça yarışmacıyı kendi takımına almak isteyip istemediği sorulur. Kör Seçmeler turunda olduğu gibi jüriler butonlara basarlar ve eğer bir yarışmacıyı birden fazla jüri isterse seçim yarışmacıya bırakılır. Seçilen yarışmacılar ise yarışmanın üst turuna geçmeye hak kazanır.
Birebir: İlk 4 sezonun üçüncü turudur. 5. sezonda kaldırılmıştır. Üçüncü turdan itibaren yarışmacılar şarkıyı tek başına söyler. Yine ikişerli veya üçerli eşleşerek biri bir üst tura geçer. Yalnızca 4. sezonda bu turda transfer bulunmaktadır.
Çapraz Eşleşmeler: Bu tur ilk 3 sezonda bulunmamaktadır. İlk defa 4. sezonda bu formata eklenmiştir. Bu turda yarışmacılar farklı ekiplerdeki yarışmacılarla ikişerli ya da üçerli eşleşerek sırayla farklı şarkılar söylemektedirler. Bu turda seçimi stüdyodaki 450 seyirci ellerindeki butonlarla belirler. Sesi beğenenler 1’e beğenmeyenler 2’ye basar. Seyircilerin istedikleri kadar sesi beğenme hakları vardır. En yüksek yüzdesi olan yarışmacı Canlı Yayınlar’da yarışmaya hak kazanır.
Canlı Yayınlar: Önceki turların tersine banttan yayınlanmayan oylamanın SMS ile yapıldığı (5. sezondan itibaren hem SMS hem de TV8 Yan Ekran Uygulaması kullanılabilir.) final turlarıdır.
Çeyrek Final: Bu turda kalan 16 yarışmacı 4’erli şekilde ayrılarak performanslarını sergiler. Her performanstan sonra 2 dakikalık SMS oylaması sonucu her 4 gruptan sonuncu olan 1 kişi toplamda 4 kişi yarışmaya veda eder. Çeyrek Final’in 2. aşamasında kalan 12 yarışmacı 3’erli şekilde ayrılır ve yine her gruptan 1 kişi elenerek Yarı Final’de yarışacak 8 kişi belirlenir.
Yarı Final: Bu turda ise kalan 8 yarışmacı 4’erli şekilde ayrılarak performanslarını sergiler. Her performanstan sonra 2 dakikalık SMS oylaması sonucu her 2 gruptan sonuncu olan 1 kişi toplamda 2 kişi yarışmaya veda eder. Yarı Final’in 2. aşamasında kalan 6 yarışmacı 3’erli şekilde ayrılır ve yine her gruptan 1 kişi elenerek Final’de yarışacak 4 kişi belirlenir.
Final: Bu turda ise 4 yarışmacı 2’şer tane şarkı söyler. Yapılan SMS oylaması ile önce 4. öğrenilir. Ondan sonra kalan 3 yarışmacı eski performanslarından birini seslendirir ve üçüncü belirlenir. Son olarak kalan 2 yarışmacı eski performanslarından bir tane daha seslendirir ve SMS oylamasında Türkiye’nin O Ses’i ortaya çıkar.

Kardeşim Benim

Sakin ve gizemli bir karaktere sahip olan Hakan, 30 yaşında alternatif müzik yapan ünlü bir sanatçıdır. Magazinden uzak bir hayat sürmeye çalışsa da kardeşi Ozan ile olan küslükleri magazinin ilgisini çeker. Ozan ise 28 yaşında ünlü bir pop yıldızıdır. Abisinin aksine neşeli, esprili, konuşkan ve sosyal biridir. Araları yıllardır düzelmeyen iki kardeş uzun zamandır bir araya gelmemiş, hatta babalarının hastalığında dahi farklı zamanlarda ziyaretine gitmişlerdir. Bu soğukluğun nedeni ise çocukluk yıllarına kadar uzanmaktadır. 

Annelerini küçük yaşta kaybeden iki kardeşin babaları Erkan düğün şarkılığı ile geçimini sağlamaktadır. Üçü kasaba kasaba düğünlerde dolaşmış, küçüklüklerini resmen göçebe bir şekilde sürdürmüşlerdir. 

Bu dönemde babası küçük kardeş Ozan’ın tüm sorumluluğunu, abisi Hakan a devreder. Abi Hakan bu yüzden erken olgunlaşır. Ozan ise Hakan’ın içinde kalan çocukluğu doya doya yaşamıştır. Bu ikili durum abi kardeş ilişkisini zamanla zedeler…

Filmin yönetmenliğini Mert Baykal yaparken oyuncu kadrosunda Burak Özçivit , Murat Boz , Aslı Enver , Burak Satıbol, Gözde Mutluer, Nazan Kesal, Ferdi Sancar gibi isimler rol alıyor.

Televizyonların sınavı
Bir seyirci olarak sinemada kendimce bir formülden söz ederken, televizyon ekranındaki kafa karışıklığını öylece seyrediyorum. Milyon dolarların konuşulduğu, önemli bir ihracat kalemi olmaya başlayan televizyon dizileriyle ilgili sadece ben değil, işin bizzat tarafları da açıklama getiremiyor. 
Piyasaya büyük bütçelerle, en popüler oyuncularla ve etkili tanıtımlarla, iddialı giriş yapan diziler, bir türlü beklenen karşılığı görmüyor. Basit bir hikaye etrafında dönen, hatta artık dönemediği için aynı yerde sayan, esas kız ve oğlana dayanan, daha düşük bütçeli diziler ise yoluna devam edebiliyor. Öyle ki, şimdilerde dizi yapmayı düşünüyorsanız, ilk bölüm stresini atlatmak için kendinizi psikolojik olarak hazırlamanızda fayda var. Maalesef, eğer ilk bölümle reyting sıralamasında ilk üçe giremezseniz, bir daha kendinizi toparlamanız zor. Yine de gün doğmadan neler doğar diyelim, sırf bu yüzden kaliteli yapımlardan vazgeçilmemesini umalım. 

YURTDIŞINDA DA GALA YAPILACAK

Burak Özçivit, yurtdışındaki sinemaseverlere bir de müjde verdi: “Kardeşim Benim ile Amsterdam, Berlin ve Bakü’ye gidip oradaki hayranlarımızla da buluşacağız.”Galaya katılanlar arasında Demet Akbağ, Fahriye Evcen, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Erkan Kolçak Köstendil, Büşra Pekin, Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay, Mustafa Ceceli ve Sinem Ceceli, Kemal Uçar, Irmak Ünal ve Gökhan Keser gibi birçok ünlü isim vardı.Salonu dolduran davetliler, filmi izledikten sonra dakikalarca alkışladı. Murat Boz’un “A Be Kaynana” şarkısını seslendirdiği sahnede ise herkes şarkıcının performansına hep bir ağızdan eşlik etti. Gecenin en ilginç kıyafeti Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde Gölge Hatun karakterine hayat veren Sasha Perera’nınkiydi.Tuğba Coşkun galaya, kırmızı bir kıyafet ile katıldı.  

Son zamanların en büyük aşklarından birisi yaşayan çifti olarak bilinen hatta yapılan oylamada 1. olan çift Burak Özçivit Fahriye Evcen 2016 yılbaşını yurtdışında geçirdi.Fakat bu mutlu günleri hayranlarının baskını ile kabusa döndü.Oteli basan sevenleri polis zoruyla çıktılar.Artan kalabalık karşısında tedirgin olan otel çalışanları polisi çağırırken, otelin önüne barikat kuran polis gitmemekte direten birkaç kişiyi gözaltına aldı.Son olarak Kara Sevda dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit sevgilisi Fahriye Evcen ile ne zaman evleniyor merakla bekleniyor.

Yılbaşını Avusturya’nın başkenti Viyana’da karşılayan Burak Özçivit ve sevgilisi Fahriye Evcen’in kaldıkları oteli tespit eden hayranları otele baskın düzenledi. Artan kalabalık karşısında tedirgin olan otel çalışanları polisi çağırırken, otelin önüne barikat kuran polis gitmemekte direten birkaç kişiyi gözaltına aldı.

Sözcü’de yer alan habere göre, Viyana’ya gelen ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Instagram hesaplarından fotoğraf paylaşınca olanlar oldu. Fotoğrafın arka planından yerlerini tespit eden Avusturya’lı hayranları kaldıkları hotele akın etti. Viyana’da Stephansplatz Meydanı’nda kaldıkları hotelin önünde ikiliyi görmek için beklemeye başladılar. 

Yılın ilk günü Viyana sokaklarını dolaşan Burak ve Fahriye otele döndüklerinde büyük bir sürprizle karşılaştı. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in kaldığı hotelin önünde toplanan kalabalık çiftin otele girmelerini engellemeye çalıştı. Otelin güvenliği eşliğinde otele kendilerini zor atan ikili burada da bekleyen hayranlarını karşılarında buldular. Odalarına zor çıkan ikili uçak saatlerini beklemeye başladı.

Gittikçe artan kalabalık karşısında paniğe kapılan otel görevlileri polisten yardım istemek zorunda kaldı. 10'dan fazla polis arabası ve ambulans otelin çevresini kuşatıp barikat kurdular. Otelin önünden ayrılmak istemeyen ikilinin hayranlarına müdahale eden polisler bazılarını gözaltına almak zorunda kaldı.

Kalabalığın azalmaması üzerine polisler ünlü oyuncular Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in otelin arka kapısından çıkararak polis arabasıyla havalimanına götürdüler. Burak ve Fahriye’ye Viyana polisi uçağa binene kadar eşlik ettiler.

 Son dönemlerin en çok begenilen çiftlerinin başında gelen hatta seçim ile zirvede bulunan kara sevda oyuncusu burak özçivit ile fahriye evcen çifti evlenecekler mi yoksa o avm de aile buluşması gerçekleşti.Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, sonunda ailelerini de tanıştırdı. İki aile, geçtiğimiz gün bir AVM’nin sinema katında, Özçivit tarafından kapatılan salonda buluşup film izledi.ikili sonunda nikah masasına oturacağı açıklandı.Tanışma faslını sinema salonunda yaşayan aileler, iki ünlü oyuncunun evlilik planlarıyla ilgili bir açıklama yapmaya yanaşmadı. 

Başrollerini paylaştıkları “Çalıkuşu” dizisinin setinde yakınlaşan, rol arkadaşlıkları dizinin final yapmasının ardından aşka dönüşen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, evlilik yolunda ilerliyor.Yaklaşık 1,5 yıldır birlikte olan çift, sonunda ailelerini de tanıştırdı. Evcen ile Özçivit aileleri, geçtiğimiz gün Akasya AVM’nin sinema katındaydı. İki aile, Burak Özçivit’in 15 Ocak’ta vizyona girecek olan “Kardeşim Benim” filmini, ünlü oyuncu tarafından kapatılan salonda baş başa izledi.Bu özel gösterim için Fahriye Evcen’in anne, baba ve üç kız kardeşinin Almanya’dan geldiği öğrenildi. Özçivit de salona annesi, babası, kız kardeşi ve eniştesiyle girdi. Tanışma faslını sinema salonunda yaşayan aileler, iki ünlü oyuncunun evlilik planlarıyla ilgili bir açıklama yapmaya yanaşmadı. 

Kara sevda dizisinde gösterdiği performans ile zirveye çıkan Burak Özçivit Murat Boz ile kamyon kasasında buluştu Ekranların sevilen şarkıcılarından birisi olan son olarak Tv8 de yayınlanan O Ses Türkiye’de Jürilik Yapan Murat Boz Kamyon Kasasında Bakın Ne Yapıyor.Senaryo gereği bir kamyonun kasasında yapılan çekimlerde müzisyenlerle bir araya gelen Boz, settekilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Darbuka çalan şarkıcı, ‘A Be Kaynana’ şarkısını seslendirirken Özçivit de ona eşlik etti.

Birbirleriyle küs olan iki kardeşin, babalarının vasiyeti üzerine barışmalarını konu alan filmin setinde eğlenceli anlar yaşandı. Senaryo gereği bir kamyonun kasasındaki çekimlerde müzisyenlere Murat Boz da katılınca set bir anda eğlenceye boğuldu. Eline darbukayı alan Boz, müzisyenlerle birlikte ‘vur patlasın çal oynasın’ tadında anlara imza attı. Film için ‘A Be Kaynana’ isimli şarkıyı seslendiren Murat Boz’a Burak Özçivit de eşlik etti. Şarkılarıyla milyonları peşinden sürükleyen Murat Boz’un, film için yorumladığı ‘A Be Kaynana’ya bir de klip hazırlandı. Film görüntülerinden derlenen klip, bugün itibariyle televizyonlarda ve internet ortamında yayınlanıyor. ‘Kardeşim Benim’ filminin senaryosu Zafer Külünk’e ait. Yönetmen koltuğunda ise Mert Baykal oturuyor.

 O ses Türkiye’nin yakışıklı jürisi Murat Boz ateşinin yükselmesiyle hastanelik oldu.ünlü popçunun en büyük destekçisi ise Hadise oldu. Ancak Hadise yakın çevresine Murat benim dostum tabii ki onun yanında olacağım dedi. Doktorların ünlü popçu Murat Boz’un sağlık durumu iyi olduğunu açıkladı.

Enfeksiyon kapan Boz, ateşinin yükselmesiyle hastaneye gitti. Burada 2 gece tedavi gören ünlü popçunun en büyük destekçisi ise Hadise oldu.
Hastaneye demir atan şarkıcı, Murat Boz için hastaneye en sevdiği meyve olan yeşil elma götürdü.Hadise, Boz’un en sevdiği filmleri de alıp hastanenin yolunu tuttu. Murat Boz’a en sevdiği şarkıları da söyleyen popçu, çıkan aşk iddialarını böylece yine alevlendirdi. Ancak Hadise, yakın çevresine “Murat benim dostum, tabii ki onun yanında olacağım” dedi. 

MURAT BOZ KİMDİR?

Murat Boz 7 Mart 1980), Türk şarkıcı ve söz yazarı. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşti. 1999’da İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni kazandı, bu okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde eğitimine devam etti. Aynı yıllarda başta Tarkan olmak üzere birçok şarkıcıya vokalistlik yaptı.Boz, solo kariyerine 2006 yılında çıkardığı “Aşkı Bulamam Ben” single’ı ile adım attı. Bir sonraki yıl ilk stüdyo albümü Maximum’u satışa sundu ve farklı müzik ödülleri kazandı. 2008’de ilk EP çalışması olan Uçurum ile dinleyicisinin karşısına çıktı ve bu EP’de yer alan aynı adlı şarkısı Türkiye resmî listesinde beş numaraya kadar yükseldi. 

2009 başında ikinci stüdyo albümü Şans’ı yayımladı. Albümdeki “Para Yok”, “Özledim”, “Her Şeyi Yak”, “Sallana Sallana”, “Gümbür Gümbür” ve “Buralardan Giderim” şarkılarına klip çekti. 2010’da “Hayat Sana Güzel” single’ını satışa sunduktan sonra, Mayıs 2011’de üçüncü stüdyo albümü Aşklarım Büyük Benden’i yayımladı. Albümdeki “Geri Dönüş Olsa” ve “Kalamam Arkadaş” şarkıları Türkiye’de bir numaraya yerleşti. Şarkıcı, 2013 yılında “Vazgeçmem” single’ını tanıttı. Kasım 2014’te, Büşra Pekin ile başrollerini paylaştığı Hadi İnşallah vizyona girdi.Piyano, keman, davul ve ney çalabilen Murat Boz, müzikal kariyerinin yanı sıra çeşitli firmaların reklam yüzüdür ve bu firmaların reklam filminde rol almıştır. O Ses Türkiye programının 2011-14 yılları arasında yayınlanan ilk üç sezonunun dört jüri üyesinden biridir ve ilk sezonun kazanan jüri üyesidir. Ödülleri arasında üç Altın Kelebek Ödülü ve iki Kral Müzik Ödülü bulunmaktadır. Tekrardan O Ses Türkiye programında jürilik yapmaya başlamıştır.

Aslı Enver Kimdir

slı Enver kimdir, Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde Londra‘da ailesinin ikinci çocuğu olarak doğmuştur. Bir abisi bir kız kardeşi vardır. Tekstilci Babası bir Kıbrıs Türk’üdür. Annesi Dilek hanım eğitim için Türkiye’den Londra’ya gittiğinde babasıyla orada tanışıp evlenmiş. İlkokulu Londra’da okudu. Aslı Enver 1996 yılına kadar 12 yaşındayken ailesiyle birlikte Londra’dan İstanbul‘a taşınmıştır.

Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi‘nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

2003 yılında “Hayat Bilgisi” adlı dizide oynadı, 2007 yılında Kanal D’de yayınlanmaya başlayan “Kavak Yelleri” adlı gençlik dizisinde başrol Mine Ergun karakterini canlandırdı. 2012 yılında yine baş rolde “Suskunlar” dizisinde oynadı. 2013 yılında da “Kayıp” dizisinde ve “Tamam Mıyız?” sinema filminde oynadı.

Aslı Enver, oynadığı sinema ve dizilerden başka; Yapı Kredi, maviyesil, Lescon ve Molped reklamlarında rol almıştır.

Aslı Enver, 13 Temmuz 2012 tarihinde oyuncu Birkan Sokullu ile evlendi.

Tiyatro Oyunları :
Evcilik Oyunu, Pera Tiyatrosu
Yangın Yerinde Orkideler, Pera Tiyatrosu
Eski Fotoğraflar, Haliç Üniversitesi

Filmleri :
2002 – Ayna (Kısa Film)
2002 – Uzay Sitcomu
2003 – Hayat Bilgisi
2007 – 2011 – Kavak Yelleri
2012 – Suskunlar
2013 – Kayıp
2013 – Tamam Mıyız? (Sinema Filmi)

Kardeşim Benim filminde başlayan aşk hikayesi, 14 Şubat tarihinde Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğrafla resmiyete döken Murat Boz ve Aslı Enver çifti’nin evlilik tarihleri belli oldu. Aslı Enver 1 hafta önce Murat Boz’un evine taşındı. Evdeki bütün eşyaları kendi zevkine göre değiştirdi. Yaklşık 100 Bin TL’lik masraf yapıldı. Şimdi ise akıllardaki tek soru; Murat Boz ve Aslı Enver ne zaman nerede evlenecek sorusu? Murat Boz ve Aslı Enver’in evlilik tarihi haberimizde…

Murat Boz ve Aslı Enver’in evlilik tarihleri belli oldu.

Oyuncu Aslı Enver geçen yaz rol aldığı ‘Kardeşim Benim’ filminde popçu Murat Boz ile oynamış, sette başlayan tanşıklık kısa sürede aşka dönüşmüştü.

Murat Boz ile Aslı Enver birlikte olduklarını 1.5 ay önce Instagram’dan ilan etti. Kısa bir süre önce Yeniköy’den bir ev tuttular.Murat Boz Dekorasyon için 100 bin TL masraf yapıp eşyalarını A’dan Z’ye değiştirdi. Aslı Enver de 1 hafta önce sevgilisinin yanına taşındı. Çift şimdi de evlilik kararı aldı. Düğünü Haziran ayının ilk haftasında yapacaklar.

Aileler de buluşacak

Murat Boz ve Aslı Enverin aileleri düğün yeri ve tarihine karar vermek için önümüzdeki günlerde bir araya gelecek. Haziran ayında evlenmeyi düşünen çift ailelerinden de onay alacak.

Aslı Enver 3 yıl evli kaldığı oyuncu Birkan Sokullu ile geçen Ağustos’da boşanmıştı. Murat Boz ise 8 yıl birlikte olduğu Eliz Sakuçoğlu ile 2008’de Almanya’da nikah masasına oturup 2012’de Diyarbakır-Hazo’da boşanmıştı.

Ebil Kafe’de dostlarıyla buluşan çiftin kahvaltı keyfi yaklaşık dört saat sürdü. Mekan çıkışı sevgilisiyle beraber habercilere gülümseyerek poz veren Boz, evlilik planları yaptıklarına dair söylentilerle ilgili “Her şey nasip kısmet” dedi.

Sürpriz aşklarıyla magazin dünyasının en gözde çiftleri arasına giren Aslı Enver ile Murat Boz, önceki akşam Kuruçeşme’deki Marina Balık’taydı. Mekandan erken ayrılan popçu, soluğu Nişantaşı’ndaki stüdyoda aldı. Güzel oyuncu Aslı Enver de yaklaşık 1 saat sonra sevgilisinin yanına gitti. Stüdyodan gece yarısı 03.30’da el ele ayrılan ikili, kısa süreli gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Murat Boz, klibini soran gazetecilere “Bana değil Aslı’ya sorun” dedi. Popçu geçtiğimiz günlerde “Ben Aslı’yı 10 saat beklerim” sözü hatırlatılınca da “Evet 10 saat beklerim, her zaman beklerim. Ben Aslı’yı bir ömür beklerim” diyerek aşkını bir kez daha herkesin önünde ilan etti. Boz’un bu tavırları ise, “Aslı Murat’ı Kerem’e çevirdi” dedirtti.

Oldukça mutlu görünen çift, sürekli birbirine aşk dolu bakışlar attı. Özellikle Aslı Enver’in Murat Boz’a bakışı oldukça romantikti…

Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabı Instagram’da Aslı Enver dışında herkesi silip takip etmeyi bıraktığı haberlerini yalanladı.

Boz, “Ben zaten kimseyi takip etmiyordum. Bu konu yanlış anlaşıldı galiba. Ve böylelikle açıklık getirmiş oldum” dedi. Alışverişin ardından Boz, spor salonuna giderek form tuttu.

Murat Boz ve Aslı Enver’in aşkı birlikte rol aldıkları “Kardeşim Benim” filmiyle başladı.

Yakın dönemde pek çok beraberlik, nişan ve evlilik haberleri aldık. Kıvanç Tatlıtuğ ve Mahsun Kırmızıgül evlendi. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal evlilik kararı aldı. Murat Boz ve Aslı Enver’in film setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüştü.

Magazinin bu hareketli gündemi anket mecralarında da yerini buldu. Bir kullanıcı “Şu sıralar magazin gündemini meşgul eden çiftler içinde en yakıştırdığınız hangisi?” diye sordu. Binlerce kişinin oy kullandığı anketten açık ara Murat Boz-Aslı Enver çifti çıktı. Oy kullananların yüzde 64’ü en yakışan çift onlar dedi.
Peki nasıl oluyor da genç ve yakışıklı/güzel magazin figürlerini kimselere yakıştırmayan hayranları Murat Boz ve Aslı Enver’e iltimas geçti. Kıskançlık yerini beğeniye nasıl bıraktı? Bu çifti bize bu kadar çabuk ve fazlasıyla sevdiren ne oldu?

EN SEMPATİK ÇİFT

Murat Boz magazin dünyasına ilk adım attığı günden bu yana sempatik ve gerçek biri olarak bilindi. Aynı algı Aslı Enver için de geçerli. Doğallığı ve samimiyetinin sembolü içten gülümsemesi… Bir araya geldiklerinde de bu doğal ve samimi enerjiyi bize hissettiriyorlar.

İkilinin, bu kadar çabuk benimsenmesinin en önemli nedenlerinden biri de ilişkilerini saklamamaları. Aynı anda, aynı fotoğrafı paylaşarak beraberliklerini kamuoyuna ilan etmeleri; gösterişten uzak, samimi ve tatlı bir davranıştı. Özellikle kadınlara “böyle erkekler de var” dedirten, imrendiren, gözlerinden kalpler çıkartan bir şey daha var; Murat Boz Instagram’da sadece bir kişiyi takip ediyor. Sevgilisi Aslı Enver’i…

Aslı Enver-Murat Boz çifti bu kadar güzel görünüp, herkes tarafından beğenilirken bizim aklımıza bir soru daha geliyor. Belki daha çok erken olduğunu düşünenler olacaktır ama kabul edelim hepimizin aklından bu soru geçiyor.

Aslı Enver önceki gün 36’ncı yaşına basan sevgilisine sürpriz doğum günü partisi yaptı.

Sevgilisi Murat Boz ile mutluluk fotoğrafı paylaşan güzel oyuncu altına; ‘Bazen sadece iyi ki dersin… Sen ne değerlisin, Muratçemsin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın’ mesajını yazdı.

Sevgilisin bu jestine karşılık veren Murat Boz da sosyal medyadan ‘ En güzel hediyemsin… Sensin’ mesajını paylaştı.

Ünlü oyuncu Aslı Enver’in anneannesi rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Oyuncu ve popçu sevgilisi Murat Boz hastaneye koştu. Boz, bu vesileyle Aslı Enver’in ailesiyle tanışmış oldu.

Aslı Enver’in anneannesi acile kaldırıldı. Apar topar hastaneye koşan Murat Boz, bu vesileyle sevgilisinin ailesiyle tanıştı.

Akşam’dan Mazlum Aydın’ın haberine göre Murat Boz ile Aslı Enver, her zamankinin aksine bu kez farklı yerde görüntülendi. İkili, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin acilinde objektiflere takıldı.
Sevgililer, Enver’in anneannesinin rahatsızlanması nedeniyle hastaneye koştu. Çift, doktorların iyi haber vermesiyle rahat bir nefes aldı. Boz için telaşlı bir akşamın yanı sıra heyecanlı bir gece oldu. Çünkü sevgilisinin aile büyükleriyle ilk kez tanıştı. Arada sırada hava almak için el ele dışarıya çıkan âşıklar, hastaneden gece yarısı ayrıldı.

Murat Boz’la yaşadığı aşk ve ‘Kış Güneşi’ dizisiyle adından söz ettiren Aslı Enver, L’oréal Paris’in güzellik elçisi oldu. Reklam çekimleri için Yunanistan’da kamera karşısına geçen güzel oyuncu, önceki gün basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Enver, “Bu yıla birçok projeyle girdim. Yeni dizim başladı, gayet iyi gidiyor. Hayatımda hep güzel şeyler oluyor. 2016 benim için şanslı bir yıl olacak” dedi. Aslı Enver, sevgilisi Murat Boz’la ilgili soruları “Konuşmak istemiyorum” diyerek yanıtsız bıraktı.

 Murat Boz , önceki akşam yine sevgilisi için ‘ağaç oldu’. Aslı Enver ’in İstinye Enka Koleji’ndeki tiyatro oyununun çıkışında bekleyen Boz, habercileri görünce gizlendi. Enver “Murat Bey kapıda sizi bekliyor, neden kaçıyorsunuz?”soruları üzerine “Yok kaçmıyoruz. İlişkimiz iyi gidiyor” dedi.
Boz, sevgilisini tiyatronun ardından başrolünde oynadığı ‘ Kış Güneşi ’ dizisinin yemeğine götürdü. “Geçen gün sette 4 saat, bu gece de 2 saat Aslı Hanım’ı beklediniz” diyen muhabirlere Boz’un yanıtı centilmence oldu: “Ben Aslı’yı 4 değil 10 saat de beklerim.”

Öğle saatlerinde sevgilisinin yanında olan Boz, soğuk havaya rağmen dört saat boyunca Enver’i bekledi. Verilen arayı fırsat bilen oyuncu, sevgilisinin yanına gitti.

Kısa bir aranın ardından kamera karşısına geçen Enver’i açık havada beklemeye başlayan Boz, üşüyünce otomobilinin yolunu tuttu. Şarkıcı, kostüm değiştirmek için karavana giden sevgilisinin beline sarılarak, çekim mekanına kadar eşlik etti. Çift, dört saatin ardından araçlarına binerek setten ayrıldı.

SHOW TV’de bu akşam saat 20.00’de izleyiciyi ekranlara bağlayacak yeni bir dizi başlıyor: ‘Kış Güneşi’… Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği ve Murat Onbul’un yönettiği ‘Kış Güneşi’nde, başrolleri Şükrü Özyıldız, Aslı Enver, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Hakan Boyav, Başak Parlak, Hakan Gerçek, Berrak Kuş, Gamze Süner Atay ve Mehmet Esen paylaşıyor.

Kaybolan bir benlik hikâyesinin ekranlara taşınacağı ‘Kış Güneşi’nde Şükrü Özyıldız, yıllardır birbirini görmeyen Mete ve Efe adlı iki kardeşi canlandırarak kariyerinde bir ilke imza attı. Kardeşlerden birinin eşi Nisan’ı canlandıran Aslı Enver ise içinde bulunduğu başarılı dönemi ‘Kış Güneşi’ ile taçlandırdı. Özyıldız ile Enver, HT Magazin’e ‘Kış Güneşi’nin izleyiciyi ekranlara neden bağlayacağı samimi açıklamalarda bulundu.

‘SÜRÜKLEYİCİ BİR HİKAYEMİZ VAR’
-‘Kış Güneşi’nin hangi özellikleri size ‘Ben bu işte varım’ dedirtti?
Aslı Enver: Hikâyenin güzelliği, yönetmenimiz Murat Onbul’un ‘Ulan İstanbul’dan sonra bir dram çekiyor olması, kadronun çok iyi olması, yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlenmesi. Ekip iyi olunca oyuncu için de o işin içinde olmak çok keyifli.

-‘Kış Güneşi’nin kariyerinize nasıl bir etkisi olmasını dilersiniz?

Aslı Enver: İçinde yer aldığım her proje benim için değerli. Şu anda uzun zamandır ön hazırlıkla beraber üzerinde çalıştığımız bir işin yayınlanıyor olmasının heyecanını yaşıyorum diyebilirim. ‘Kış Güneşi’nin kariyerime birçok değer katacağını düşünüyorum.

-Nisan için nasıl bir hazırlık dönemi geçirdiniz?
Aslı Enver: Sete başlamadan yaklaşık bir ay öncesinde yönetmenimiz ve oyuncu koçu Çetin Sarıkartal’la karakter üzerine çalıştık. Karakter üzerine çalışacak vaktimin olması beni çok rahatlattı. Sete başladığımızda kafamda Nisan ile ilgili hiçbir soru işareti kalmamıştı.

-Dizinin konusu olan ‘Kaybolan bir benlik, imkânsız bir aşk ve sırlarla dolu bir geçmiş…’ sizce izleyiciye ne hissettirecek?

Aslı Enver: Bu akşam ilk bölüm yayınlanacağı için bu soruya net bir cevap verip sürprizleri bozmak istemiyorum açıkçası. Ama Efe ve Mete’nin geçmişle yüzleşmelerinin ardından Nisan’ı da içine alan olayların izleyiciyi etkileyeceğini düşünüyorum.

‘ZOR OLAN KARAKTERLERİ SEVİYORUM’
-‘Kış Güneşi’nin hangi özellikleri size ‘Ben bu işte varım’ dedirtti?

Şükrü Özyıldız: Kış Güneşi’nde canlandırdığım rol daha önce hiç deneyimlemediğim, benim açımdan iddialı ve zor olan bir karakterdi. Bu beni heyecanlandırdı bunun benim oyunculuğum adına bir şans olduğunu düşündüm. Zor olan karakterleri seviyorum…

-‘Kış Güneşi’nin kariyerinize nasıl bir etkisi olmasını dilersiniz?
Şükrü Özyıldız: Kariyer dediğin yolculuk zaten kümülatif bir yolculuk yani sürekli üzerine koyarak gidiyorsunuz. Bu sadece ‘Kış Güneşi’ için değil benim dahil olduğum bütün projelerdeki ana unsur beni çıktığım bu yolda bir adım öteye taşıması, yani ‘Kış Güneşi’nin de beni bir adım öteye taşımasını umuyorum.

-Efe ve Mete için nasıl bir hazırlık dönemi geçirdiniz, birbirine zıt iki karakteri canlandırmak için özel bir çalışma yaptınız mı?
Şükrü Özyıldız: Tabii ki özel bir çalışma yaptım. Zaten çok çalışmanız gereken bir dramatik yapısı var projenin. Bir bedenden iki tane bağımsız karakter çıkarmam gerekiyor. Her karakter birbirinden bağımsızdır. O yüzden karaktere çalışırken diğerini baz almak veya diğeriyle kıyas yapmak bence hiç doğru değil. Bu durum bir oyuncu olarak sizi kârdan çok zarara uğratır diye düşünüyorum. Bu proje için Bahar Kerimoğlu ve Çetin Sarıkartal ile çalıştım. İkisi de birbirinden tamamen farklı oyunculuk metotları olan çok iyi koçlar.

‘SEVDİĞİM PROJELERİ TERCİH EDİYORUM’
-7 televizyon dizisi, 2 sinema filmi… Iskaladığınız yapımlar oldu mu?
Aslı Enver: Hepsinin ayrı bir yeri var. Sinema çok farklı bir alan. Dizi ayrı bir durum ancak canlandırdığım karakterler açısından değerlendirirsek, farklı karakterle bir projenin içerisinde yer almam benim için pek keyifli. Sinema, dizi dışında tiyatro da bu yıl ilk defa yer aldığım bir alan benim için, onun da yaşattığı duygu bambaşka…

-Kariyerinizin hangi döneminde olduğunuzu düşünüyorsunuz?
Aslı Enver: Ben keyif aldığım, içinde olmaktan mutluluk duyduğum ve inandığım projelerde yer aldım. Sinema, dizi veya tiyatro olarak düşünürsek hepsinin benim mesleğime ve bana kattıkları değerler var. Kariyerimle alakalı keyifli bir dönemdeyim. Sevdiğim projelerde olmayı tercih ediyorum. Bu zamana dek yaptığım her işi sevdim.

-Oyunculuk size ne ifade ediyor?
Aslı Enver: Oyunculuk benim mesleğim öncelikle. Sevdiğim mesleği yaptığım için şanslıyım. İşimi aşkla yapıyorum. Bu belki çok klişe bir cümle ama gerçekten bizim mesleğimiz gönül verilmeden yapılamaz. Çünkü bu kadar yorgunluk, uykusuzluk ve kendinize ayıracağınız zamanlarınızdan ödün vererek çalışmak ancak aşkla olur.

‘HEPİMİZİN AMACI BİR ADIM ÖTEYE GİTMEK’
-İki karakteri canlandırmanın oyunculuk açısından zorlukları nelerdir, keyifli yanları nelerdir?
Şükrü Özyıldız: Efe ile Mete’yi oynamak bir oyuncu için bulunmaz bir fırsat. Çünkü içerik olarak çok zengin. Çok oyuncaklı, oynaması, hazırlığı çok zor ama aldığım geri dönüş ve verimler açısından çok keyif verici. Bu nedenle her şeye değer. Bence zaten hepimizin amacı bir adım öteye gitmek. Umarım izleyici de beğenir.

-Dizinin konusu ‘Kaybolan bir benlik hikâyesi…’ Bu konu sizce izleyiciye neler hissettirecek?
Şükrü Özyıldız: Bize oyuncu olarak her zaman şu nasihat edilir: Sen seyirciye ne hissetmesi gerektiğini söyleyemezsin, sen bir şey hissedersin ve seyirci senden feyz alır. O yüzden benim umudum seyircinin tamamen karakterin hissettiği şeyleri hissetmesi ki zaten seyre değer olan şey budur.
-Sizin aşk tanımınız nedir?

Şükrü Özyıldız: Aşkın tam bir tanımı olsaydı sizce üzerine şiirler, şarkılar, filmler yapmaya gerek kalır mıydı?
-Balıkçılıkla ilgili özel bir çalışma yaptınız mı?

Şükrü Özyıldız: Efe karakteri balıkçı ve midye işinde. Midye biraz farklı bir şeymiş balık tutmaktan, bunun için tabii ki denize çıktık oradaki balıkçı arkadaşlar çok yardımcı oldular. Nasıl yapıldığını gösterdiler.

‘İNSAN KENDİNİ MUTLU ETMELİ’
-Hayatınızın bu bölümüne kadar edindiğiniz en önemli öğreti nedir?
Aslı Enver: Bence insan önce kendini mutlu etmeli… Bunu bencil bir bakış açısı olarak düşünmüyorum. Daha realist bir yaklaşım olduğunu düşünüyorum. İnsan çevresindekileri ya da yaşadığı şeyleri mutlu bir şekilde yaşamak istiyorsa önce kendisini mutlu etmeli… İnsanın kendi mutlu olmazsa kimseye hayrı dokunmaz.

-Mesleğiniz hakkında edindiğiniz en önemli öğreti nedir?
Aslı Enver: Sabır :)

-Televizyon dizilerine ve sinema filmlerine gösterilen ilginin devam etmesi için siz oyunculara nasıl sorumluluklar düşüyor?
Aslı Enver: Başarı tamamen bir ekiple elde edilir. Dolayısıyla oyuncu dışında ekibin her parçası işini en iyi şekilde yaptığı sürece ortaya da başarılı sonuçlar çıkıyor.

‘YOĞUN AMA MUTLUYUM’
-Başarılı bir dönemde beğeni rekoru kıran aşk da yaşıyorsunuz. Kendinizi nasıl hissediyorsunuz?
Aslı Enver:  Şu anda yoğun bir dönemdeyim ama mutluyum.

ÖZEL GÖSTERİMDE BULUŞTULAR
Aralarında Şükrü Özyıldız ile Aslı Enver’in de bulunduğu ‘Kış Güneşi’nin oyuncuları ve yönetmeni Murat Onbul, dizinin ilk bölümünü Kanyon Cinemaximum’da gerçekleştirilen ön gösterimde izledi. İzleme sonrası ortak görüş şu oldu: ‘İyi bir iş çıkardık, sonuçtan memnunuz.’

KAYBOLAN BİR BENLİK HİKAYESİ

Yıllardır birbirini görmeyen Mete ve Efe adlı iki kardeşe aynı anda hayat veren Şükrü Özyıldız ve kardeşlerden birinin eşi Nisan’ı canlandıran Aslı Enver’in yanı sıra Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Hakan Boyav, Başak Parlak, Hakan Gerçek, Berrak Kuş, Gamze Süner Atay ve Mehmet Esen’in de aralarında olduğu birbirinden güçlü oyuncuların rol aldığı ‘Kış Güneşi’, kaybolan bir benlik hikayesi… 

GENEL HİKAYE

Üç iş ortağı Harun, Yakup ve Mazhar kurdukları Harmazya Şirketi için dönüm noktası olacak bir karar vermek zorundadır. Harun Demircan’ın ikizlerinin 7. doğum günüdür ve bunu kutlamak için Demircanlar’ın evinde toplanılır. Bahçede saklambaç oynayan Efe bütün hayatını değiştirecek bir olaya şahit olur. Gördükleri ile sarsılan ve babasının otomobiline gizlenen Efe o gece bilmeden, babası için kurulan tuzağa düşer. Harun Demircan’ın otomobili uçuruma yuvarlanır ve Harun ölür. Efe’den ise geride kalan tek şey ise montudur… Yirmi yıl sonra Harmazya şirketi büyük bir holding olmuş, Efe’nin ikizi Mete Demircan babasının ortaklığını devam ettirmiş ve çocukluk arkadaşı Nisan ile evlenmiştir. Anneleri Leyla ise eşinin eski ortağı Mazhar’la evlidir. Ancak yıllar öncesinden gelen gizemli biri, sadece saklanan büyük sırrı değil, 20 yıl önceki kazada cesedi bile bulunamayan Efe’yi de ortaya çıkartacaktır! Mete ve Efe, iki kardeş, yeniden birbirlerine kavuştuklarında, kaderin kendilerine oynayacağı yeni ve çok daha tehlikeli bir oyunun henüz farkında değillerdir. Ve bu oyunun 3 kuralı vardır: Kimseye güvenme! Merhamet duyma! Ve Asla aşık olma! 

EFE (Şükrü Özyıldız): 20’li yaşlarının sonunda. Yakışıklı, çalışkan, ahlaklı, zeki, meraklı, vefalı ve vicdan sahibi biri… Geçmişine dair hiçbir şey hatırlamıyor. Ona, ailesinin boğularak öldüğü söylenmiş. 7 yaşından bu yana birlikte yaşadığı aileyi kendi ailesi benimsemiş. Onu büyüten Fatma’yı öz annesi, Nadide’yi öz kız kardeşi bellemiş. Balıkçılık yaparak hayatını kazanıyor. Bütün aileye kol kanat geriyor. 

METE (Şükrü Özyıldız): 20’li yaşlarının sonunda. Yakışıklı, bencil ve kibirli biri. Çocuk yaşta babasını ve ikizini bir trafik kazasından kaybetmiş. Bir süre sonra annesi, babasının ortağıyla evlenmiş. Bu durum henüz kazanın etkisini atlatamamış olan Mete de daha da travmatik bir duruma yol açmış ama dışarıdan bakıldığında, durumu kabullenmiş gibi görünüyor. İnsanlara karşı her zaman mesafeli ve sert. Aynı zamanda çocukluk arkadaşı olan eşi Nisan’ı aldatıyor fakat evliliği sonlandırmaktan korkuyor, çünkü bunun işle ilgili sorun yaratacağını düşünüyor. 

NİSAN (Aslı Enver): Sumru ve Yakup’un kızı. Mete’nin eşi. 25 yaşlarında, duru, zarif, çok güzel bir kız. Bugüne kadar sorgulamayıp, kabullenmeyi annesinden, duygularını belli etmemeyi ise babasından öğrenmiş. Babasının ortağının oğlu olan Mete ile çocukluk arkadaşı. Mete’nin bir ikizi olduğunu, babasını ve kardeşini feci bir trafik kazasında kaybettiğini hayal meyal hatırlıyor. Bu yüzden Mete’ye karşı sevgiyle karışık bir şefkat duyuyor. 20’li yaşlarının başında ailelerin telkiniyle evlenmişler ancak çok mutsuz bir evlilik. Nisan sade, samimi bir hayat ve mutlaka çocuk sahibi olmak istiyor.

Son zamanlarn en flaş aşkı haliyle Murat Boz ile Aslı Enver arasında yaşanıyor Yılbaşı O Ses Türkiyeye konuk olan Aslı o günden sonra Murat ile aşk mı yaşıyordu soruları gelmeye başladı.Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan son olarak jüri olarakkarşısımıza çıkan Murat Boz ile kavak Yellerinin güzeli Aslı Enver aşkı resmen başladı Murat Boz’dan akılalmaz hamle geldi.Aşk yaşadıkları öğrenilen ve sosyal medya hesaplarından kendilerin ele veren Aslı Enver Hiç aklımda yokken yaşadığım harika şeyler karşısında kendime hep şunu söylerim: Bu benim bir hayalim olabilirmiş ve şu anda gerçek oldu. Başıma gelen güzel şeyleri hayatın bana sürprizleri gibi kabul ediyorum. Bunun mutluluğu bir başka.” sözlerinde bulundu. 


Aslı Enver sevgilisi Murat Boz hakkında konuştu!Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Murat Boz ile aşk yaşadıklarını ilan eden Aslı Enver, sevgilisi Murat Boz ile ilgili konuştu. Aslı Enver ve Murat Boz şu an aşklarının tadını çıkarıyorlar. Murat Boz ile aşk yaşadıklarını geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden paylaştıkları birlikte çekilmiş bir fotoğraf ile açıklayan Aslı Enver bir dergiye röportaj verirken, aşkı ile ilgili bazı ipuçları verdi.

ükrü Özyıldız kimdir, Şükrü Özyıldız, 1988 yılında İzmir‘de doğmuştur. Çocukluğu İzmir’de geçmiştir. Annesi Rum, babası Karadenizli’lidir. 9 yaşında annesini kaybetti. Bir kız kardeşi vardır.

İTÜ Gemi Makineleri Mühendisliği’ni kazanıp İstanbul‘a geldi. Bir sene okuyup yeniden sınava girdi ve Ege Üniversitesi’nde işletme okumaya başladı.

Erasmus öğrenci değişim programı için Portekiz‘e gitti. Küçüklüğünden beri Muay Thai ve Jiu-Jitsu yapıyordu. Orada kafes dövüşlerine katıldı. Kafes dövüşünü daha sonra bıraktığını belirten Şükrü Özyıldız hiperaktifliğini setlerde bastırdığını belirtti.

Yurtdışında bir workshopa katılmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Tiyatro oyunlarında, reklamlarda ve dizilerde rol aldı.

Davul ve perküsyon kullanmakta ustadır.

Şükrü Özyıldız Kimdir 

2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan “Benim Hala Umudum Var” dizisinde başrollerini Gizem Karaca ve Berk Oktay ile paylaşmıştır.

Cool bir stil; tişört, gömlek, deri ceket ve altına da jean giyindiğini söyleyen Şükrü Özyıldız, çekimlerde de kolundan çıkarmadığı bilekliğini çok seviyor. Bir de kemer takmadan ve yazın güneş gözlüğü olmadan dışarı çıkmaz. Ayrıca; deri ceketsiz bir kış geçirmeyeceğini de ifade etmektedir.

2013 yılında ilk sinema filmi “Neva” da başrol oynadı.

Filmleri :
2011 – Derin Sular (Toprak)
2012 – Uçurum (Avukat Tolga)
2013 – Benim Hala Umudum Var (Ozan)
2013 – Neva (sinema filmi)

Murat Boz ve Aslı Enver aşkı hayranlarından tam not aldı!
Aslı Enver: “Hiç aklımda yokken yaşadığım harika şeyler karşısında kendime hep şunu söylerim: Bu benim bir hayalim olabilirmiş ve şu anda gerçek oldu. Başıma gelen güzel şeyleri hayatın bana sürprizleri gibi kabul ediyorum. Bunun mutluluğu bir başka.”diye konuştu. Enver’ in bu sözlerinden Murat Boz ile aşklarının dolu dizgin gittiği anlaşılıyor. 

Son zamanlarn en flaş aşkı haliyle Murat Boz ile Aslı Enver arasında yaşanıyor Yılbaşı O Ses Türkiyeye konuk olan Aslı o günden sonra Murat ile aşk mı yaşıyordu soruları gelmeye başladı.Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan son olarak jüri olarakkarşısımıza çıkan Murat Boz ile kavak Yellerinin güzeli Aslı Enver aşkı resmen başladı Murat Boz’dan akılalmaz hamle geldi.Genç kızların sevgilisi Murat’dan aşk itirafları döküldü Boz,Acun Ilıcalı kanalındaki O Ses Türkiye de jüri üyeliği yapan Murat Boz ile Hadise aşkı var yok derken Aslı Enver ile Aşk kokusu geldi.Aslı Enver’le aşkını ilan eden Murat Boz 14 Şubat’ta güzel oyuncuya balonlu jest yaptı. Boz instagram’da da tek bir kişiyi o da sevgilisini takibe aldı.Çiçeği burnunda çift yeni aşka yelken mi açılıyor açıklamasına kaçamak sorularla geçiştirdiler.

 güzel oyuncu Aslı Enver’le aşkını sosyal medyadan ilan edince olay yarattı. Gözler ise dün ilk kez 14 Şubat’ı kutlayan aşıklardaydı. Murat Boz, instagram’dan paylaştığı kareyle Aslı Enver’e kalpli balonlarla jest yaptığını gözler önüne serdi. Bu fotoğraf, özellikle Boz’un kadın hayranlarını kıskandırdı. 

FİLMLE DOĞAN İLİŞKİ… 

Dün tüm gününü güzel sevgilisiyle bir arada geçiren Murat Boz’dan Aslı Enver’e bir jest daha geldi. İnstagram’da yaklaşık 3 milyon 800 bin takipçisi olan yakışıklı popçu, bugüne kadar kimseyi takibe almamıştı. Murat Boz, dün Aslı Enver’i takip etmeye başlayarak da güzel oyuncunun hayatındaki önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Bu arada Enver ile Murat Boz, birlikte rol aldıkları ve halen vizyonda olan ‘Kardeşim Benim’ filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Son zamanların en flaş aşk haberi geldi O Ses Türkiye de jüri üyeliği yapan Murat Boz ile Hadise aşkı var yok derken Aslı Enver ile Aşk kokusu geldi.KanalD de yayınlanan Kavak Yelleri dizisindeki performansı ile bir anda yıldızı parlayan güzel oyuncu Aslı Enver yakışıklı oyuncu Murat Boz ile aşk yaşıyor Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan söylediği şarkılar ile genç kızların yürekleri hoplatan son olarak tv8 de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Jüri üyeliği yapan Murat Boz ile kardeşim benim filminde Burak Özçivit ile rol alan Aslı Enver ile aşk yaşamaya başladığı iddiaları günden güne artmaya başlarken sosyal medya üzerinden geln o poz herşeyi ortaya çıkardı.Murat Boz, ardından da Aslı Enver, birlikte samimi poz verdikleri fotoğrafı Instagram’dan kalp çizerek paylaştılar.

Kardeşim Benim” filminin Berlin, Amsterdam, Bursa gibi birçok şehirde yapılan özel gösterimleri için birlikte sık sık seyahat eden ve baş başa vakit geçirme fırsatı yakalayan ikilinin bu anlarda yakınlaştığı iddia edilmişti.

Aslı Enver, Birkan Sokullu’yla üç yıllık evliliğini geçtiğimiz 28 Ağustos’ta bitirmişti. “Kardeşim Benim” filminin çekimleri de geçtiğimiz yaz start almıştı.
Film setinde başlayan dostluklarının aşka dönüştüğü konuşulan Murat Boz ve Aslı Enver, aşklarını, Instagram’dan paylaştıkları bir fotoğrafla dosta düşmana duyurdu! Aslı Enver ile Murat Boz’dan ‘Aşığız’ pozu! Oyuncu Aslı Enver ile şarkıcı Murat Boz, samimi bir şekilde poz verdikleri fotoğrafı Instagram’dan paylaştı. INSTAGRAM ÜZERİNDEN KALPLİ POZ Oyuncu Aslı Enver’in, Birkan Sokullu ile üç yıllık evliliğini bitirmesinin ardında, Murat Boz’la yaşadığı aşk olduğu iddia ediliyordu. Aslı Enver-Murat Boz aşkı, bu fotoğrafla kesinleşmiş oldu. MURAT BOZ DA ASLI ENVER DE PAYLAŞTI İkiliden önce Murat Boz, ardından da Aslı Enver, birlikte samimi poz verdikleri fotoğrafı Instagram’dan kalp çizerek paylaştılar.

 Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan son olarak Burak Özçivit ile beraber kardeşim benim filminde rol alan şarkıcı Murat Boz bakın neden isyanlara geldi. Star Tv ekranlarının büyük bir beğeni ile izlenen dizilerinden biri olan Kara Sevda dizisinde Kamel karakterini canlandıran Burak Özçivit ile Kardeşim Benim filmini vizyona taşıyan O Ses Türkiye Jürisi Murat Boz gündeme yaptığı açıklamalar ile geldi. Kendisi hakkında yalan yanlış haberlerde bulunanlara seslenen Murat Boz “Üzerimden propaganda yaptırmam” sözlerinde bulundu.Sosyal medyada yer alan fotoğraflarını kendisinden izinsiz bir şekilde kullanarak yine kendisine ait olmayan sözlerle propaganda yapıldığını söyleyen Murat Boz, konuyla ilgili hukuki süreci başlattığını söyledi.Burak Özçivit’le birlikte başrolünde oynadığı Kardeşim Benim filmiyle oyunculukta da iddialı olduğunu ispatlayan Murat Boz, şimdilerde bir hukuku mücadelesi yürütüyor. Sosyal medyada yer alan fotoğraflarını kendisinden izinsiz bir şekilde kullanarak yine kendisine ait olmayan sözlerle propaganda yapıldığını söyleyen Murat Boz, konuyla ilgili hukuki süreci başlattığını söyledi.

Aslı Enver’in bir süre önce Küçükçekmece Aile Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla açtığı boşanma davası sonuçlandı.

Enver’in “şiddetli geçimsizlik nedeniyle evliliğin temelden sarsıldığı, ayrıca son dönemde karşılıklı fikir uyuşmazlığı yaşadıkları” gerekesiyle açtığı dava, önceki gün karara bağlandı. Duruşmada söz alan Aslı Enver, boşanma konusunda anlaştıklarını ve birbirlerinden herhangi bir tazminat, nafaka ya da mal rejimine dayalı menkul ve gayrimenkul taleplerinin olmadığını belirtti. Avukat tutmayan ve duruşmaya yalnız gelen Sokullu da Enver ile anlaştıklarını ifade etti.,

Sokullu, yaklaşık 70 gün önce çekilen bu fotoğrafı ‘Bahçeye dalan var’ notuyla sayfasında yayınlamıştı.
Mahkeme hakimi son söz olarak taraflara “Boşanmakta kararlı mısınız?” diye sordu. Aslı Enver ve Birkan Sokullu’nun boşanmak istediklerini tekrarlaması üzerine mahkeme anlaşmalı olarak boşanmalarına karar verdi.

Birkan Sokullu eşinin doğum gününde çekilen bu fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşmıştı

İki ünlü oyuncu konuyla ilgili sessiz kalmayı tercih ederken, açıklama Aslı Enver’in avukatı Bahar Varol Tüfekçioğlu’ndan geldi: “Davayı birlikte açtık. Taraflar arasında ortak bir anlaşmazlık yok. Anlaşmalı boşanma, her iki tarafın da ortak verdiği bir karar. Böylesinin kendileri için daha iyi olduğunu düşündüklerinden boşanma kararı aldılar.”

Aslı Enver ile Birkan Sokullu, 2012 yılında Bahçeköy Event Garden’da evlenmiş, düğün sonrası da balayı için Tayland’ın Phuket Adası’na gitmişti.

FOTOMONTAJLARA İNANMAYIN

Yapılanlara çok kızdığını söyleyen Murat Boz, şu sözlerle isyan etti. “Uzun süredir sosyal medyada aleyhimde bir takım propagandalar yapılıyor fotoğraflarım üzerinden. İnternet ortamından benim fotoğraflarımı elde ederek, fotomontaj yapılarak altına bir takım şeyler yazılıyor ve iftira atılıyor. Buradan seven, sevmeyen herkese bu yapılan propagandaya inanmamalarını rica ediyorum. Benimle hiç alakası olmayan, bana ait olmayan sözler fotoğraflarımın altına yazılarak internet ortamında yayılıyor. İtibar etmeyin rica ediyorum. Bu kara propagandayı yapanlar hakkında da hukuksal tüm haklarımı başlattım.”

O Ses Türkiye jürilerinden birisi olan Murat Boz ile Kara Sevda dizisinde rol alan Burak Özçivit’in oynadığı kadın oyuncu olarak Aslı Ünver rol aldığı Kardeşim Benim Nihayet vizyona giriyor.Ekranların sevilen simalarından birisi olan şarkıcı Murat Boz ile Oyuncu Burat Özçivit yeni filmlerinin o muhteşem galası yapıldı.Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştıkları ‘Kardeşim Benim’ filminin galası önceki akşam Kanyon Cinemaximum Sinemaları’nda yapıldı. Gösterim öncesi basın mensuplarının karşısına geçen üçlüden Murat Boz, “Benim için farklı bir deneyim oldu. Filme başlangıç noktamız, Burak’la arkadaşlığımız ve dostluğumuzdur” dedi. 


Kara sevda dizisinde gösterdiği performans ile zirveye çıkan Burak Özçivit Murat Boz ile kamyon kasasında buluştu Ekranların sevilen şarkıcılarından birisi olan son olarak Tv8 de yayınlanan O Ses Türkiye’de Jürilik Yapan Murat Boz Kamyon Kasasında Bakın Ne Yapıyor.Senaryo gereği bir kamyonun kasasında yapılan çekimlerde müzisyenlerle bir araya gelen Boz, settekilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Darbuka çalan şarkıcı, ‘A Be Kaynana’ şarkısını seslendirirken Özçivit de ona eşlik etti.

Birbirleriyle küs olan iki kardeşin, babalarının vasiyeti üzerine barışmalarını konu alan filmin setinde eğlenceli anlar yaşandı. Senaryo gereği bir kamyonun kasasındaki çekimlerde müzisyenlere Murat Boz da katılınca set bir anda eğlenceye boğuldu. Eline darbukayı alan Boz, müzisyenlerle birlikte ‘vur patlasın çal oynasın’ tadında anlara imza attı. Film için ‘A Be Kaynana’ isimli şarkıyı seslendiren Murat Boz’a Burak Özçivit de eşlik etti. Şarkılarıyla milyonları peşinden sürükleyen Murat Boz’un, film için yorumladığı ‘A Be Kaynana’ya bir de klip hazırlandı. Film görüntülerinden derlenen klip, bugün itibariyle televizyonlarda ve internet ortamında yayınlanıyor. ‘Kardeşim Benim’ filminin senaryosu Zafer Külünk’e ait. Yönetmen koltuğunda ise Mert Baykal oturuyor.

 O ses Türkiye’nin yakışıklı jürisi Murat Boz ateşinin yükselmesiyle hastanelik oldu.ünlü popçunun en büyük destekçisi ise Hadise oldu. Ancak Hadise yakın çevresine Murat benim dostum tabii ki onun yanında olacağım dedi. Doktorların ünlü popçu Murat Boz’un sağlık durumu iyi olduğunu açıkladı.

Enfeksiyon kapan Boz, ateşinin yükselmesiyle hastaneye gitti. Burada 2 gece tedavi gören ünlü popçunun en büyük destekçisi ise Hadise oldu.
Hastaneye demir atan şarkıcı, Murat Boz için hastaneye en sevdiği meyve olan yeşil elma götürdü.Hadise, Boz’un en sevdiği filmleri de alıp hastanenin yolunu tuttu. Murat Boz’a en sevdiği şarkıları da söyleyen popçu, çıkan aşk iddialarını böylece yine alevlendirdi. Ancak Hadise, yakın çevresine “Murat benim dostum, tabii ki onun yanında olacağım” dedi. 

Gösterim öncesi kırmızı halıda bir araya gelen film ekibi, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Çekimlerin çok eğlenceli geçtiğini söyleyen Murat Boz, “Setten dönmek istemedik. Benim için çok farklı bir deneyim oldu.Bizim bu filme başlangıç noktamız, Burak (Özçivit)’la arkadaşlığımız ve dostluğumuz oldu” şeklinde konuştu.Özçivit ise, “Filmi izleyince siz de göreceksiniz zaten o sıcaklığı. Herkes kendinden bir şey bulacak, tam bir kardeşlik hikayesi” dedi.Senaryoyu okumadan kabul ettiğini söyleyen Boz, “Burak’ın olduğu işe her zaman ‘Evet’ derim. Burak’la kimyamız tutuyor. Sette anlaşmamamız gerekiyordu, o bizi bayağı zorladı” şeklinde konuştu. Özçivit ise, “Aradaki sıcaklığı izleyenler görecek. Herkes kendinden bir şey bulacak. Tam bir kardeşlik hikayesi anlatıyoruz” açıklamasını yaptı.

Başrollerde geniş hayran kitleleri olan, özellikle televizyonda beğenilen, sevilen yakışıklı genç adamlar ve güzel genç kadınlarsa olmazsa olmaz. Bir de son dönem sinemamızın en başarılı olduğu alanlardan film müzikleri de eklenince, projemizin yolu açık olsun demek için yeterli koşulları sağlıyoruz. Bu formüle çok uyan bir yeni film, ‘Kardeşim Benim’ bugün vizyonda. Burak Özçivit ve Murat Boz’u bir araya getiren film, duyulduğu ilk andan beri merakla bekleniyor. 
Yakışıklı olmalarının yanında, yer aldıkları başarılı projelerle de gözde olan ikiliye, genç kuşağın sevilen isimlerinden Aslı Enver eşlik ediyor. 

Nihayetinde ortaya hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak naif bir film çıkıyor. Özçivit, Boz, Enver ve yönetmen Mert Baykal’la sohbetimden ise aklımda şu notlar kalıyor:

Burak Özçivit ve Murat Boz epey zamandır tanışıyorlar, arkadaşlıkları eskiye dayanıyor.

Aynı zamanda filmin yapımcılarından olan Burak Özçivit, Boz koşulsuzca teklifini kabul ettiği ve “Sen varsan ben de varım” dediği için bu filmi çekmeye karar veriyor. “Murat Boz olmasaydı, bu film olmazdı” diye anlatıyor.

Filme karar verdikten sonra çok hızlı hareket etmek zorunda kalmışlar. Özçivit’in diziye başlaması onları zorlamış. Filmin hazırlık süreci, oyuncu seçimi dahil 10 günde tamamlanmış. Hal böyle olunca, işin zor kısmı genç yönetmen Mert Baykal’a kalmış. 

Burak Özçivit, jön olarak belirlenen oyunculuk kariyerine rağmen bu filmde komediye göz kırpıyor, komedide daha iyi olabileceğini bile söylüyor.

Murat Boz oyunculuğa giderek ısınıyor. Bundan sonra sadece sinema filmleriyle değil, dizilerden gelecek tekliflere de açık olduğu hissediliyor.

Yine de müziğiyle Boz, özleyenler için yeni albümünün yolda olduğunu müjdeliyor. 

Ses Türkiye, birçok ülkede The Voice adı ile yayınlanan ve 10 Ekim 2011’de Türkiye’de Show TV’de yayınlanmaya başlanan, 2012–2013 sezonu için Star TV ile anlaşan ve 2013–2014 sezonunda Acun Ilıcalı’nın satın aldığı tv8 kanalında yayın hayatına devam eden yapımcılığını Acun Medya’nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, şarkı yarışması programıdır.

Kör Seçmeler: Yarışmanın birinci turudur. Jüri üyeleri adayları sahneye arkası dönük bir şekilde dinler. Eğer adayın sesini beğenirse butona basar ve bulunduğu koltuk sahneye doğru döner. Şarkı bittikten 3 saniye sonrasına kadar tüm jüriler butona basabilir. Eğer bir yarışmacıyı birden fazla jüri beğenip butona basarsa bu kez yarışmacı ekibine katılmak istediği jüri üyesini seçer ve seçtiği jürinin ekibine katılır. Her jüri üyesinin belirli bir kontenjanı vardır ve seneye göre değişir. 3. sezonda her jürinin 32, 4. sezonda 53 ve 5. sezonda 65-70 ses vardı.
İkinci Tur: Yarışmanın ikinci turudur. Bu tur ilk 4 sezonda bulunmamaktadır. İlk defa 5. sezonda bu formata eklenmiştir.
Grup Turu: Her takımdaki yarışmacılar 5-6 kişilik gruplar oluştururlar ve Kör Seçmeler’deki performanslarını kamera arkasında koçlarının önünde bir kez daha sunuyorlar. Grup birincisi doğrudan düello turuna çıkmaktadır. İkinci ve üçüncüler İkinci Şans Eşleşmesi’ne katılırken geri kalanlar doğrudan elenmiştir.
İkinci Şans Eşleşmesi: Her gruptan iki kişi birebir düello yaparak farklı şarkılar söylediler. Sonucunda koç düellolara kimleri çıkaracağını karar verir. İki kişiden biri üst tura çıkar diğeri elenir.
Düello: İlk 4 sezonun ikinci; 5. sezonun üçüncü turudur. Her bir jüri üyesi ekibindeki yarışmacıları ikişerli veya üçerli eşleştirerek sahnede yarıştırır. Yarışmacılar aynı şarkıyı söyleyerek birbirleriyle düet yaparlar. Sonucunda koç yarışmaya kiminle devam edeceğini seçer. Kazanan üst tura geçer.
Transfer: İlk 2 sezonda bulunmamaktadır. İlk defa 3. sezonda formata girdi. Düellolarda elenenler belirlendikten sonra elendiği takımın koçu dışındaki diğer 3 koça yarışmacıyı kendi takımına almak isteyip istemediği sorulur. Kör Seçmeler turunda olduğu gibi jüriler butonlara basarlar ve eğer bir yarışmacıyı birden fazla jüri isterse seçim yarışmacıya bırakılır. Seçilen yarışmacılar ise yarışmanın üst turuna geçmeye hak kazanır.
Birebir: İlk 4 sezonun üçüncü turudur. 5. sezonda kaldırılmıştır. Üçüncü turdan itibaren yarışmacılar şarkıyı tek başına söyler. Yine ikişerli veya üçerli eşleşerek biri bir üst tura geçer. Yalnızca 4. sezonda bu turda transfer bulunmaktadır.
Çapraz Eşleşmeler: Bu tur ilk 3 sezonda bulunmamaktadır. İlk defa 4. sezonda bu formata eklenmiştir. Bu turda yarışmacılar farklı ekiplerdeki yarışmacılarla ikişerli ya da üçerli eşleşerek sırayla farklı şarkılar söylemektedirler. Bu turda seçimi stüdyodaki 450 seyirci ellerindeki butonlarla belirler. Sesi beğenenler 1’e beğenmeyenler 2’ye basar. Seyircilerin istedikleri kadar sesi beğenme hakları vardır. En yüksek yüzdesi olan yarışmacı Canlı Yayınlar’da yarışmaya hak kazanır.
Canlı Yayınlar: Önceki turların tersine banttan yayınlanmayan oylamanın SMS ile yapıldığı (5. sezondan itibaren hem SMS hem de TV8 Yan Ekran Uygulaması kullanılabilir.) final turlarıdır.
Çeyrek Final: Bu turda kalan 16 yarışmacı 4’erli şekilde ayrılarak performanslarını sergiler. Her performanstan sonra 2 dakikalık SMS oylaması sonucu her 4 gruptan sonuncu olan 1 kişi toplamda 4 kişi yarışmaya veda eder. Çeyrek Final’in 2. aşamasında kalan 12 yarışmacı 3’erli şekilde ayrılır ve yine her gruptan 1 kişi elenerek Yarı Final’de yarışacak 8 kişi belirlenir.
Yarı Final: Bu turda ise kalan 8 yarışmacı 4’erli şekilde ayrılarak performanslarını sergiler. Her performanstan sonra 2 dakikalık SMS oylaması sonucu her 2 gruptan sonuncu olan 1 kişi toplamda 2 kişi yarışmaya veda eder. Yarı Final’in 2. aşamasında kalan 6 yarışmacı 3’erli şekilde ayrılır ve yine her gruptan 1 kişi elenerek Final’de yarışacak 4 kişi belirlenir.
Final: Bu turda ise 4 yarışmacı 2’şer tane şarkı söyler. Yapılan SMS oylaması ile önce 4. öğrenilir. Ondan sonra kalan 3 yarışmacı eski performanslarından birini seslendirir ve üçüncü belirlenir. Son olarak kalan 2 yarışmacı eski performanslarından bir tane daha seslendirir ve SMS oylamasında Türkiye’nin O Ses’i ortaya çıkar.

Kardeşim Benim

Sakin ve gizemli bir karaktere sahip olan Hakan, 30 yaşında alternatif müzik yapan ünlü bir sanatçıdır. Magazinden uzak bir hayat sürmeye çalışsa da kardeşi Ozan ile olan küslükleri magazinin ilgisini çeker. Ozan ise 28 yaşında ünlü bir pop yıldızıdır. Abisinin aksine neşeli, esprili, konuşkan ve sosyal biridir. Araları yıllardır düzelmeyen iki kardeş uzun zamandır bir araya gelmemiş, hatta babalarının hastalığında dahi farklı zamanlarda ziyaretine gitmişlerdir. Bu soğukluğun nedeni ise çocukluk yıllarına kadar uzanmaktadır. 

Annelerini küçük yaşta kaybeden iki kardeşin babaları Erkan düğün şarkılığı ile geçimini sağlamaktadır. Üçü kasaba kasaba düğünlerde dolaşmış, küçüklüklerini resmen göçebe bir şekilde sürdürmüşlerdir. 

Bu dönemde babası küçük kardeş Ozan’ın tüm sorumluluğunu, abisi Hakan a devreder. Abi Hakan bu yüzden erken olgunlaşır. Ozan ise Hakan’ın içinde kalan çocukluğu doya doya yaşamıştır. Bu ikili durum abi kardeş ilişkisini zamanla zedeler…

Filmin yönetmenliğini Mert Baykal yaparken oyuncu kadrosunda Burak Özçivit , Murat Boz , Aslı Enver , Burak Satıbol, Gözde Mutluer, Nazan Kesal, Ferdi Sancar gibi isimler rol alıyor.

Televizyonların sınavı
Bir seyirci olarak sinemada kendimce bir formülden söz ederken, televizyon ekranındaki kafa karışıklığını öylece seyrediyorum. Milyon dolarların konuşulduğu, önemli bir ihracat kalemi olmaya başlayan televizyon dizileriyle ilgili sadece ben değil, işin bizzat tarafları da açıklama getiremiyor. 
Piyasaya büyük bütçelerle, en popüler oyuncularla ve etkili tanıtımlarla, iddialı giriş yapan diziler, bir türlü beklenen karşılığı görmüyor. Basit bir hikaye etrafında dönen, hatta artık dönemediği için aynı yerde sayan, esas kız ve oğlana dayanan, daha düşük bütçeli diziler ise yoluna devam edebiliyor. Öyle ki, şimdilerde dizi yapmayı düşünüyorsanız, ilk bölüm stresini atlatmak için kendinizi psikolojik olarak hazırlamanızda fayda var. Maalesef, eğer ilk bölümle reyting sıralamasında ilk üçe giremezseniz, bir daha kendinizi toparlamanız zor. Yine de gün doğmadan neler doğar diyelim, sırf bu yüzden kaliteli yapımlardan vazgeçilmemesini umalım. 

YURTDIŞINDA DA GALA YAPILACAK

Burak Özçivit, yurtdışındaki sinemaseverlere bir de müjde verdi: “Kardeşim Benim ile Amsterdam, Berlin ve Bakü’ye gidip oradaki hayranlarımızla da buluşacağız.”Galaya katılanlar arasında Demet Akbağ, Fahriye Evcen, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Erkan Kolçak Köstendil, Büşra Pekin, Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay, Mustafa Ceceli ve Sinem Ceceli, Kemal Uçar, Irmak Ünal ve Gökhan Keser gibi birçok ünlü isim vardı.Salonu dolduran davetliler, filmi izledikten sonra dakikalarca alkışladı. Murat Boz’un “A Be Kaynana” şarkısını seslendirdiği sahnede ise herkes şarkıcının performansına hep bir ağızdan eşlik etti. Gecenin en ilginç kıyafeti Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde Gölge Hatun karakterine hayat veren Sasha Perera’nınkiydi.Tuğba Coşkun galaya, kırmızı bir kıyafet ile katıldı.  

Son zamanların en büyük aşklarından birisi yaşayan çifti olarak bilinen hatta yapılan oylamada 1. olan çift Burak Özçivit Fahriye Evcen 2016 yılbaşını yurtdışında geçirdi.Fakat bu mutlu günleri hayranlarının baskını ile kabusa döndü.Oteli basan sevenleri polis zoruyla çıktılar.Artan kalabalık karşısında tedirgin olan otel çalışanları polisi çağırırken, otelin önüne barikat kuran polis gitmemekte direten birkaç kişiyi gözaltına aldı.Son olarak Kara Sevda dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit sevgilisi Fahriye Evcen ile ne zaman evleniyor merakla bekleniyor.

Yılbaşını Avusturya’nın başkenti Viyana’da karşılayan Burak Özçivit ve sevgilisi Fahriye Evcen’in kaldıkları oteli tespit eden hayranları otele baskın düzenledi. Artan kalabalık karşısında tedirgin olan otel çalışanları polisi çağırırken, otelin önüne barikat kuran polis gitmemekte direten birkaç kişiyi gözaltına aldı.

Sözcü’de yer alan habere göre, Viyana’ya gelen ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Instagram hesaplarından fotoğraf paylaşınca olanlar oldu. Fotoğrafın arka planından yerlerini tespit eden Avusturya’lı hayranları kaldıkları hotele akın etti. Viyana’da Stephansplatz Meydanı’nda kaldıkları hotelin önünde ikiliyi görmek için beklemeye başladılar. 

Yılın ilk günü Viyana sokaklarını dolaşan Burak ve Fahriye otele döndüklerinde büyük bir sürprizle karşılaştı. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in kaldığı hotelin önünde toplanan kalabalık çiftin otele girmelerini engellemeye çalıştı. Otelin güvenliği eşliğinde otele kendilerini zor atan ikili burada da bekleyen hayranlarını karşılarında buldular. Odalarına zor çıkan ikili uçak saatlerini beklemeye başladı.

Gittikçe artan kalabalık karşısında paniğe kapılan otel görevlileri polisten yardım istemek zorunda kaldı. 10'dan fazla polis arabası ve ambulans otelin çevresini kuşatıp barikat kurdular. Otelin önünden ayrılmak istemeyen ikilinin hayranlarına müdahale eden polisler bazılarını gözaltına almak zorunda kaldı.

Kalabalığın azalmaması üzerine polisler ünlü oyuncular Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in otelin arka kapısından çıkararak polis arabasıyla havalimanına götürdüler. Burak ve Fahriye’ye Viyana polisi uçağa binene kadar eşlik ettiler.

 Son dönemlerin en çok begenilen çiftlerinin başında gelen hatta seçim ile zirvede bulunan kara sevda oyuncusu burak özçivit ile fahriye evcen çifti evlenecekler mi yoksa o avm de aile buluşması gerçekleşti.Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, sonunda ailelerini de tanıştırdı. İki aile, geçtiğimiz gün bir AVM’nin sinema katında, Özçivit tarafından kapatılan salonda buluşup film izledi.ikili sonunda nikah masasına oturacağı açıklandı.Tanışma faslını sinema salonunda yaşayan aileler, iki ünlü oyuncunun evlilik planlarıyla ilgili bir açıklama yapmaya yanaşmadı. 

Başrollerini paylaştıkları “Çalıkuşu” dizisinin setinde yakınlaşan, rol arkadaşlıkları dizinin final yapmasının ardından aşka dönüşen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, evlilik yolunda ilerliyor.Yaklaşık 1,5 yıldır birlikte olan çift, sonunda ailelerini de tanıştırdı. Evcen ile Özçivit aileleri, geçtiğimiz gün Akasya AVM’nin sinema katındaydı. İki aile, Burak Özçivit’in 15 Ocak’ta vizyona girecek olan “Kardeşim Benim” filmini, ünlü oyuncu tarafından kapatılan salonda baş başa izledi.Bu özel gösterim için Fahriye Evcen’in anne, baba ve üç kız kardeşinin Almanya’dan geldiği öğrenildi. Özçivit de salona annesi, babası, kız kardeşi ve eniştesiyle girdi. Tanışma faslını sinema salonunda yaşayan aileler, iki ünlü oyuncunun evlilik planlarıyla ilgili bir açıklama yapmaya yanaşmadı. 

Kara sevda dizisinde gösterdiği performans ile zirveye çıkan Burak Özçivit Murat Boz ile kamyon kasasında buluştu Ekranların sevilen şarkıcılarından birisi olan son olarak Tv8 de yayınlanan O Ses Türkiye’de Jürilik Yapan Murat Boz Kamyon Kasasında Bakın Ne Yapıyor.Senaryo gereği bir kamyonun kasasında yapılan çekimlerde müzisyenlerle bir araya gelen Boz, settekilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Darbuka çalan şarkıcı, ‘A Be Kaynana’ şarkısını seslendirirken Özçivit de ona eşlik etti.

Birbirleriyle küs olan iki kardeşin, babalarının vasiyeti üzerine barışmalarını konu alan filmin setinde eğlenceli anlar yaşandı. Senaryo gereği bir kamyonun kasasındaki çekimlerde müzisyenlere Murat Boz da katılınca set bir anda eğlenceye boğuldu. Eline darbukayı alan Boz, müzisyenlerle birlikte ‘vur patlasın çal oynasın’ tadında anlara imza attı. Film için ‘A Be Kaynana’ isimli şarkıyı seslendiren Murat Boz’a Burak Özçivit de eşlik etti. Şarkılarıyla milyonları peşinden sürükleyen Murat Boz’un, film için yorumladığı ‘A Be Kaynana’ya bir de klip hazırlandı. Film görüntülerinden derlenen klip, bugün itibariyle televizyonlarda ve internet ortamında yayınlanıyor. ‘Kardeşim Benim’ filminin senaryosu Zafer Külünk’e ait. Yönetmen koltuğunda ise Mert Baykal oturuyor.

 O ses Türkiye’nin yakışıklı jürisi Murat Boz ateşinin yükselmesiyle hastanelik oldu.ünlü popçunun en büyük destekçisi ise Hadise oldu. Ancak Hadise yakın çevresine Murat benim dostum tabii ki onun yanında olacağım dedi. Doktorların ünlü popçu Murat Boz’un sağlık durumu iyi olduğunu açıkladı.

Enfeksiyon kapan Boz, ateşinin yükselmesiyle hastaneye gitti. Burada 2 gece tedavi gören ünlü popçunun en büyük destekçisi ise Hadise oldu.
Hastaneye demir atan şarkıcı, Murat Boz için hastaneye en sevdiği meyve olan yeşil elma götürdü.Hadise, Boz’un en sevdiği filmleri de alıp hastanenin yolunu tuttu. Murat Boz’a en sevdiği şarkıları da söyleyen popçu, çıkan aşk iddialarını böylece yine alevlendirdi. Ancak Hadise, yakın çevresine “Murat benim dostum, tabii ki onun yanında olacağım” dedi. 

MURAT BOZ KİMDİR?

Murat Boz 7 Mart 1980), Türk şarkıcı ve söz yazarı. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşti. 1999’da İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni kazandı, bu okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde eğitimine devam etti. Aynı yıllarda başta Tarkan olmak üzere birçok şarkıcıya vokalistlik yaptı.Boz, solo kariyerine 2006 yılında çıkardığı “Aşkı Bulamam Ben” single’ı ile adım attı. Bir sonraki yıl ilk stüdyo albümü Maximum’u satışa sundu ve farklı müzik ödülleri kazandı. 2008’de ilk EP çalışması olan Uçurum ile dinleyicisinin karşısına çıktı ve bu EP’de yer alan aynı adlı şarkısı Türkiye resmî listesinde beş numaraya kadar yükseldi. 

2009 başında ikinci stüdyo albümü Şans’ı yayımladı. Albümdeki “Para Yok”, “Özledim”, “Her Şeyi Yak”, “Sallana Sallana”, “Gümbür Gümbür” ve “Buralardan Giderim” şarkılarına klip çekti. 2010’da “Hayat Sana Güzel” single’ını satışa sunduktan sonra, Mayıs 2011’de üçüncü stüdyo albümü Aşklarım Büyük Benden’i yayımladı. Albümdeki “Geri Dönüş Olsa” ve “Kalamam Arkadaş” şarkıları Türkiye’de bir numaraya yerleşti. Şarkıcı, 2013 yılında “Vazgeçmem” single’ını tanıttı. Kasım 2014’te, Büşra Pekin ile başrollerini paylaştığı Hadi İnşallah vizyona girdi.Piyano, keman, davul ve ney çalabilen Murat Boz, müzikal kariyerinin yanı sıra çeşitli firmaların reklam yüzüdür ve bu firmaların reklam filminde rol almıştır. O Ses Türkiye programının 2011-14 yılları arasında yayınlanan ilk üç sezonunun dört jüri üyesinden biridir ve ilk sezonun kazanan jüri üyesidir. Ödülleri arasında üç Altın Kelebek Ödülü ve iki Kral Müzik Ödülü bulunmaktadır. Tekrardan O Ses Türkiye programında jürilik yapmaya başlamıştır.

Aslı Enver Kimdir

slı Enver kimdir, Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde Londra‘da ailesinin ikinci çocuğu olarak doğmuştur. Bir abisi bir kız kardeşi vardır. Tekstilci Babası bir Kıbrıs Türk’üdür. Annesi Dilek hanım eğitim için Türkiye’den Londra’ya gittiğinde babasıyla orada tanışıp evlenmiş. İlkokulu Londra’da okudu. Aslı Enver 1996 yılına kadar 12 yaşındayken ailesiyle birlikte Londra’dan İstanbul‘a taşınmıştır.

Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi‘nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

2003 yılında “Hayat Bilgisi” adlı dizide oynadı, 2007 yılında Kanal D’de yayınlanmaya başlayan “Kavak Yelleri” adlı gençlik dizisinde başrol Mine Ergun karakterini canlandırdı. 2012 yılında yine baş rolde “Suskunlar” dizisinde oynadı. 2013 yılında da “Kayıp” dizisinde ve “Tamam Mıyız?” sinema filminde oynadı.

Aslı Enver, oynadığı sinema ve dizilerden başka; Yapı Kredi, maviyesil, Lescon ve Molped reklamlarında rol almıştır.

Aslı Enver, 13 Temmuz 2012 tarihinde oyuncu Birkan Sokullu ile evlendi.

Tiyatro Oyunları :
Evcilik Oyunu, Pera Tiyatrosu
Yangın Yerinde Orkideler, Pera Tiyatrosu
Eski Fotoğraflar, Haliç Üniversitesi

Filmleri :
2002 – Ayna (Kısa Film)
2002 – Uzay Sitcomu
2003 – Hayat Bilgisi
2007 – 2011 – Kavak Yelleri
2012 – Suskunlar
2013 – Kayıp
2013 – Tamam Mıyız? (Sinema Filmi)

Olay Şöyle #1 Videosunu İzle
YORUMLAR

Bağlantılar: Eğitim Magazin Türkiye Reklam Oyun TV Sinema Özel

Çok Okunan Haberler

Yandex.Metrica 2651