SON DAKİKA

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Şartları

 • 2019 Haberclick.com tüm hakları saklıdır.
 • Haberclick.com, gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder.
 • Haberclick.com sizin özel isteğiniz olmadığı sürece elde edilen kişisel bilgileri, sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz veya paylaşmaz.
 • Haberclick.com, kullanıcılarına kolaylık olması için üçüncü kişilerin web sitelerine link vermekte, erişim sağlamakta olup, bu durum söz konusu üçüncü kişilerin web sitelerinin muhtevasının Haberclick.com tarafından onaylandığı anlamına gelmemektedir. Yine üçüncü kişilerin siteye verdikleri linklerin web içeriklerinin, reklamların doğruluğu ve güvenilirliği Haberclick.com tarafından onaylandığı anlamı çıkarılmamalıdır.
 • Haber, metin, yazı, makale, fotoğraf, röportaj, görüntü, resim, ses klipi, yazılım programı, bilgisayar kodu, toplu halde, bu web sitesi içeriğinin tüm telif hakları Haberclick.com’a aittir.
 • Haberclick.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerin telif hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunmaktadır. Haberclick.com tarafından açık ve yazılı bir izin olmaksızın bu web sitesinde yapılan herhangi bir kullanım, çoğaltma, değiştirme, çevirme, yayma, tahrifat, kamuya gösterim, sergileme, web sitesine yükleme, internette yayınlama, iletim ve dağıtım veya diğer şekillerde web sitesini veya onun herhangi bir içeriğini bir bütün olarak veya kısmi bir şekilde kullanmak ve ondan yararlanmak yasaklanmıştır. Haberclick.com, bu paragrafta sayılanlar ile sınırlı olmamak kaydıyla; haber, foto-galeri, kısa yazı, köşe yazısı, fotoğraf, görüntü, resim, ses klipi, yazılım programı, bilgisayar kodu, toplu halde, bu web sitesi içeriği ve benzeri unsurlar üzerinde telif haklarını saklı tutmuştur. Belirtilen unsurlar, kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kullanılamaz.
 • Uygulanacak mer’i hukuka bağlı olarak, ihmal de dâhil olmaz üzere, ancak bununla sınırlanmamak kaydıyla, hiç bir şart ve koşul altında, Haberclick.com yöneticileri veya çalışanları; meydana gelebilecek hiç bir zarar ve kayıptan, ticari iş kaybından, veri ve kar kaybından veya bu akdin ihlal ve ihmalinden meydana gelip gelmediğine bakılmaksızın her türlü rastlantısal, özel, doğrudan veya dolaylı zarar ve ziyandan veya haksız fiilden sorumlu tutulamazlar. Haberclick.com, bu paragrafta zikredilen kayıp ve zararların meydana geleceğini veya gelebilecek olma ihtimalini bilmesi veya bilmesinin gerekmesi veya bilebilecek olması halinde dahi sorumlu tutulamayacaktır.
 • Haberclick.com, kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir. Aynı şekilde, web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, aksaklıklar kusur ve bozuklukların düzeltileceği, web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir. Kullanım Şartlarındaki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye niteliğinde değildir. Haberclick.com sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir.
 • Haberclick.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
 • Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberclick.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir.
 • Haberclick.com sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberclick.com . However, sometimes the Haberclick.com uses third parties to process your information. Haberclick.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberclick.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberclick.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberclick.com and its services. When you use Haberclick.com online services, we use cookies and collect IP addresses.

 

Web Tasarım