SON DAKİKA

23 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 23 Kasım'da aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

23 Kasım 2021 11:40
1 KOÇ BURCU 21 Mart - 20 Nisan:

Ay yengeç burcunda ilelerken ev ve aileyle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gün olabilir. Mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Geçmişe ait konular ve anılar gündeminize gelebilir.

KOÇ BURCU 21 Mart - 20 Nisan: Ay yengeç burcunda ilelerken ev ve aileyle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gün olabilir. Mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Geçmişe ait konular ve anılar gündeminize gelebilir.

2 BOĞA BURCU 21 Nisan - 21 Mayıs:

Kendinizi ifade etmek bugün daha rahat olabilir, başkalarını daha kolay ikna edebilir, tatlı ve yumuşak sözlerinizle, konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişim ve etkileşimin güçlü olduğu bir gündesiniz.

BOĞA BURCU 21 Nisan - 21 Mayıs: Kendinizi ifade etmek bugün daha rahat olabilir, başkalarını daha kolay ikna edebilir, tatlı ve yumuşak sözlerinizle, konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişim ve etkileşimin güçlü olduğu bir gündesiniz.

3 İKİZLER BURCU 22 Mayıs - 21 Haziran:

Yeteneklerinizle ve sahip olduklarınızla kendinize olan güveni arttırabileceğiniz bir gün olabilir. Ailenizle ilgili konular size kendi değerinizi hatırlatabilir. Keyif ve konfor alanınızı genişletebileceğiniz bir gün olabilir, iştah, yemek ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU 22 Mayıs - 21 Haziran: Yeteneklerinizle ve sahip olduklarınızla kendinize olan güveni arttırabileceğiniz bir gün olabilir. Ailenizle ilgili konular size kendi değerinizi hatırlatabilir. Keyif ve konfor alanınızı genişletebileceğiniz bir gün olabilir, iştah, yemek ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.

4 YENGEÇ BURCU 22 Haziran - 22 Temmuz:

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinize daha da odaklandığınız bir gün sizi bekliyor. Görünümünüz ve duruşunuzla dikkat çekebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 22 Haziran - 22 Temmuz: Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinize daha da odaklandığınız bir gün sizi bekliyor. Görünümünüz ve duruşunuzla dikkat çekebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.

5 ASLAN BURCU 23 Temmuz - 23 Ağustos: 

Kendinizi hayatın, olayların akışı içinde hissederken, bazı durumları kabullenmemiz, hayatınızı oluruna bırakmanız daha çok rahat ve kolay olabilir. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.

ASLAN BURCU 23 Temmuz - 23 Ağustos: Kendinizi hayatın, olayların akışı içinde hissederken, bazı durumları kabullenmemiz, hayatınızı oluruna bırakmanız daha çok rahat ve kolay olabilir. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.

6 BAŞAK BURCU 24 Ağustos - 22 Eylül:

Kendinizi ifade etmek bugün daha rahat olabilir, başkalarını daha kolay ikna edebilir, tatlı ve yumuşak sözlerinizle, konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişim ve etkileşimin güçlü olduğu bir gündesiniz.

BAŞAK BURCU 24 Ağustos - 22 Eylül: Kendinizi ifade etmek bugün daha rahat olabilir, başkalarını daha kolay ikna edebilir, tatlı ve yumuşak sözlerinizle, konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişim ve etkileşimin güçlü olduğu bir gündesiniz.

7 TERAZİ BURCU 23 Eylül - 23 Ekim:

Bugün hedefleriniz doğrultusunda çok daha kararlı olabilirsiniz. Plan düzen ve organizasyon gerektiren iş ve konuları bugün kolayca halledebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ve hassasiyetinizle dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz.

TERAZİ BURCU 23 Eylül - 23 Ekim: Bugün hedefleriniz doğrultusunda çok daha kararlı olabilirsiniz. Plan düzen ve organizasyon gerektiren iş ve konuları bugün kolayca halledebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ve hassasiyetinizle dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz.

8 AKREP BURCU 24 Ekim - 22 Kasım:

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak iyi gelebilir. Uzaklardan haberler gündeme gelebilir. Yurt dışı, uluslararası bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.

AKREP BURCU 24 Ekim - 22 Kasım: Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak iyi gelebilir. Uzaklardan haberler gündeme gelebilir. Yurt dışı, uluslararası bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.

9 YAY BURCU 23 Kasım - 21 Aralık:

Ortak maddi konular ve paylaşımlara ilişkin bir gündeminiz olabilir. Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir günde olabilirsiniz, ufak detaylarda derinlik arayabilirsiniz. Merak ve sorgulama duygularınız güçlü olabilir.

YAY BURCU 23 Kasım - 21 Aralık: Ortak maddi konular ve paylaşımlara ilişkin bir gündeminiz olabilir. Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir günde olabilirsiniz, ufak detaylarda derinlik arayabilirsiniz. Merak ve sorgulama duygularınız güçlü olabilir.

10 OĞLAK BURCU 22 Aralık - 20 Ocak:

Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir gün, yanınızda yakın olduğunuz kişiyi arayabilirsiniz. İkili ilişkilerde hassasiyetler gündeme gelebilir. Evliliğinizde veya birlikteliğinizde uyum, denge ve eşitlik her zamankinden önemli olabilir.

OĞLAK BURCU 22 Aralık - 20 Ocak: Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir gün, yanınızda yakın olduğunuz kişiyi arayabilirsiniz. İkili ilişkilerde hassasiyetler gündeme gelebilir. Evliliğinizde veya birlikteliğinizde uyum, denge ve eşitlik her zamankinden önemli olabilir.

11 KOVA BURCU 21 Ocak - 18 Şubat:

Temizlik işleri, gündelik uğraşlar, detay, hesap, incelik gerektiren konular gündemize gelirken siz de mükemmeliyetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Kaygı ve kuruntulardan uzak durmalı, gereksiz ayrıntıları dert edinmemelisiniz.

KOVA BURCU 21 Ocak - 18 Şubat: Temizlik işleri, gündelik uğraşlar, detay, hesap, incelik gerektiren konular gündemize gelirken siz de mükemmeliyetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Kaygı ve kuruntulardan uzak durmalı, gereksiz ayrıntıları dert edinmemelisiniz.

12 BALIK BURCU 19 Şubat - 20 Mart: 

Sevdikleriniz, aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Kişisel uğraş ve hobilerinizin, bireysel aktivitelerin sizi mutlu edeceği bir gün olabilir.

BALIK BURCU 19 Şubat - 20 Mart: Sevdikleriniz, aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Kişisel uğraş ve hobilerinizin, bireysel aktivitelerin sizi mutlu edeceği bir gün olabilir.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım