SON DAKİKA

25 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 25 Aralık'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

25 Aralık 2021 23:47
1 KOÇ BURCU 21 Mart - 20 Nisan: 

İş konusunda çok fazla fikir ürettiğini fark edebilirsin. Bunların hepsini uygulamaya çalışmak senin için yorucu olabilir. Yanındaki insanlarla birlikte hareket etmek senin için daha iyi olabilir. Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye devam etmelisin.

KOÇ BURCU 21 Mart - 20 Nisan: İş konusunda çok fazla fikir ürettiğini fark edebilirsin. Bunların hepsini uygulamaya çalışmak senin için yorucu olabilir. Yanındaki insanlarla birlikte hareket etmek senin için daha iyi olabilir. Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye devam etmelisin.

2 BOĞA BURCU 21 Nisan - 21 Mayıs: 

Karşılaştığın sorunların seni engellemesine izin vermemelisin. planladığın ilerlemeyi gerçekleştirmek için ısrarcı olmak senin için yararlı olacak. Yanındaki insanlardan destek istemek istediğin gelişmeleri gerçekleştirmene yardımcın olacak.

BOĞA BURCU 21 Nisan - 21 Mayıs: Karşılaştığın sorunların seni engellemesine izin vermemelisin. planladığın ilerlemeyi gerçekleştirmek için ısrarcı olmak senin için yararlı olacak. Yanındaki insanlardan destek istemek istediğin gelişmeleri gerçekleştirmene yardımcın olacak.

3 İKİZLER BURCU 22 Mayıs - 21 Haziran: 

Bugün kendini çoğu şey için hevessiz hissedebilirsin. Bu durumu değiştirmek için arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek yararlı olabilir. Onların yardımıyla hayatındaki gelişmeler hakkında harekete geçmek daha kolay olacak.

İKİZLER BURCU 22 Mayıs - 21 Haziran: Bugün kendini çoğu şey için hevessiz hissedebilirsin. Bu durumu değiştirmek için arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek yararlı olabilir. Onların yardımıyla hayatındaki gelişmeler hakkında harekete geçmek daha kolay olacak.

4 YENGEÇ BURCU 22 Haziran - 22 Temmuz: 


Üzerinde aşırı yük hissedebilirsin. Yapman gereken işleri ertelememek bu yükün azalmasına yardımcı olacak. Yanındaki insanların sana yardımcı olacak. Yanındaki insanların sana yardımcı olması gününü daha rahat geçmesini sağlayabilir.

YENGEÇ BURCU 22 Haziran - 22 Temmuz: Üzerinde aşırı yük hissedebilirsin. Yapman gereken işleri ertelememek bu yükün azalmasına yardımcı olacak. Yanındaki insanların sana yardımcı olacak. Yanındaki insanların sana yardımcı olması gününü daha rahat geçmesini sağlayabilir.

5 ASLAN BURCU 23 Temmuz - 23 Ağustos: 

İş konusunda yeni bir düzen belirleyebilirsin. Senin için daha verimli olacak bir sistem için uğraşmak önemli olacak.Yanındaki insanları sana yardımcı olması için yönlendirmek hedeflerine daha kolay ulaşmanı sağlayacak.

ASLAN BURCU 23 Temmuz - 23 Ağustos: İş konusunda yeni bir düzen belirleyebilirsin. Senin için daha verimli olacak bir sistem için uğraşmak önemli olacak.Yanındaki insanları sana yardımcı olması için yönlendirmek hedeflerine daha kolay ulaşmanı sağlayacak.

6 BAŞAK BURCU 24 Ağustos - 22 Eylül: 

Uzun zamandır görüşmediğin bir aile dostunun ziyareti seni sevindirecek. Onunla geçireceğin zaman seni daha bir mutlu edecek. Hasret giderip geçmiş zamanlar hakkında konuşmak kendini daha iyi hissetmek için yardımcı olabilir.

BAŞAK BURCU 24 Ağustos - 22 Eylül: Uzun zamandır görüşmediğin bir aile dostunun ziyareti seni sevindirecek. Onunla geçireceğin zaman seni daha bir mutlu edecek. Hasret giderip geçmiş zamanlar hakkında konuşmak kendini daha iyi hissetmek için yardımcı olabilir.

7 TERAZİ BURCU 23 Eylül - 23 Ekim: 

Aile ile ilgili sorunlar gün boyunca seni meşgul tutabilir. Sorunları çözmek için yapıcı bir tavır takınmak daha iyi olacak. İnsanların ortak bir yararda buluşmasını sağlamak senin için önemli olacak.

TERAZİ BURCU 23 Eylül - 23 Ekim: Aile ile ilgili sorunlar gün boyunca seni meşgul tutabilir. Sorunları çözmek için yapıcı bir tavır takınmak daha iyi olacak. İnsanların ortak bir yararda buluşmasını sağlamak senin için önemli olacak.

8 AKREP BURCU 24 Ekim - 22 Kasım: 


Sabırsız davranışlardan kaçınmalısın. İşlerine kararlılıkla devam edip planladığın gibi hareket etmek bir şekilde hedeflerine varmanı sağlayacak. Zor olsada istikrarı devam ettirmek senin için önemli olacak.

AKREP BURCU 24 Ekim - 22 Kasım: Sabırsız davranışlardan kaçınmalısın. İşlerine kararlılıkla devam edip planladığın gibi hareket etmek bir şekilde hedeflerine varmanı sağlayacak. Zor olsada istikrarı devam ettirmek senin için önemli olacak.

9 YAY BURCU 23 Kasım - 21 Aralık: 

Bugün biraz inatçı olduğunu görebilirsin. Başladığın işlerde ilerlemek için doğru bildiğinden şaşmamak önemli olacak. Bunu sağlamak için de inatçı olmak işine yarayabilir. Bu sayede kendini işine adamak daha kolay olacak.

YAY BURCU 23 Kasım - 21 Aralık: Bugün biraz inatçı olduğunu görebilirsin. Başladığın işlerde ilerlemek için doğru bildiğinden şaşmamak önemli olacak. Bunu sağlamak için de inatçı olmak işine yarayabilir. Bu sayede kendini işine adamak daha kolay olacak.

10 OĞLAK BURCU 22 Aralık - 20 Ocak: 

Başkaları tarafından yönlendirilmemek senin için önemli olacak. Duygularını herkesle paylaşmamak senin için önemli olacak. Güvendiğin insanların yanında olması sana daha çok güç verebilir. Yanındaki insanları buna göre seçmekte fayda var.

OĞLAK BURCU 22 Aralık - 20 Ocak: Başkaları tarafından yönlendirilmemek senin için önemli olacak. Duygularını herkesle paylaşmamak senin için önemli olacak. Güvendiğin insanların yanında olması sana daha çok güç verebilir. Yanındaki insanları buna göre seçmekte fayda var.

11 KOVA BURCU 21 Ocak - 18 Şubat: 

İş konusunda farklı şeyler denemek isteyebilirsin. Bu konuda ailenin desteğini almak senin için önemli olacak. İhtiyaç duyduğun güce erişmek farklı seçeneklere daha iyi değerlendirmek için imkanlar sunabilir.

KOVA BURCU 21 Ocak - 18 Şubat: İş konusunda farklı şeyler denemek isteyebilirsin. Bu konuda ailenin desteğini almak senin için önemli olacak. İhtiyaç duyduğun güce erişmek farklı seçeneklere daha iyi değerlendirmek için imkanlar sunabilir.

12 BALIK BURCU 19 Şubat - 20 Mart: 

Dayanıklılık konusunda daha kararlı olmakta yarar var. Hem duygusal hem de fiziksel anlamda dayanıklı kalmak için ailenden güç almayı düşünebilirsin. Onların desteği sayesinde zorlukları aşmak mümkün olabilir.

BALIK BURCU 19 Şubat - 20 Mart: Dayanıklılık konusunda daha kararlı olmakta yarar var. Hem duygusal hem de fiziksel anlamda dayanıklı kalmak için ailenden güç almayı düşünebilirsin. Onların desteği sayesinde zorlukları aşmak mümkün olabilir.

Yorumlar

 • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım