Bolu’da, 3 katlı ahşap bina çıkan yangında tamamen kullanılamaz hale geldi.
Yangın, saat 03.00 sıralarında Gölyüzü mahallesi Şehit Kani caddesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokak üzerinde bulunan ve kullanılmayan 3 katlı ahşap binada henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Ahşap binadan alevlerin yükseldiğini gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, polis ve 112 Sağlık ekipleri sevk edildi.
Rüzgarın da etkisiyle 3 katlı binayı saran alevler ekiplerin 2 saatlik çalışması sonucu söndürüldü. Yangında herhangi bir can kaybı yaşanmazken 3 katlı bina tamamen kullanılamaz hale geldi.
Olayla ilgili inceleme başlatıldı.
![3 Katlı Ahşap Bina Alev Alev Yandı](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/3-katli-ahsap-bina-alev-alev-yandi_19308_680.jpg)
![3 Katlı Ahşap Bina Alev Alev Yandı](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/3-katli-ahsap-bina-alev-alev-yandi_83494_680.jpg)
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.