SON DAKİKA

Magazin

Acun Ilıcalı'dan dünyaya gelen 9 yaşındaki kızına takma tırnak takan Şeyma Subaşı'na tepki yağdı

Adını ilk olarak ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşkla duyuran ve her yaptığıyla gündem olmayı başaran Şeyma Subaşı ubu kez de kızı Melisa ile yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Acun Ilıcalı'dan dünyaya gelen ve henüz 9 yaşında olan kızı Melisa'nın takma tırnak takmasına izin veren Şeyma Subaşı'na sosyal medya kullanıcılarından tepki yağdı. Subaşı daha önce de çok kez kızının protez tırnak takmasıyla eleştirilmişti.

11 Nisan 2022 16:39
Acun Ilıcalı'dan dünyaya gelen 9 yaşındaki kızına takma tırnak takan Şeyma Subaşı'na tepki yağdı

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrıldıktan sonra İstanbul'a gelen Şeyma Subaşı, kızı Melisa'yı da alarak Miami'ye döndü. 2017 yılında nikah masasına oturup, 2018 yılında sürpriz bir şekilde boşandığı Acun Ilıcalı'dan dünyaya gelen 9 yaşındaki kızı Melisa ile birlikte Miami'de gittikleri basketbol maçından karelerini Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı'nın paylaşımındaki bir detay dikkat çekti. Melisa Ilıcalı'nın takma tırnak takmasına onay veren Şeyma Subaşı 'huylu huyundan vazgeçmiyor' dedirtti.

ELEŞTİRİ TOPLADI

Daha önce çok kez kızının protez tırnak takmasına izin verdiği eleştirilen Şeyma Subaşı yine aynı konuyla gündem oldu. Kızıyla karelerini 3,1 milyon takipçili Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa Ilıcalı'nın rengarenk ojeli ve uzun protez tırnakları sosyal medyada eleştiri topladı.
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım