Çanakkale’de ağaç budarken kesilen dalların yüksek gerilim tellerine temas etmesi sonucu akıma kapılan yaşlı adam hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre, Çan ilçesinde ikamet eden 70 yaşındaki Hasan Damar, önceki gün Yenice ilçesine bağlı Davutköy köyün 1 kilometre uzaklıkta mezarlık mevkiinde bulunan tarlasında, aşılatmak için ceviz ağaçlarının kollarını motorlu testere ile kesmeye başladı. Bu sırada kesilen dalların enerji nakil hattına düşmesi sonucunda Damar, elektrik akımına kapılarak can verdi.
Jandarma ekiplerinin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.
Asayiş
Ağaç Keserken Elektrik Akımına Kapılarak Öldü
Çanakkale’nin Yenice İlçesinde Yaban Ceviz Ağaçlarını Motorlu Testere İle Budarken, Kesilen Dalların Yüksek Gerilim Tellerine Temas Etmesi Sonucu Elektrik Akımına Kapılan Hasan Damar (70) Hayatını Kaybetti.
29 Mart 2022 11:57Önerilen Haberler
Foto Galeri Haberler
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.