Partisinin merkez ilçe kongresine katılmak üzere Tokat'a gelen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, ilk olarak otelde düzenlenen partisinin merkez ilçe başkanlığı olağan genel kuruluna katıldı.
Tokat'ta esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla sohbet eden Babacan; teşkilat binası açılışı yaptığını söyleyerek "Aynı zamanda bir demokrasi merkezi açıyoruz. Kuşkusuz teşkilat binaları siyasi partilerin çok önemli çalışma merkezleridir. " dedi. Teşkilat çalışması kapalı ofislerde olmadığını ve vatandaşların akın akın gelmesini beklemediklerini vurgulayan Babacan; "Bizler vatandaşlarımızın yanlarına gideceğiz. Kapı kapı dolaşacağız. Girmediğimiz sokak kalmayacak" şeklinde konuştu.
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.